• خانه
  • اخبار
  • رندرهایی از آیفون 14 پرو بدون اسلات منتشر شده است

رندرهایی از آیفون 14 پرو بدون اسلات منتشر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
رندرهایی از آیفون 14 پرو بدون اسلات منتشر شده است

تصاویر واقعی از آیفون 14 پرو اپل با طراحی جدید منتشر شده است که نشان می دهد این آیفون های جدید بدون اسلات نمادین گوشی های قبلی و به عنوان پرچمدار مورد انتظار اپل در دسترس خواهند بود.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، پیش از این اطلاعاتی در مورد گوشی جدید اپل منتشر شده بود، اما کاشفان علاوه بر جزئیاتی در مورد سری آیفون 14، ویژگی های ظاهری آن را نیز اعلام کردند. به همین دلیل رندرهای این گوشی توسط Letsig Digital ساخته شده است که می تواند ظاهر این گوشی را نشان دهد.

این تصاویر استفاده از سه دوربین مجزا در پشت آیفون رده بالا را نشان می دهد. طبق شایعات قبلی، این دوربین ها شامل یک دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی خواهند بود که برای اولین بار در آیفون دیده می شود. البته این امر باعث افزایش ضخامت برآمدگی دوربین پنل عقب می شود.

طراحی پنل جلویی آیفون نیز نسبت به عملکرد آیفون X بدون تغییر باقی مانده و همچنان با صفحه‌نمایش دندانه‌دار در دسترس است. دلیل اصلی استفاده از این کراپ وجود سنسورهای فیس آی دی بود. اما اپل در طراحی جدید این اسلات را از بالای صفحه نمایش حذف کرد. بنابراین اکنون دو سوراخ در بالای صفحه نمایش وجود دارد که یکی از آنها به دوربین سلفی و دیگری سنسور Face ID خواهد بود.