منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • روز آزمایشی بعدی DubHacks، دانشجویان نوآور را به مرکز دانشگاه می آورد. واشنگتن

روز آزمایشی بعدی DubHacks، دانشجویان نوآور را به مرکز دانشگاه می آورد. واشنگتن

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
روز آزمایشی بعدی DubHacks، دانشجویان نوآور را به مرکز دانشگاه می آورد. واشنگتن

روز آزمایشی بعدی DubHacks، دانشجویان نوآور را به مرکز دانشگاه می آورد. واشنگتن
عایشه مگسی. (عکس از brooztechnology/Julie Emory)

کالج یک لحظه کلیدی برای خودشناسی است. بسیاری از ما وقتی وارد نیروی کار می‌شویم می‌خواهیم به چه چیزی برسیم و آنچه را که برای رسیدن به این اهداف باید انجام دهیم، مشخص می‌کنیم.

برای چندین دانشجو در دانشگاه واشنگتن، ارائه یک ایده برای شروع در مقابل جمعی از دانشجویان و متخصصان صنعت در DubHacks Next Demo Day یک هدف بود.

DubHacks میزبان بزرگترین هکاتون سالانه در شمال غربی اقیانوس آرام است. این به طور کامل توسط دانشجویان در UW اداره می شود.

پس از اولین هکاتون در سال 2014، DubHacks به دانش آموزان این فرصت را داد تا در یک جدول زمانی فشرده و 24 ساعته، به طوفان فکری و ایجاد پروژه ها بپردازند. اما دو نفر از اعضای تیم مدیریت پتانسیل گسترش فراتر از این رویکرد شناخته شده را دیدند.

DubHacks Next که ابتدا داگ پارک نام داشت، توسط آدام تاورز و کارپ ژانگیانی رهبری شد تا روحیه کارآفرینی را که برای اولین بار در زمان بزرگ شدن تاورز در سیلیکون ولی کشف شد، ترویج کند.

“[DubHacks Next] آنیکا میشرا، سازمان‌دهنده DubHacks Next، می‌گوید که از این تمایل برای ایجاد این انجمن برای دانش‌آموزان متولد شد، مانند بسیاری از دانش‌آموزان دیگر که یک جامعه استارت‌آپ بسیار بزرگ و پر رونق دارند.

DubHacks Next با حمایت شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر و شرکت‌های محلی، از جمله Madrona Venture Capital، Pioneer Square Labs و 1512، فراتر از تمرکز معمول و دانشجو محور خود است.

روز آزمایشی بعدی DubHacks، دانشجویان نوآور را به مرکز دانشگاه می آورد. واشنگتن
برج های آدام، آلبرت لام، آنیکا میشا، ریشی کاویکوندالا، لونا چن، سیرا لی، شاران ژانگیانی. (عکس بعدی DubHacks / ادوین نینو دلگادو)

تاورز می‌گوید: «شما یک دسته از بچه‌های کالج را جمع‌آوری می‌کنید، مانند 15 نفر از آنها، و سپس به این شرکت‌های بزرگ می‌روید و از آنها پول‌های باورنکردنی می‌خواهید.» “شما همه این کارها را انجام می دهید که هیچ کس هرگز به شما اجازه انجام آنها را نمی دهد.”

DubHacks Next دو آهنگ دارد: Entrepreneurship-in-Residence (EiR) و Project. هدف اول دانش آموزانی است که می خواهند به صورت انفرادی شرکت کنند، حتی اگر مفهوم جامعی نداشته باشند. دانش آموزان در هر دو آهنگ در حال حاضر در حال نوآوری هستند و پروژه های خود را به صورت آنلاین به اشتراک می گذارند، مانند VerbalEyes، راه اندازی متن صوتی از آهنگ Project.

گروهی از دانشجویان روز چهارشنبه در DubHacks Next Demo Day به صورت عمومی ارائه شدند. brooztechnology چهار (در زیر) را برجسته می‌کند که یا در حال آماده‌سازی برای راه‌اندازی خدمات خود هستند یا در حال حاضر مشتریان پولی با استفاده از پلتفرم‌های خود دارند.

