منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • رله ایرباس Buds Q2s با عمر باتری 30 ساعت ارائه شد

رله ایرباس Buds Q2s با عمر باتری 30 ساعت ارائه شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
رله ایرباس Buds Q2s با عمر باتری 30 ساعت ارائه شد

این شرکت چینی به تازگی علاوه بر یک گوشی هوشمند، فیلمی نیز ساخته است Realme V25این شرکت همچنین ایربادهای جدیدی به نام Buds Q2s معرفی کرد که دارای چندین ویژگی برجسته مانند تاخیر کم در حین بازی، اتصال بلوتوث 5.2 و عمر باتری تا 30 ساعت است.

Airbus Reel Buds Q2s

گزارش وب سایت gsmarenaایربادها دارای یک تقویت کننده باس 10 میلی متری با دیافراگم پلیمری TPU و یک باتری 40 میلی آمپر ساعتی هستند که تقریباً 5 ساعت پخش مداوم موسیقی را برای شما فراهم می کند. باتری 480 میلی آمپری اضافی در جعبه ایرباس نیز عمر این گجت پوشیدنی را تا 30 ساعت افزایش می دهد، در حالی که یک شارژ 10 دقیقه ای برای کار با آنها تا 3 ساعت کافی است.

Airbus Reel Buds Q2s

Airbus Reel Buds Q2s

سایر ویژگی های قابل توجه شامل کدک صوتی AAC، کنترل های لمسی و پشتیبانی از دستیار صوتی و AI ENC هنگام تماس است. آخرین ویژگی باید این باشد که صدای اطراف خود را کاهش دهید تا طرف مقابل صدای شما را واضح تر بشنود. حالت خود بازی نیز تاخیر 88 میلی ثانیه ای را تضمین می کند، در حالی که گواهی IPX4 آنها را برای فعالیت در فضای باز مناسب می کند.

رله ایرباس Buds Q2s با عمر باتری 30 ساعت ارائه شد

آخرین و نه کم اهمیت ترین ویژگی این ایربگ، خود کیس شارژ است که در قسمت بالایی دارای یک پوشش شفاف است که ظاهر جالبی به این گجت بخشیده است. Airbus Realme Q2 در رنگ های کاغذی سفید و سبز کاغذی (درست مانند سری Realme GT2) و همچنین در رنگ مشکی موجود است. قیمت آن فقط 199 یوان (32 دلار) است و اکنون در چین برای فروش در دسترس است.

نظر شما در مورد رله ایرباس Buds Q2s و طراحی و مشخصات آن چیست؟ به نظر شما قیمت 32 دلاری این گجت با توجه به ویژگی های آن از جمله 30 ساعت عمر باتری و تاخیر کم بازی، منطقی است؟