• خانه
  • اخبار
  • رنگ‌های احتمالی Redmi K50 را در ترنج مشاهده کنید: مشکی، طلایی، آبی و سفید

رنگ‌های احتمالی Redmi K50 را در ترنج مشاهده کنید: مشکی، طلایی، آبی و سفید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
رنگ‌های احتمالی Redmi K50 را در ترنج مشاهده کنید: مشکی، طلایی، آبی و سفید

ردمی قرار بود تا سه روز دیگر یعنی پنج شنبه 26 اسفند 1393 رنگ های ردمی K50 را در چین به نمایش بگذارد اما خبرهای جدید چهار رنگ این دستگاه را فاش کردند. اوایل این هفته، این شرکت از طراحی خیره‌کننده یکی از دستگاه‌های سری Redmi K50 خود با ماژول دوربین باز بازطراحی‌شده رونمایی کرد. Redmi دستگاه را در رنگ مشکی مات به نمایش گذاشت که شرکت آن را “مشکی اکسپرسیو” می نامد.

با این حال، گوشی های هوشمند معمولا تنها با یک گزینه رنگی در دسترس نیستند، اما گزینه های رنگ بیشتری در طول ارائه ارائه می شود. بنابراین به نظر می رسد اطلاعات جدیدی که به صورت آنلاین به بیرون درز کرده است تأیید می کند که Redmi K50 در مجموع در چهار رنگ مشکی، آبی، طلایی و سفید در دسترس خواهد بود.

منبع یک خبرچین هندی می گوید توییتر منتشر کرد.خود ردمی در تیزر رنگ مشکی را نشان داد و تایید کرد. اما این مطلع 3 گزینه رنگ دیگر را از طریق توییت فاش کرد.

رنگ های احتمالی Redmi K50 را ببینید

رنگ Redmi K50

بر اساس اطلاعات فاش شده، این رنگ ها مشکی مات، سفید مات، آبی رنگین کمانی و طلایی خواهند بود.

سری Redmi K50 طلایی در فضای اندروید ظاهری با طراوت دارد، زیرا تعداد کمی از پرچمداران اندروید 2022 رنگ تمام طلایی دارند. در واقع، من فکر می کنم تنها دستگاه دیگری که به ذهن می رسد، Huawei P50 Gold Series است که سال گذشته عرضه شد.

رنگ طلایی Redmi K50

رنگ طلایی Redmi K50

سری Redmi K50 از نظر رنگ شبیه به رنگ آبی روشن مات شیائومی 12 است. البته برای Xiaomi 12 blue باید هزینه بیشتری پرداخت کنید!

Redmi K50 آبی

Redmi K50 آبی

سری Redmi K50 در رنگ سفید بسیار شبیه به سری Redmi K40، Poco F3 و Mi 11X سال گذشته با بدنه سفید مات است.

Redmi K50 سفید

Redmi K50 سفید

با این حال، تصور کنید که 3 رنگ دیگر را با کمی شیطنت در معرض دید قرار دهید. زیرا این تصاویر فاش شده شباهت عجیبی به تیزر رسمی مشکی Redmi K50 که توسط خود ردمی منتشر شده است دارد!

خانواده Redmi K50 قدرتمندتر از همیشه هستند

ظاهر تنها عامل تعیین کننده هنگام خرید گوشی هوشمند نیست و Redmi این را می داند. این شرکت آگاه است که Redmi K50 همچنین به عملکرد پیشرو در صنعت نیاز دارد. بنابراین با پردازنده های مدیاتک Dimension City 8100 و 9000، خانواده Redmi K50 قدرتمندتر از همیشه خواهند بود.

بنچمارک‌های رسمی Antutu قبلاً فاش کرده‌اند که یکی از دستگاه‌های معرفی نشده سری Redmi K50 که به پردازنده Dimension 9000 مجهز شده است، به‌طور رسمی در آستانه قرار دارد. 1 میلیون امتیاز اسنپدراگون 8 نسل 1 و اگزینوس 2200 را پشت سر گذاشت و گذراند.

Redmi همچنین اشاره کرد که Redmi K50 دارای مشخصات دوربین رقابتی حتی در سطح پرچمداران رقیب بالاتر از محدوده قیمت خود است. باز کردن سریال Redmi K50 این کار در روز پنجشنبه انجام می شود و فراموش نکنید که ترنجی را در این مراسم همراهی کنید.

آیا منتظر معرفی سری Redmi K50 هستید؟ اگر این رنگ های Redmi K50 درست باشد، به نظر شما کدام رنگ بهترین است؟