منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • راه حل جدید هواوی برای داشتن سرعتی معادل 10 گیگابیت در ثانیه برای حدود 100 میلیارد اتصال

راه حل جدید هواوی برای داشتن سرعتی معادل 10 گیگابیت در ثانیه برای حدود 100 میلیارد اتصال

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
راه حل جدید هواوی برای داشتن سرعتی معادل 10 گیگابیت در ثانیه برای حدود 100 میلیارد اتصال

راه حل جدید هوآوی تجربه ای با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه با حدود 100 میلیارد اتصال اینترنت بی سیم را امکان پذیر می کند.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، اگرچه شبکه اینترنت 5G می تواند سرعت بالایی را در اختیار کاربران قرار دهد، اما همچنان گسترش این فناوری یک چالش است. علاوه بر افزایش استفاده از گوشی های هوشمند، نیاز به اتصال به اینترنت بی سیم نیز وجود دارد. در همین حال، هواوی رویکرد جدیدی را ارائه کرده است که می تواند حدود 100 میلیارد اتصال بی سیم تا 10 گیگابیت بر ثانیه را فراهم کند.

گان بین، مدیر بازاریابی هواوی، علاوه بر معرفی رویکرد 1 + 1 + N، آن را به عنوان یک مطالعه بی پایان برای آغاز سفری جدید با 5G توصیف کرد. وی گفت: با این فناوری می توان 10 گیگابیت در ثانیه برای 100 میلیارد اتصال فراهم کرد.

همچنین توانایی ارسال محتوای دیجیتال و هوشمندی را بهبود می بخشد. در این فرآیند، Huawei با کمک شرکای دیگر، قرار است برخی از خدمات، مانند پهنای باند فوق‌العاده بالا یا ارتقاء طیف Uplink را به همراه ELAA-MM و اطلاعات خود بررسی کند. با استفاده از این خدمات می توان شبکه اپراتورها را ساخت و قابلیت های شبکه را ارتقا داد.

هواوی پس از فعالیت در زمینه 5G قصد دارد نسل بعدی این فناوری را به تدریج ارتقا دهد. علاوه بر این، با کاهش نرخ تغییر، می توان از این فناوری در میلیون ها دستگاه مرتبط با اینترنت اشیا استفاده کرد. شبکه پیشنهادی علاوه بر بهبود دیجیتالی‌سازی و هوشمندسازی، به شبکه‌های تلفن همراه اجازه می‌دهد تا سرعت 10 گیگابیت در ثانیه را با تأخیر چند میلی ثانیه تجربه کنند. به گفته هواوی، اگر سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه را ارائه دهد، یک لایه جدید در شبکه اصلی 5G مورد نیاز است. بنابراین، علاوه بر اطمینان از سطوح پایین تأخیر شبکه، امکان اتصال موج جدیدی از دستگاه ها به اینترنت وجود دارد.