• خانه
  • اخبار
  • رای به مدیر عامل سال: فینالیست های جوایز GeekWire بر نقاط قوت مختلف تمرکز می کنند

رای به مدیر عامل سال: فینالیست های جوایز GeekWire بر نقاط قوت مختلف تمرکز می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
رای به مدیر عامل سال: فینالیست های جوایز GeekWire بر نقاط قوت مختلف تمرکز می کنند

رای به مدیر عامل سال: فینالیست های جوایز GeekWire بر نقاط قوت مختلف تمرکز می کنند
نامزدهای نهایی برای مدیرعاملی استارت آپ سال در جوایز brooztechnology برای سال 2022، در جهت عقربه های ساعت از گوشه سمت چپ بالا: Raghu Gollamudi از Included. Ambika Singh از Armoire; جاستین بیلز از Strike Graph; لیندا لیان از اتاق مشترک؛ و Gaurav Oberoi از Lection.

فینالیست‌های امسال برای انتخاب بهترین استارت‌آپ در جوایز brooztechnology 2022 گروه متنوعی از شرکت‌ها را رهبری می‌کنند، از یک استارت‌آپ مد گرفته تا یک سرویس ارزیابی قرارداد قانونی مبتنی بر هوش مصنوعی.

پنج نامزد نهایی عبارتند از: جاستین بیلز از Strike Graph. راغو گلامودی از مشمولان; لیندا لیان از اتاق مشترک؛ Gaurav Oberoi از Lection; و آمبیکا سینگ از آرمویر.

این جایزه برای رهبران شرکت هایی با 100 کارمند یا کمتر است و توسط Aon اهدا می شود. برنده سال گذشته Alesia Wisnitz، مدیر عامل شرکت نظارت بر برنامه های کاربردی هوش مصنوعی WhyLabs بود.

رای به مدیر عامل سال: فینالیست های جوایز GeekWire بر نقاط قوت مختلف تمرکز می کنند

فینالیست های امسال نیز دیدگاه های متفاوتی در مورد آنچه برای شروع لازم است دارند. ما از هر یک از آنها سوال مشابهی پرسیدیم: برای راه اندازی یک استارتاپ چه توصیه ای به کارآفرینان دیگر می کنید؟ در زیر برای پاسخ های آنها و بیشتر در مورد آنچه آنها را متمایز می کند بخوانید.

جوایز brooztechnology از بهترین نوآوران و شرکت‌های فناوری در شمال غربی اقیانوس آرام تقدیر می‌کند. فینالیست های این دسته و سایرین بر اساس نامزدهای انجمن، همراه با مشارکت داوران جوایز brooztechnology انتخاب شدند. رای گیری جامعه در همه دسته ها تا 22 آوریل ادامه خواهد داشت، همراه با بازخورد داوران برای تعیین برنده در هر دسته.

ما برندگان را در 12 می در جوایز brooztechnology که توسط Astound Business Solutions ارائه می‌شود، اعلام خواهیم کرد. تعداد محدودی از حمایت های میز برای شرکت در این رویداد وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر با تیم رویدادهای ما به آدرس [email protected] تماس بگیرید.

می‌توانید در خبرنامه جوایز brooztechnology در زیر به انتخاب خود در همه دسته‌ها رأی دهید.

(تابع (t, e, s, n) {var o, a, c; t.SMCX = t.SMCX ||[]e.getElementById (n) || (o = e.getElementsByTagName (ها)، a = o[o.length-1], c = e.createElement (s)، c.type = “text / javascript”، c.async =! 0، c.id = n، c.src = “https://widget.surveymonkey.com/collect/ website / js / tRaiETqnLgj758hTBazgd2RFXFVqBuDBY3Dpj57xsGlz_2FfjOoWMoLGRdzgt6KCpY.js “, a.parentNode.insertBefore (c, a))}) (c, document,” c نظرسنجی بازخورد کاربر خود را ایجاد کنید

جاستین بیلز، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Strike Graph.

