منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • رتبه تعمیر گلکسی اس 22 اولترا سامسونگ توسط iFixit مشخص شد

رتبه تعمیر گلکسی اس 22 اولترا سامسونگ توسط iFixit مشخص شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آتومو، سازنده دانه قهوه مستقر در سیاتل، 40 میلیون دلار جمع آوری می کند تا شروع به فروش آنلاین نوشیدنی های پایدار خود کند.

دو هفته پیش بود تست دوام Samsung Galaxy S 22 Ultra همدیگر را دیدیم. هم تست JRE برای مقاومت Galaxy S22 Ultra با هم تماشا کردیم امروزه رتبه‌بندی قابلیت سرویس سامسونگ گلکسی اس ۲۲ اولترا توسط iFixit تعیین می‌شود.

امتیاز تعمیر گلکسی اس 22 اولترا

در جدیدترین پست کالبد شکافی iFixit شاهد کالبد شکافی گوشی های Samsung Galaxy S22 Ultra و Samsung Galaxy S22 هستیم. این پرچمداران توسط iFixit از نظر قابلیت نگهداری ارزیابی شده اند. ما قبلا کالبد شکافی دیگری از S22 Ultra را از PBKreviews دیده بودیم.

تست استقامت Samsung Galaxy S22 Ultra را تماشا کنید

اولین چیزی که در تجربه iFixit به آن اشاره شد این بود که سامسونگ یک راهنمای رسمی تعمیر برای باز کردن دستگاه، البته به زبان فرانسوی، ارائه کرد. iFixit حدس می‌زند که این احتمالاً به دلیل شاخص جدید فرانسوی نگهداری است، که شرکت‌ها را تشویق می‌کند دستگاه‌هایی را بفروشند که قابل تعمیر یا قابل تعمیر به نظر برسند!

به توصیه بسته بندی با ژل و حرارت کم کمک کنید. سامسونگ به استفاده از محصولات گران قیمتی که برای اشتراک گذاری دستگاه ها طراحی شده اند، معروف است. برای تصویر اصلی مقاله، اشعه ایکس هر دو دستگاه توسط Creative Electron ارائه شده است.

حتی با گرما و باز شدن دقیق چسب، پنل پشتی خمیده S22 Ultra در هنگام جداسازی می شکند. این نشان می دهد که حتی کسانی که این کار را صدها بار انجام داده اند هنوز هم می توانند اجزای شکننده را تجزیه کنند.

اجزای داخلی Galaxy S 22 Ultra

دو موردی که فضای زیادی را در گلکسی اس 22 اولترا اشغال می کنند، قلم اس پن و دوربین 10 ایکس پریسکوپ هستند. برای کمک، سامسونگ مجبور شد موتور ویبره را حرکت داده و آن را در ماژول بلندگوی پایینی ادغام کند.

کالبد شکافی نوار گرافیتی، خمیر حرارتی و یک محفظه بخار بزرگتر را نشان داد. همه این تلاش‌ها نشان می‌دهد که تراشه‌های قدرتمندتر تلاش می‌کنند تا به تراشه اپل برسند، اما به قیمت تولید گرمای بیشتر. iFixit نشان می‌دهد که سامسونگ باید گوشی‌ها را کمی ضخیم‌تر کند تا گرما را به طور مؤثرتری از تراشه حذف کند.

امتیاز تعمیر گلکسی اس 22 اولترا

امتیاز تعمیر گلکسی اس 22 اولترا

هر دو گوشی توسط iFixit امتیاز 10.3 را دریافت کردند. تنها مزیت این دستگاه ها این است که با پیچ های استاندارد می توان آن ها را تعمیر کرد، اما هنوز تعویض باتری بدون پین دشوار است. طراحی این گوشی ها با اولویت تعمیر صفحه نمایش ساخته نشده است و در حال حاضر سامسونگ هیچ دفترچه راهنمای سرویس رایگانی برای گوشی های خود ارائه نمی دهد.

نظر شما در مورد قابلیت نگهداری گلکسی اس 22 اولترا چیست؟