• خانه
  • اخبار
  • رای به Next Tech Titan: 5 شرکت سیاتل در آستانه تبدیل شدن به یک نیروی غول پیکر هستند

رای به Next Tech Titan: 5 شرکت سیاتل در آستانه تبدیل شدن به یک نیروی غول پیکر هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
رای به Next Tech Titan: 5 شرکت سیاتل در آستانه تبدیل شدن به یک نیروی غول پیکر هستند

رای به Next Tech Titan: 5 شرکت سیاتل در آستانه تبدیل شدن به یک نیروی غول پیکر هستند
مارک میدر، مدیرعامل Smartsheet، در جوایز brooztechnology در سال 2016 به عنوان “تیتان فناوری بعدی” شناخته شد.

صحنه استارت‌آپ سیاتل در جریان است و چندین استارت‌آپ در راه تبدیل شدن به غول‌های صنعتی هستند.

پنج نفر از این سوپراستارهای با رشد سریع فینالیست های بخش Next Tech Titan در جوایز brooztechnology امسال هستند. اینها عبارتند از پارچه؛ نقطه اوج؛ آی اسپات؛ قیراط; و OctoML.

رای به Next Tech Titan: 5 شرکت سیاتل در آستانه تبدیل شدن به یک نیروی غول پیکر هستند

برنده سال گذشته Zenoti بود که نرم افزاری برای سالن ها و اسپا تولید می کند. Zenoti در ژوئن 80 میلیون دلار و در دسامبر 160 میلیون دلار جمع آوری کرد و ارزش شرکت را بیش از 1.5 میلیارد دلار ارزیابی کرد.

جوایز brooztechnology از بهترین نوآوران و شرکت‌های فناوری در شمال غربی اقیانوس آرام تقدیر می‌کند. فینالیست های این دسته و سایرین بر اساس نامزدهای انجمن، همراه با مشارکت داوران جوایز brooztechnology انتخاب شدند. رای گیری جامعه در همه دسته ها تا 22 آوریل ادامه خواهد داشت، همراه با بازخورد داوران برای تعیین برنده در هر دسته.

ما برندگان را در 12 می در جوایز brooztechnology که توسط Astound Business Solutions ارائه می‌شود، اعلام خواهیم کرد. برای اطلاعات بیشتر با [email protected] تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فینالیست‌های امسال برای دسته‌بندی Next Tech Titan که توسط Fuel Talent ارائه شده است، به خواندن ادامه دهید و در خبرنامه جوایز brooztechnology در زیر رای خود را در همه دسته‌ها بدهید.

(تابع (t, e, s, n) {var o, a, c; t.SMCX = t.SMCX ||[]e.getElementById (n) || (o = e.getElementsByTagName (ها)، a = o[o.length-1], c = e.createElement (s)، c.type = “text / javascript”، c.async =! 0، c.id = n، c.src = “https://widget.surveymonkey.com/collect/ website / js / tRaiETqnLgj758hTBazgd2RFXFVqBuDBY3Dpj57xsGlz_2FfjOoWMoLGRdzgt6KCpY.js “, a.parentNode.insertBefore (c, a))}) (c, document,” c نظرسنجی بازخورد کاربر خود را ایجاد کنید

پارچه

کاری که انجام می دهند: این شرکت نرم‌افزار، API و سایر فناوری‌های پشت صحنه مورد استفاده خرده‌فروشان و برندها را برای بسیاری از جنبه‌های تجارت آنلاین، از جمله قیمت‌گذاری/تبلیغ، مدیریت موجودی، ویترین دیجیتال و پرداخت‌ها/نقد، ارائه می‌دهد.

سوابق مدیرعامل: فیصل مسعود کهنه کار آمازون، آلفابت، گروپون، ای بی و استیپلز است، جایی که او مدیر ارشد دیجیتال و سپس مدیر ارشد فناوری در غول عرضه دفتر بود.