رای به مدیر عامل سال: فینالیست های جوایز GeekWire بر نقاط قوت مختلف تمرکز می کنند
مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Strike Graph جاستین بیلز. (عکس از گرافیک کشیده شده)

Strike Graph که توسط Madrona Venture Labs در سال 2020 ساخته شده است، نرم افزاری می سازد که فرآیندهای صدور گواهینامه مورد استفاده توسط شرکت ها را ساده می کند تا اطمینان حاصل شود که استانداردهای امنیتی و حریم خصوصی را رعایت می کنند. این شرکت در سپتامبر گذشته 8 میلیون دلار در سری آ کمک مالی دریافت کرد.

Beals، کهنه‌کار استارت‌آپ‌های NextStep، Koru، Roundbox Global و دیگر استارت‌آپ‌ها، معتقد است که تیم‌های مهندسی متنوع به کسب‌وکار سالم و فرهنگ سازمانی کمک می‌کنند.

نکته شماره 1: “یک مبتدی را به کار خود جذب کنید. اگر بتوانید با همدلی به کارمندان، مشتریان و سرمایه گذاران گوش دهید، فرصت های موفقیت را یاد خواهید گرفت. تکیه بیش از حد به باورهای خودمحور شما را از تاکتیک هایی که می تواند عملکرد شرکت شما را به طور چشمگیری بهبود بخشد، دور می کند.

راگو گولامودی، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران شرکت Included.

رای به مدیر عامل سال: فینالیست های جوایز GeekWire بر نقاط قوت مختلف تمرکز می کنند
شامل مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران راگو گولامودی. (عکس شامل)

نرم افزار گنجانده شده از تلاش های مشتریان خود برای تنوع، برابری و گنجاندن با اقداماتی مانند ارزیابی تنوع گروهی از نامزدها و پانل مصاحبه پشتیبانی می کند.

پیش از این، Gollamudi یک شرکت فناوری حفظ حریم خصوصی Integris Software را راه اندازی کرد که توسط OneTrust Data Discovery به مبلغ نامشخصی خریداری شد. علاقه او به Included به تجربه فرهنگ های مختلف کاری به عنوان یک مهاجر از هند برمی گردد.

نکته شماره 1: “از روز اول تیم های فراگیر بسازید. بارها و بارها شاهد حمایت از تحقیقات بوده ایم که تیم های مختلف استعدادهای مختلف را جذب کرده و بهترین نتایج تجاری را ارائه می دهند. برای کسانی که مطمئن نیستند از کجا شروع کنند، فناوری وجود دارد که می تواند کمک کند. در Included، ما یک راه حل مبتنی بر هوش مصنوعی برای کمک به استخدام و حفظ نیروی کار متنوع ارائه می دهیم.

لیندا لیان، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران اتاق مشترک.

رای به مدیر عامل سال: فینالیست های جوایز GeekWire بر نقاط قوت مختلف تمرکز می کنند
لیندا لیان، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران اتاق مشترک. (عکس از Madrona Venture Group)

هدف اتاق مشترک کمک به شرکت ها برای تعمیق روابط با مشتریان و مشتریان خود است. ابزارهای این شرکت به عنوان مجرای بین سازمان ها و افراد در جوامع خود عمل می کنند و با برنامه های ارتباطی مانند Slack، Twitter، Discord و غیره ادغام می شوند. اتاق مشترک از زمان راه اندازی در سال 2020 52 میلیون دلار جمع آوری کرده است و ماه گذشته “پلتفرم هوشمند برای رشد جامعه” خود را راه اندازی کرد.

لیان یکی از همکاران سابق در Madrona Venture Group و مدیر ارشد بازاریابی محصول در خدمات وب آمازون است. The Common Room همچنین فینالیست استارت آپ سال جوایز brooztechnology است.

