• خانه
  • اخبار
  • روحیه پیشگام و زندگی شاد ریچارد تیت خالق فقید “کرانیوم” به قول خودش

روحیه پیشگام و زندگی شاد ریچارد تیت خالق فقید “کرانیوم” به قول خودش

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
روحیه پیشگام و زندگی شاد ریچارد تیت خالق فقید "کرانیوم" به قول خودش

روحیه پیشگام و زندگی شاد ریچارد تیت خالق فقید "کرانیوم" به قول خودش
کارآفرین سریال و خالق Cranium ریچارد تیت در سیاتل در سال 2018 در مجموعه مسابقه brooztechnology’s Elevator Pitch که در آن داور بود. (عکس فایل brooztechnology/کوین لیزوتا)

یکی از قهرمانان ریچارد تیت که در کودکی در اسکاتلند بزرگ شد، کارآفرین ریچارد برانسون بود. پس از اینکه Tait شرکت بازی‌های رومیزی کرانیوم را در سیاتل تأسیس کرد، او مأموریت داشت تا بازی را به فروشگاه‌های Virgin برساند.

تیت در سال 2018 به یاد می آورد: “من فقط شخصیت شگفت انگیز او را دوست داشتم و فکر می کردم که او برای ما در بازی فوق العاده است.”

اما چگونه ارتباط برقرار می کنید؟ پاسخ زمانی رسید که اولین کارمند کرانیوم، آدام ترات، یک روز در دفتر به سراغ تیت رفت و با هیجان به او گفت که برانسون در یک کتابفروشی در همان حوالی بوده و زندگی نامه خود را تبلیغ می کند.

بنابراین من از خیابان سوم در سیاتل عبور کردم و سپس به مرزها رفتم. و مطمئناً ریچارد برانسون آنجا نشسته بود و کتاب‌ها را امضا می‌کرد. بنابراین بازیم را زیر بغلم پیوستم و منتظر ماندم تا جلویش باشم. و زندگی نامه اش را می خواندم. و می دانستم که او عاشق بازی با بچه هایش است.

برانسون از تیت پرسید که چه چیزی زیر بغلش بود.

“من گفتم، “این بازی جدید من است.” و او گفت، “می دانید، من عاشق بازی هستم.” و گفتم: «بله دارم. می خواهم این را با بچه هایت بازی کنی. و سپس او گفت: “آیا شما شریکی در انگلیس دارید؟” و من گفتم: “نه، من می خواهم که آن شما باشی.” “

برانسون و همکارانش این بازی را در پرواز خانه انجام دادند و به زودی کرانیوم در فروشگاه های ویرجین قرار گرفت.

این تنها یکی از نکات برجسته در حرفه و زندگی خارق‌العاده ریچارد تیت، کارآفرین سریال و کهنه‌کار مایکروسافت بود که به عنوان مخترع بازی پرطرفدار کرانیوم شناخته می‌شود.

پس از مرگ او در 25 جولای در سن 58 سالگی بر اثر عوارض ناشی از COVID-19، ادای احترام از دوستان و همکاران قدیمی تیت سرازیر شد. تیت که یک کارآفرین پرشور و رویا با شهرت سرسختی بود، روحیه سخاوتمند، شخصیتی گسترده و توانایی نادری برای برقراری ارتباط با افرادی که ملاقات می کرد داشت.

این هفته در پادکست brooztechnology: ریچارد تیت به قول خودش. ما به مکالمه ای گوش می دهیم که Tait با مدیر عامل و بنیانگذار Fuel Talent Shauna Swerland در سال 2018 برای پادکست What Fuels You ضبط کرده است. این الهام‌بخش، آموزنده و تلخ است، و ما از شونا سپاسگزاریم که به ما اجازه داد آن را در اینجا با شما به اشتراک بگذاریم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد زندگی و حرفه Tait و همچنین خاطرات دوستان و همکاران، پوشش قبلی ما را بخوانید.

در بالا گوش دهید یا در brooztechnology در پادکست های اپل، پادکست Google، Spotify یا هر جایی که گوش می دهید مشترک شوید.