پوشش brooztechnology: استارت آپ دامپزشکی آمازون، Fabric، 140 میلیون دلار با برآورد 1.5 میلیارد دلاری راه اندازی می کند تا یک فرصت بازار “پوچ” را دنبال کند.

نقطه اوج

کاری که انجام می دهند: هدف نرم‌افزار سازمانی Highspot این است که به خرده‌فروشان کمک کند تا با تجهیز آنها به فناوری برای بهبود نحوه صحبت با خریداران احتمالی، از جمله ویژگی‌های دیگر، کارآمدتر شوند.

سوابق مدیرعامل: رابرت ویب یک کارمند قدیمی سابق مایکروسافت است که 16 سال در آن تیم های فروش اطلاعات مورد نیاز را برای کمک به ارائه پیشنهادات عالی برای مشتریان بالقوه ارائه کرد.

پوشش brooztechnology: Highspot 248 میلیون دلار با ارزش 3.5 میلیارد دلار به عنوان تقاضا برای نرم افزاری که به رشد خرده فروشان کمک می کند، جمع آوری می کند.

آی اسپات

کاری که انجام می دهند: استارت‌آپ سیاتل در حال اندازه‌گیری دامنه و تأثیر تبلیغات تلویزیونی است و به بیش از 450 برند کمک می‌کند تبلیغات تلویزیونی را در قالب‌های مختلف تماشای زمان واقعی اندازه‌گیری کنند.

سوابق مدیرعامل: شان مولر قبلاً مدیر عملیاتی MediaNet Digital بود. مدیر ارشد فناوری در Demand Media; و مدیر ارشد فناوری در eNom. او همچنین یکی از بنیانگذاران The Wedding Tracker و EduClick است.

پوشش brooztechnology: استارت آپ تلویزیونی iSpot، سومین خرید تونیتی در 14 ماه گذشته را به دست آورد

قیراط

کاری که انجام می دهند: قیراط به شرکت ها در انجام مصاحبه های فنی کمک می کند. این استارت آپ از شبکه ای از مصاحبه کنندگان تایید شده استفاده می کند که با استفاده از فرمت سوال و بخش ارزیابی بر اساس تحقیق و تحلیل انجام شده توسط کارات، مصاحبه ها را از طریق ویدئو کنفرانس انجام می دهند.

سوابق مدیرعامل: Mo Bhende مدیر سابق Xbox در مایکروسافت و ناشر مجله Topic بود.

پوشش brooztechnology: کارات، استارت آپی برای مصاحبه های فنی، با ظهور یک اسب شاخدار دیگر در سیاتل به 1.1 میلیارد دلار رسید.

OctoML

کاری که انجام می دهند: OctoML از یادگیری ماشینی برای کمک به شرکت‌ها برای پیاده‌سازی مدل‌های یادگیری ماشین در انواع پیکربندی‌های سخت‌افزاری استفاده می‌کند. گسترش دانشگاه واشنگتن به بهینه سازی و تنظیم دقیق عملکرد چنین برنامه هایی کمک می کند.

سوابق مدیرعامل: لوئیس سیس، استاد علوم کامپیوتر در UW است، که قبلاً Corensic، یک شرکت راه اندازی اشکال زدایی را که F5 Networks در سال 2012 خریداری کرد، راه اندازی کرد. او همچنین شریک ریسک در Madrona Venture Group است.

پوشش brooztechnology: OctoML برای یادگیری ماشین در دانشگاه واشنگتن 85 میلیون دلار برای گسترش مشارکت جمع آوری می کند

با تشکر فراوان از Astound Business Solutions، حامی جوایز brooztechnology 2022.

همچنین، با تشکر از سطح طلا و حامیان دسته‌ها: Wilson Sonsini، ALLtech، JLL، DreamBox Learning، Blink UX، BECU، Baird، Fuel Talent، RSM، Aon و Meridian Capital. و با تشکر از حامیان نقره ای: JP Morgan Chase و Material +.

اگر علاقه مند به حمایت مالی از یک دسته یا خرید اسپانسر میز برای رویداد هستید، لطفاً با ما در [email protected] تماس بگیرید.