• خانه
  • اخبار
  • روش جدیدی برای ایجاد Reels در فیس بوک توسط متا ارائه شد

روش جدیدی برای ایجاد Reels در فیس بوک توسط متا ارائه شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
روش جدیدی برای ایجاد Reels در فیس بوک توسط متا ارائه شد

ویژگی Reels که امروزه یکی از ویژگی های جذاب شبکه های اجتماعی مبتنی بر ویدئو است، همه شرکت ها را به تلاش برای توسعه و بهبود این بخش سوق داده است. فیس بوک نیز یکی از شرکای شبکه های اجتماعی است و اکنون متا روش جدیدی را برای ایجاد Reels در فیس بوک معرفی کرده است. اس ترنجی با من باش.

روشی جدید برای ایجاد درام در فیس بوک

فیس‌بوک در تلاشی دیگر برای رقابت با TikTok، ویژگی جدیدی به نام «به اشتراک گذاری درام» را معرفی کرده است. Reels Sharing به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که مستقیماً از یک برنامه شخص ثالث به Reels Facebook پست کنند. از این پس، توسعه دهندگان برنامه های شخص ثالث می توانند اشتراک گذاری به قرقره ها را مستقیماً در برنامه های خود ادغام کنند و به کاربران این امکان را می دهند که ویدیوهای کوتاه خود را مستقیماً از طریق دکمه Reels فیس بوک ارسال کنند.

روشی جدید برای ایجاد درام در فیس بوک

اگر می خواهید قبل از ارسال در فیس بوک ویدیوهای خود را با فیلترهای جذاب تغییر دهید، به ابزارهای ویرایش Reels دسترسی خواهید داشت. به عبارت دیگر، می‌توانید درام‌های خود را بسازید، آن‌ها را با برخی افکت‌ها و استیکرهای جالب ترکیب کنید و سپس آن‌ها را مستقیماً به حلقه‌های فیسبوک ارسال کنید.

به گفته این شرکت، اگر می خواهید ویدیوی کوتاهی را از برنامه دیگری به فیس بوک ارسال کنید، «اشتراک گذاری در حلقه ها» ابتدا نیازی به دانلود و ذخیره ویدیو را از بین می برد. Smule در حال حاضر یک برنامه ویرایش محبوب است و برنامه های ویرایش ویدیو مانند VivaVideo و Vita نیز این ویژگی جدید را دارند.

متا در تلاش است تا TikTok را جایگزین حلقه های فیس بوک کند

اینستاگرام Reels رسماً رونمایی شد: کپی دیگری از فیس بوک، این بار از TikTok

مطابق با PhoneArenaدر بخشی از مقاله آمده است: «فیس‌بوک بر ساختن حلقه‌ها تمرکز می‌کند، بهترین راه برای یافتن، ارتباط با مخاطبان و کسب درآمد. ما همچنین می‌خواهیم یافتن و اشتراک‌گذاری محتوای مرتبط و سرگرم‌کننده را برای مردم آسان‌تر کنیم. نظر شما در این مورد چیست؟ آیا از ویژگی فیس بوک Reels استفاده می کنید؟ به نظر شما چگونه این ویژگی می تواند مفیدتر از همیشه باشد؟!