• خانه
  • اخبار
  • رنگ جدید سامسونگ گلکسی M53 و گلکسی M33 را ببینید: قهوه ای زمردی

رنگ جدید سامسونگ گلکسی M53 و گلکسی M33 را ببینید: قهوه ای زمردی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
رنگ جدید سامسونگ گلکسی M53 و گلکسی M33 را ببینید: قهوه ای زمردی

حدود 2 ماه پیش بود که گوشی های اقتصادی گلکسی M33 و سامسونگ گلکسی M23 رسما رونمایی شد. حدود یک ماه بعد گلکسی M53 او به آنها پیوست و برخی از ویژگی‌های جالب‌تر را برای بازار هند با کاهش برخی از ویژگی‌های درجه یک کمتر مهم بهبود بخشید. اگر این دستگاه ها را دوست دارید باید بگویم که رنگ جدید سامسونگ گلکسی ام 53 و گلکسی ام 33 ارائه شده و رنگ خاص آن قهوه ای زمردی است.

رنگ جدید گلکسی M53

گوشی های میان رده و مقرون به صرفه معمولاً تنوع رنگی زیادی ندارند یا اگر چند رنگ دارند، رنگ های خیلی خاصی ندارند. سامسونگ گلکسی M53 را در دو رنگ آبی و سبز معرفی کرد. حالا رنگ سوم آن قهوه ای زمردی است. البته، اگر دوست دارید با رنگ های مختلف شرط بندی کنید، این می تواند یک رنگ قابل توجه باشد. سامسونگ قبلا رنگ قهوه ای را در پرچمداران خود معرفی کرده است.

رنگ قهوه ای زمردی گلکسی M53 و Galaxy M33

رنگ قهوه ای زمردی گلکسی M53 و Galaxy M33

رنگ گلکسی ام 53

رنگ گلکسی ام 53

رنگ بندی گلکسی ام 33 نیز یکسان است گلکسی M53 در زمان عرضه تنوع زیادی وجود نداشت و انتظار می رفت همان رنگ ها آبی و سبز باشند. این بدان معناست که سامسونگ برای هیچ یک از این گوشی ها سیاه و سفید ارائه نکرده است و شاید دلیل این امر را بتوان سلیقه خاص بازار هند دانست.

گلکسی M33 در رنگ قهوه ای گلکسی M53 نیز عرضه خواهد شد. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، این دو رنگ کاملاً مشابه هستند.

گلکسی M33 قهوه ای

گلکسی M33 قهوه ای

نظر شما در مورد زمرد قهوه ای سامسونگ برای گوشی های محبوب گلکسی M چیست؟ شما معمولا چه رنگی گوشی می خرید؟