• خانه
  • اخبار
  • رشوه فیسبوک برای کشتن کنه ها چرا متا چنین استراتژی عجیبی را در پیش گرفته است؟!

رشوه فیسبوک برای کشتن کنه ها چرا متا چنین استراتژی عجیبی را در پیش گرفته است؟!

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
رشوه فیسبوک برای کشتن کنه ها چرا متا چنین استراتژی عجیبی را در پیش گرفته است؟!

رقابت در دنیای فناوری موضوعی بسیار مثبت و قابل احترام است. زیرا باعث می شود هر شرکتی تمام تلاش خود را برای دستیابی به نتایج بهتر انجام دهد. اما به نظر نمی رسد این مشکل دائمی باشد و اکنون شاهد دریافت رشوه از سوی فیس بوک برای نابودی تیک تاک هستیم. به نظر می رسد این شرکت قصد دارد با پرداخت پول به رسانه ها با موج منفی مواجه شود. اس ترنجی با من باش.

دلایل رشوه دادن به فیسبوک برای تخریب تیک تاک چیست؟!

واشنگتن پست هفته گذشته گزارش داد که یک شرکت مشاوره شخص ثالث از متا (شرکت مادر فیس بوک) برای راه اندازی کمپینی در ایالات متحده بودجه دریافت کرده است. این کمپین همچنین برای تحریک مردم علیه TikTok طراحی شده است. برای دستیابی به این هدف، این شرکت مشاوره از نامه‌ها و نامه‌هایی به سردبیر خود در نشریات بزرگ استفاده می‌کند تا داستان‌هایی درباره روندهای منفی منتشر کند که ظاهراً در TikTok شروع شده اما در واقع در فیس بوک شروع شده است.

نامه‌هایی به روزنامه‌ها از سیاستمداران محلی و خبرنگاران سیاسی خواسته شد تا به بزرگترین رقیب فیس‌بوک و پربارگیری‌ترین اپلیکیشن جهان در سال گذشته با 656 میلیون نصب در سراسر جهان آسیب برسانند. چهار برنامه از 10 برنامه برتر دانلود شده در جهان در سال 2021 متعلق به فیس بوک است، که توضیح می دهد که چرا فیس بوک در این مورد نگران است و قصد دارد به TikTok آسیب برساند.

رشوه فیس بوک برای از بین بردن کنه ها

شرکت مشاوره Targeted Victory یکی از بهترین مشاوران حزب جمهوری خواه در ایالات متحده است، بنابراین همان تکنیک ها و روش های مورد استفاده در انتخابات را به دنیای فناوری معرفی کرد. ایمیل های داخلی به اشتراک گذاشته شده با واشنگتن پست نشان می دهد که مشاوران این شرکت سعی کرده اند TikTok را تهدیدی برای خانواده ها و کودکان در ایالات متحده نشان دهند.

به گزارش سایت خبری PhoneArenaمتعلق به شرکت اینترنتی چینی ByteDance است و در سال 2020، دونالد ترامپ در حالی که به دنبال خرید TikTok از یک شرکت آمریکایی بود، سعی کرد این برنامه را در ایالات متحده ممنوع کند. در نهایت هیچ اتفاقی نیفتاد زیرا به نظر می رسید کاخ سفید علاقه خود را به تیک تاک از دست داده است.

تیک تاک با عبور از گوگل به پربازدیدترین سایت جهان تبدیل شد

برای کسانی که با Tic Tac Toe آشنایی ندارند، این یک برنامه ویدیویی عمودی کوتاه است که فیلم ها را از 15 ثانیه تا 10 دقیقه ضبط و پخش می کند. محتوای این برنامه شامل طنز، کمدی، دوبله (همگام سازی لب ها)، اجرای موسیقی، رقص و حتی نکات آموزشی می باشد. نظر شما در مورد این چیست؟!