• خانه
  • اخبار
  • رای به جوایز GeekWire سال: Edifecs، Icertis، F5، Flyhomes، Uplevel

رای به جوایز GeekWire سال: Edifecs، Icertis، F5، Flyhomes، Uplevel

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
رای به جوایز GeekWire سال: Edifecs، Icertis، F5، Flyhomes، Uplevel

رای به جوایز GeekWire سال: Edifecs، Icertis، F5، Flyhomes، Uplevel

شادی در محل کار فقط کامبوچای آبنما و آفتابگیرهای مدرن نیست.

طی دو سال گذشته، شرکت‌ها نگرانی‌های خود را با COVID-19 و ادغام مجدد کارگران در دفاتر متعادل کرده‌اند.

پنج نامزد نهایی برای شغل سال در جوایز brooztechnology امسال – Edifecs، ایسرتیس، F5، سطح بالاو فلای هومز – با مزایایی که ارائه می دهند و فرهنگ محل کار خود برجسته شوند.

برنده سال گذشته Remitly بود که در سپتامبر عرضه شد.

جوایز brooztechnology از بهترین نوآوران و شرکت‌های فناوری در شمال غربی اقیانوس آرام تقدیر می‌کند. فینالیست های این دسته و سایرین بر اساس نامزدهای انجمن، همراه با مشارکت داوران جوایز brooztechnology انتخاب شدند. رای گیری جامعه در همه دسته ها تا 22 آوریل ادامه خواهد داشت، همراه با بازخورد داوران برای تعیین برنده در هر دسته.

ما برندگان را در 12 می در جوایز brooztechnology که توسط Astound Business Solutions ارائه می‌شود، اعلام خواهیم کرد. برای اطلاعات بیشتر با [email protected] تماس بگیرید.

در همه دسته های زیر رای دهید و از فینالیست های شغل سال امسال مطلع شوید.

(تابع (t, e, s, n) {var o, a, c; t.SMCX = t.SMCX ||[]e.getElementById (n) || (o = e.getElementsByTagName (ها)، a = o[o.length-1], c = e.createElement (s)، c.type = “text / javascript”، c.async =! 0، c.id = n، c.src = “https://widget.surveymonkey.com/collect/ website / js / tRaiETqnLgj758hTBazgd2RFXFVqBuDBY3Dpj57xsGlz_2FfjOoWMoLGRdzgt6KCpY.js “, a.parentNode.insertBefore (c, a))}) (c, document,” c نظرسنجی بازخورد کاربر خود را ایجاد کنید

Edifecs

کاری که انجام می دهند:شرکت نرم‌افزاری مراقبت‌های بهداشتی Bellevue، مستقر در واشنگتن، خدماتی را ارائه می‌دهد که قابلیت همکاری داده‌ها را بین سیستم‌ها، ترکیب اطلاعات بالینی و مالی، امکان‌پذیر می‌سازد. در سال 2020، Edifecs سرمایه خصوصی را در معامله ای به ارزش 1.4 میلیارد دلار دریافت کرد.

درون فرهنگ:Edifecs به تمرکز فرهنگ خود از درون به بیرون افتخار می کند و تضمین می کند که هر کارمندی به منابع سلامت و تندرستی که برای احساس شادی و بهره وری در محل کار نیاز دارد دسترسی دارد. این شرکت یک مرکز رفاهی پیشرفته با کلاس‌های یوگا، دوچرخه‌های کار، آبمیوه‌های تازه و آموزش هفتگی آشپزی ارائه می‌کند. همچنین آموزش های رقص مجازی و پشتیبانی غذا ارائه می دهد.

F5

کاری که انجام می دهند: شرکت امنیت سایبری مستقر در سیاتل راه حل های نرم افزاری را برای شرکت هایی ارائه می دهد که به دنبال تقویت امنیت خود هستند. در ماه نوامبر، F5 گفت که بیش از 600 کسب و کار به عنوان مشتری نرم افزار به عنوان یک سرویس و خدمات مدیریت شده دارد.

درون فرهنگ: برای مقابله با فرسودگی شغلی و دشواری تمایز بین کار و خانه در طول دورکاری، F5 جمعه های سلامتی و آخر هفته های سلامتی را معرفی کرده است. کارمندان می توانند در این روزها از مرخصی استحقاقی استفاده کنند و برای ادامه پیشرفت حرفه ای خود در روزهای آموزشی شرکت کنند.

فلای هومز

کاری که انجام می دهند: شرکت املاک مستقر در سیاتل به خریداران خانه اجازه می دهد تا به صورت نقدی پرداخت کنند. این شرکت که در سال 2016 تأسیس شد، 150 میلیون دلار در ژوئن جمع آوری کرد.

درون فرهنگ: «رویکرد مردم‌محور» فلای‌هومز شامل کارمندانی می‌شود که برنامه کاری انعطاف‌پذیر با مرخصی با حقوق نامحدود دارند. سایر مزایا شامل مرخصی با حقوق برای خدمات اجتماعی و بازپرداخت هزینه های تناسب اندام کارکنان است.

ایسرتیس

کاری که انجام می دهند: استارت آپ مستقر در Bellevue در واشنگتن، نرم افزار مدیریت قرارداد را می فروشد. Icertis که در سال 2009 تأسیس شد، بیش از 280 میلیون دلار سرمایه خطرپذیر از جمله سرمایه گذاری نامشخص SAP و SoftBank در اوایل سال جاری جمع آوری کرد.

درون فرهنگ: Icertis بر ارائه منابع برای ارتقای رفاه کارکنان در طول یک بیماری همه گیر تمرکز دارد. اینها شامل برنامه های سلامت روان به عنوان چالشی برای مدیتیشن و ارائه هفت روز حقوق برای کارمندان برای داوطلب شدن در جامعه است.

سطح بالا

کاری که انجام می دهند: راه اندازی و توسعه Madrona Venture Labs در سیاتل تجزیه و تحلیلی را برای کمک به کاهش فرسودگی کارمندان ارائه می دهد. این شرکت توسط روانشناسان سازمانی و مدیران فناوری با تجربه مشترک در مایکروسافت تاسیس شد.

درون فرهنگ: تمرکز این شرکت بر توسعه حرفه ای و رفاه ذهنی شامل زمان بازی جمعه، رویدادهای از راه دور و بورسیه های شخصی و حرفه ای است. Uplevel یک آزمایش 4 روزه برای هفته کاری بین ژانویه و مارس 2022 اعمال کرد.

با تشکر فراوان از Astound Business Solutions، حامی جوایز brooztechnology 2022.

همچنین، با تشکر از سطح طلا و حامیان دسته‌ها: Wilson Sonsini، ALLtech، JLL، DreamBox Learning، Blink UX، BECU، Baird، Fuel Talent، RSM، Aon و Meridian Capital. و با تشکر از حامیان نقره ای: JP Morgan Chase و Material +.

اگر علاقه مند به حمایت مالی از یک دسته یا خرید اسپانسر میز برای رویداد هستید، لطفاً با ما در [email protected] تماس بگیرید.