• خانه
  • اخبار
  • رویداد IFA 2022 به صورت حضوری از 11 تا 15 سپتامبر برگزار می شود

رویداد IFA 2022 به صورت حضوری از 11 تا 15 سپتامبر برگزار می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
رویداد IFA 2022 به صورت حضوری از 11 تا 15 سپتامبر برگزار می شود

کارمندان یک نمایشگاه فناوری در آلمان اخیراً اعلام کردند که می توانند منتظر بازگشت رویداد IFA 2022 در تابستان باشند. اگر از 2 تا 6 سپتامبر (11 تا 15 سپتامبر) در برلین آلمان برگزار می شود و در سال 2022 بازخواهد گشت تا آخرین تحولات در لوازم الکترونیکی مصرفی، لوازم خانگی، فناوری اطلاعات و مخابرات را به نمایش بگذارد.

تاریخ رویداد IFA 2022

اخبار امروز پس از لغو IFA در سال 2021 به دلیل عدم اطمینان در مورد شرایط COVID-19 منتشر شد. مارتین اکنیگ، مدیر عامل برلین گفت: محل برگزاری برلین است.صنعت فناوری مشتاق بازگشت به یک رویداد رو در رو است و ما متعهد هستیم که این رویداد را در سپتامبر امسال در برلین ایمن و موفق کنیم.»

همانطور که احتمالا می دانید، رویداد IFA متمرکز بر فناوری هر ساله در ماه سپتامبر در برلین آلمان برگزار می شود.

ینس هایکر، مدیرعامل IFA و معاون اجرایی گروه Messe Berlin گفت:

“در نهایت، زمان آن فرا رسیده است که یک بار دیگر یک نمایشگاه تجاری تمام عیار در برلین Messe سازماندهی کنیم، شهری که نه تنها پایتخت بزرگترین بازار مصرف در اروپا، بلکه یک مرکز رسانه ای در این قاره است. شما در این رویداد شرکت کردید؛ ما در حال حاضر تقاضای زیادی برای IFA Fitness & Digital Health و لوازم خانگی داریم.

تاریخ رویداد IFA 2022

تاریخ رویداد IFA 2022

محل برگزاری Messe Berlin اکنون برای اولین نمایشگاه تجاری COVID-19 با محدودیت های محدود باز است. از 1 آوریل 2022، بازدیدکنندگان می توانند بدون ارائه آزمایش یا گواهی واکسیناسیون در رویدادهای مهم برلین شرکت کنند. در نمایشگاه بعدی در برلین (Fruit Logistica از 5 تا 7 آوریل)، بازدیدکنندگان از بیش از 115 کشور بلیط خریداری کردند.

با این خبر از برلین، مسلم است که جهان در حال بازگشت به روزهای قبل از اپیدمی تاج است. ما امسال رویداد CES را شخصاً دیدیم، و اگرچه بسیاری از برندها در بحبوحه شیوع Omicron Corona آن را رد کردند، نمایشگاه ادامه یافت. با این حال، محدودیت‌های زیادی برای شرکت در این مسابقه ضروری بود، از جمله واکسیناسیون و استفاده مداوم از ماسک.

نظر شما در مورد برگزاری شخصی رویداد IFA 2022 در تابستان امسال چیست؟