• خانه
  • اخبار
  • راه اندازی سرمایه گذاری املاک اجاره ای Arrived Homes 25 میلیون دلار برای تأمین بودجه گسترش بیشتر جمع آوری می کند

راه اندازی سرمایه گذاری املاک اجاره ای Arrived Homes 25 میلیون دلار برای تأمین بودجه گسترش بیشتر جمع آوری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
راه اندازی سرمایه گذاری املاک اجاره ای Arrived Homes 25 میلیون دلار برای تأمین بودجه گسترش بیشتر جمع آوری می کند

راه اندازی سرمایه گذاری املاک اجاره ای Arrived Homes 25 میلیون دلار برای تأمین بودجه گسترش بیشتر جمع آوری می کند
(تصویر ورود به خانه ها)

Arrived Homes، یک استارت‌آپ در سیاتل که به مردم کمک می‌کند در املاک اجاره‌ای برای یک خانواده سرمایه‌گذاری کنند، 25 میلیون دلار بودجه جدید برای ادامه گسترش به بازارهای جدید جمع‌آوری کرده است.

این پول همچنین به Arrived کمک می کند تا انواع جدیدی از دارایی ها، مانند اجاره های کوتاه مدت را اضافه کند و تیم خود را گسترش دهد. دور سری A توسط Forerunner Ventures رهبری شد و سرمایه‌گذاران بازگشتی از جمله Bezos Expeditions، Good Friends، دارا خسروشاهی مدیرعامل Uber، Spencer Raskoff مدیرعامل سابق Zillow، Core Innovation Capital، PSL Ventures و Neo بودند.

Arrived از سرمایه‌گذاری جمعی برای کمک به هر کسی برای خرید ملک اجاره‌ای فقط با 100 دلار و کسب درآمد غیرفعال استفاده می‌کند، در حالی که شرکت همه چیز را از کسب ملک گرفته تا بهبودهای لازم و مدیریت روزانه انجام می‌دهد. ایده این است که دسترسی به سرمایه گذاری املاک و مستغلات خارج از سرمایه گذاران ثروتمند و نهادی و استفاده از فناوری برای کمک به شناسایی و مدیریت املاک اجاره ای فراهم شود.

ابزارهای فنی و کلان داده‌ها به Arrived کمک می‌کنند تا بهترین مکان را برای خرید از جمله شهرها، محله‌ها و دارایی‌ها تعیین کند. این داده ها همچنین میزان نوسازی برخی از املاک را نشان می دهد.

این استارت‌آپ در سال 2020 توسط کهنه‌کاران فناوری، از جمله مدیرعامل، رایان فریزر (Simply Measured and Sprout Social) راه‌اندازی شد. مدیر فنی کنی کیسون، (اندازه گیری ساده)؛ و مدیر عملیات الخاندرو چوزا (Oyo و Uber).

فریزر در یک پست وبلاگی در روز سه شنبه گفت: «از زمان عرضه در سال گذشته، این علاقه قابل توجه بوده است. “با آخرین دسته از IPO های خانه، شاهد افزایش 100 برابری در ترافیک بوده ایم و اکنون به هزاران مشتری کمک کرده ایم در بیش از 40 میلیون دلار ملک در بیش از 100 خانه و 16 شهر سرمایه گذاری کنند.

راه اندازی سرمایه گذاری املاک اجاره ای Arrived Homes 25 میلیون دلار برای تأمین بودجه گسترش بیشتر جمع آوری می کند
بنیانگذاران Arrived Homes، سمت چپ، مدیر عملیاتی الخاندرو چوزا، مدیر اجرایی رایان فریزر و مدیر فنی کنی کیسون. (عکس رسید)

Chouza ارقام درآمد خاصی را به اشتراک نمی گذارد، اما به brooztechnology گفت که درآمد در سال گذشته بیش از دو برابر شده است. اگرچه تقاضا برای محصول Arrived قوی است، افزایش قیمت املاک و مستغلات بر استراتژی رشد عرضه آن تأثیر گذاشته است.

چوزا گفت: “با داغ شدن بازار، ما باید به بازارها و انواع دارایی های جدید گسترش دهیم تا بتوانیم فرصت های سرمایه گذاری عالی را پیدا کنیم.” ما اکنون در حال تجزیه و تحلیل بیش از 40000 لیست مسکن در 17 بازار هستیم تا بتوانیم 20 تا 25 مسکن اجاره ای جدید برای سرمایه گذاران خود خریداری کنیم.”

با نگاهی به عدم اطمینان و بی ثباتی بازار، چوزا گفت که Arrived در خرید املاک و مستغلات انتخابی تر شده است و بر بازارهایی تمرکز می کند که شرکت معتقد است در طول یک رکود بالقوه انعطاف پذیرتر خواهند بود.

او گفت: «ما تشخیص می‌دهیم که Arrived می‌تواند نقشی کلیدی در دسترسی مهم به دارایی‌های پوشش‌دار تورمی و دارایی‌های جریان نقدی داشته باشد. و ما دسترسی به این ملک را با ریسک کمتری نسبت به سرمایه گذاری به تنهایی فراهم می کنیم.

دسامبر گذشته، Arrived 100 میلیون دلار وام جدید دریافت کرد تا به گسترش آن و فرصت خرید مسکن بیشتر در ایالات متحده کمک کند. وارد شده قبلا 10 میلیون دلار در حقوق صاحبان سهام و 27 میلیون دلار در تامین مالی بدهی در ژوئن جمع آوری کرد تا به مقیاس مدل خود کمک کند.

این شرکت تاکنون 35 میلیون دلار سرمایه و 127 میلیون دلار از طریق بدهی تامین مالی کرده است و اکنون 34 کارمند دارد.