Meco

روز آزمایشی بعدی DubHacks، دانشجویان نوآور را به مرکز دانشگاه می آورد. واشنگتن
گریس بریگام، آستین لی و کریشنا پنچاپ رابط کاربری Mezzo را ارائه می دهند. (عکس از brooztechnology/Julie Emory)

Mezzo یک هماهنگ کننده جلسه است که داده ها را از Google Calendar و سایر سیستم عامل ها برای یافتن زمان مشترکی که در آن افراد می توانند به صورت رسمی و غیر رسمی ملاقات کنند، همگام می کند. Mezzo با مشاغل محلی کار می کند تا گام بعدی را بردارد و توصیه هایی برای آن ارائه دهد جایی که برای ملاقات

این استارت آپ توسط گریس بریگام، آستین لی و کریشنا پنچاپ پس از تلاش بریگام برای برنامه ریزی ملاقات با یکی از دوستان دبیرستانی تأسیس شد.

شعار این استارت آپ – “انتقال جادوی جلسات” – مظهر جایگاهی برای پلتفرم هایی است که افراد را برای هر مناسبت به هم متصل می کند.

نولیو

روز آزمایشی بعدی DubHacks، دانشجویان نوآور را به مرکز دانشگاه می آورد. واشنگتن
سیرا لی و الکساندر کارکوانا (عکس از brooztechnology / Jules Emory)

Nolio یک خالق نمونه کارها است که به طور خاص متخصصان طراحی مصرف کننده جاه طلب و فعلی را هدف قرار داده است. Nolio بدون هیچ دانش قبلی از HTML یا CSS کار می کند تا طراحان را در یک پلت فرم بصری جذاب قادر سازد تا پروژه های خود را به کارفرمایان بالقوه ارائه دهند.

Nolio در حال حاضر روی یک مدل اشتراک کار می کند که در آن با 13 دلار در ماه، کاربران به منابع وب سایت و مربیان بوت کمپ دسترسی دارند. Nolio توسط الکساندر کارکوآنا، دانشجوی علوم کامپیوتر اداره می شود که برنامه های بزرگی برای شروع دارد، حتی اگر فوراً به دنبال سرمایه گذاری خطرپذیر نباشد.

Carcoana نوشت: «دیدگاه بلندمدت من برای Nolio این است که ابزاری برای حرفه‌ای‌های اولیه باشد که می‌خواهند پورتفولیو بسازند، و فکر می‌کنم فرصتی عالی برای دموکراتیک کردن تجربه جستجوی کار وجود دارد. “پس از فارغ التحصیلی، این چشم انداز بزرگ تری است که قصد دارم دنبال کنم.”

Nolio 1000 دلار کمک مالی از DubHacks Next برای پروژه خود دریافت کرد.

چشم های کلامی

روز آزمایشی بعدی DubHacks، دانشجویان نوآور را به مرکز دانشگاه می آورد. واشنگتن
پریتوی رانجان و لوسی جیانگ. (عکس از brooztechnology/Julie Emory)

VerbalEyes به دنبال تغییر نحوه ارائه خدمات سرگرمی به افراد دارای اختلالات بینایی است. به‌جای صرف ساعت‌ها کار انسانی برای دسترسی بیشتر به رسانه‌ها، ابزارهای رونویسی انتخابی استارت‌آپ 24 ساعت طول می‌کشد تا ویدیوهای آنلاین را به محتوای قابل دسترس پردازش کند.

VerbalEyes یکی از بنیانگذاران Prithvi Ranjan و Lucy Jiang است. آنها با آزمایشگاه تحقیقاتی Madrona همکاری می کنند.

پونگو

روز آزمایشی بعدی DubHacks، دانشجویان نوآور را به مرکز دانشگاه می آورد. واشنگتن
تسفا شنکوته و کالب جان. (عکس از brooztechnology/Julie Emory)

Pongo در حال پر کردن شکاف در سازگاری پلتفرم‌های تجارت الکترونیک با دستگاه‌های سلولی با ایجاد اپلیکیشنی است که خرده‌فروشان می‌توانند فروشگاه اینترنتی خود را به طور کامل از طریق تلفن خود باز کنند. Pongo که توسط Tesfa Shenkute و Caleb John تأسیس شد، موانع ورود فروشندگانی را که به لپ‌تاپ دسترسی ندارند (که بیشتر تجارت الکترونیک مخصوصاً برای آن طراحی شده‌اند) را کاهش می‌دهد.

Pongo در حال حاضر دارای سطوح رایگان و پولی برای فروشندگان خود است که چندین فروشنده علاقه مند در لیست انتظار هستند. این تیم در طول حلقه فرشتگان Ascend VC خود، 265000 دلار سرمایه اولیه جمع آوری کرد.