نکته شماره 1: «جا شدن در بازار محصول زمان آن نیست. این یک فرآیند و یک سفر مداوم برای ایجاد چالش هایی است که جامعه کاربران، قهرمانان و مشتریان شما دارند. ما قبل از نوشتن یک خط کد، یک انجمن ساختیم و جامعه ما دائماً ما را برای ساختن بهتر و انجام کارهای بیشتر تحت فشار قرار می دهد. جامعه شما همیشه آنچه را که نیاز دارید به شما می گوید، به عنوان یک کارآفرین مهمترین چیز این است که گوش کنید!

Gaurav Oberoi، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Lexion.

رای به مدیر عامل سال: فینالیست های جوایز GeekWire بر نقاط قوت مختلف تمرکز می کنند
مدیر اجرایی و یکی از بنیانگذاران Lexion Gaurav Oberoi. (عکس از Lection)

نرم‌افزار Lexion قراردادهای قانونی را بررسی می‌کند تا اطلاعات مرتبط را ارائه دهد، ذخیره‌سازی قابل جستجو سازمان‌یافته و ردیابی نقاط عطف و شرایط کلیدی را فراهم می‌کند. مؤسسه هوش مصنوعی آلن سال گذشته پس از افزودن سریع ده ها مشتری، 11 میلیون دلار بودجه در سری A دریافت کرد.

پیش از این، Oberoi به ساخت اپلیکیشن تقسیم حساب BillMonk کمک کرد و همچنین Precision Polling را ایجاد کرد، یک مطالعه راه اندازی خودکار که بعداً توسط SurveyMonkey خریداری شد.

نکته شماره 1: “مشغول خوشحالی مشتری. آنقدر این کار را انجام دهید که در طرز فکر و تصمیم گیری کل تیم شما نفوذ کند. اگر مشتریان را موفق کنید، پایه و اساس یک تجارت عالی را خواهید داشت.»

آمبیکا سینگ، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Armoire.

رای به مدیر عامل سال: فینالیست های جوایز GeekWire بر نقاط قوت مختلف تمرکز می کنند
مدیر اجرایی و یکی از بنیانگذاران Armoire Ambika Singh. (عکس کابینت)

از آنجایی که مشتریانش در طول همه‌گیری همه‌گیر، مجبور شدند کارمندانش را از خدمات اجاره لباس که او در سال 2016 تأسیس کرده بود، اخراج کند. اما Armoire سازگار شده و بهبود یافته و کارگران آرام خود را دوباره استخدام کرده است. افتتاح یک فروشگاه فیزیکی با فناوری پیشرفته در میدان پیشگامان سیاتل و یک دور جدید 3.5 میلیون دلاری در سرمایه گذاری خطرپذیر.

سینگ، که ایده شرکت را در حین کار در MBA در MIT به دست آورد، تیمی متشکل از 45 نفر را رهبری می کند.

نکته شماره 1: “کار را سرگرم کننده کنید. اگر سرگرم کننده باشد، مردم در اطراف خواهند ماند – این واقعاً یکی از چیزهایی است که برای موفقیت به آن نیاز دارید. برعکس، به طور شهودی، کار لازم است تا لذت اتفاق بیفتد. اگر افراد در محل کار یکدیگر را دوست داشته باشند، کار سرگرم کننده را آسان تر می کند – بنابراین سعی کنید محیطی ایجاد کنید که افراد را تشویق کند که یکدیگر را دوست داشته باشند. اما حتی اگر آن را دوست دارند، به یاد داشته باشید که تفریح ​​در محل کار مستلزم کار است – و روی کار سرمایه گذاری کنید!

با تشکر فراوان از Astound Business Solutions، حامی جوایز brooztechnology 2022.

همچنین، با تشکر از سطح طلا و حامیان دسته‌ها: Wilson Sonsini، ALLtech، JLL، DreamBox Learning، Blink UX، BECU، Baird، Fuel Talent، RSM، Aon و Meridian Capital. و با تشکر از حامیان نقره ای: JP Morgan Chase و Material +.

اگر مایل به حمایت مالی از یک دسته یا خرید اسپانسر میز برای رویداد هستید، لطفاً با ما در [email protected] تماس بگیرید.