• خانه
  • اخبار
  • راه اندازی دوربین خانه هوشمند Wyze میزبان گنج 10 هزار دلاری بود – در اینجا نحوه حل آن آمده است

راه اندازی دوربین خانه هوشمند Wyze میزبان گنج 10 هزار دلاری بود – در اینجا نحوه حل آن آمده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
راه اندازی دوربین خانه هوشمند Wyze میزبان گنج 10 هزار دلاری بود - در اینجا نحوه حل آن آمده است

راه اندازی دوربین خانه هوشمند Wyze میزبان گنج 10 هزار دلاری بود - در اینجا نحوه حل آن آمده است
(تصویر از Wyze)

به مناسبت پنج سالگی خود، کرکلند، سازنده دستگاه‌های خانه‌های هوشمند، آزمایشگاه‌های Wyze، مستقر در واشنگتن، اخیراً تصمیم گرفت تا میزبان یک شکار رفتگر عمومی باشد.

یک دوربین سفارشی “طلایی” Wyze در یک مکان مخفی دفن شد که به صورت زنده پخش می شد زیرا مجموعه ای از سرنخ های رمزگذاری شده رمزگذاری شده در طول هفته منتشر می شد و به آرامی مکان پنهان شدن انبار را نشان می داد.

حداقل برنامه این بود. مسیری که اتفاق افتاد کمی متفاوت بود.

دیو کراسبی، یکی از بنیانگذاران Wyze و مدیر عامل شرکت Wyze، گفت: “ما همیشه به دنبال راه هایی برای تفریح ​​و دوستی با مصرف کنندگان هستیم.” “ما امیدوار بودیم که شکار در سمت سخت‌تر باشد، زیرا همیشه می‌توانیم به جای آسان کردن آن، سرنخ‌هایی برای کمک به مردم بیاوریم.”

در پایان، سرنخ‌ها ارتباط چندانی با دشواری شکار نداشتند.

در یک چت زنده یوتیوب، بازیکنان به سرعت خود را سازماندهی کردند و سرورهای Discord را برای هماهنگ کردن تلاش های خود تشکیل دادند، جایی که آنها توانستند – با استفاده از صدای هواپیماها که از بالای سرشان عبور می کردند و داده های پرواز زنده – استنباط کنند که گنج در نیمه جنوبی واشون قرار دارد. جزیره.

برنده شکار به سختی هیچ سرنخی را حل کرد، اما در عوض با استفاده از روش brute force به همه کارها رفت.

استرلینگ تالبوت، مهندس فناوری اطلاعات از رنتون، واشنگتن که گنج را پیدا کرد، توضیح داد: شرکت کنندگان چت زنده به سرعت مکان را به جزیره واشون محدود کردند. “من کاملاً مشتاق دنبال کردن این ماجراجویی بودم، بنابراین به فروشگاه رفتم و یک بوق مه شکن و یک بیل خریدم، سپس آنها را به ترمینال فری Fauntleroy در سیاتل غربی رزرو کردم.”

راه اندازی دوربین خانه هوشمند Wyze میزبان گنج 10 هزار دلاری بود - در اینجا نحوه حل آن آمده است
(عکس از Wyze)

در حالی که شرکت‌کنندگان آنلاین تلاش می‌کردند تا معماهای رسمی را بفهمند، تالبوت و چندین نفر دیگر به معنای واقعی کلمه در اطراف جزیره رانندگی می‌کردند و تا آنجا که ممکن بود سر و صدا می‌کردند، به امید شنیدن چیزی در جریان زنده.

کرازبی به یاد می‌آورد: «ما انتظار داشتیم صدای هواپیما بخشی از آن باشد، اما نمی‌دانستیم مردم چقدر سریع از آن برای تعیین دقیق جزیره استفاده می‌کنند. «بعد از اینکه مردم در چند ساعت اول متوجه شدند که این گنج در واشون است، انتظار داشتیم که گنج در همان شب اول پیدا شود. خوشبختانه، تعیین دقیق محل جزیره واشون دشوارتر بود.

پس از پنج روز رانندگی در اطراف واشون، ایجاد انواع صداها، وایز در چت زنده سه شنبه شب اعلام کرد که دو شهروند خارج از شهر حدس های موقعیت مکانی را ارسال کرده اند که به اندازه کافی نزدیک بوده تا به عنوان برنده شناخته شوند، اما به در واقع پاداشی را می خواهند که ابتدا باید از نظر فیزیکی به گنج برسند.

این آخرین حرکت دیوانه‌وار را برای خدمه‌های تبلیغاتی محلی به راه انداخت تا ببینند آیا می‌توانند قبل از اینکه افراد خارج از شهر به واشون بروند، مکان را انتخاب کنند.

تالبوت که خانواده‌اش قبل از تولدش در جزیره واشون بزرگ شده‌اند، می‌گوید: «دوشنبه شب را صرف «ارتقای» ماشینم با دو بلندگوی بوق و دو بلندگو کردم. در حالی که سه شنبه شب در ترمینال کشتی Fauntleroy منتظر بودم، یک آمپلی فایر و یک تبلت وصل کردم تا بتوانم موسیقی پخش کنم.

در حالی که تالبوت با بلندگوهای ماشین جدیدش در اطراف جزیره رانندگی می کرد و موسیقی پخش می کرد، گروه گفتگوی زنده و دیسکورد با نفس بند آمده منتظر ماندند و در ساعت 11:11 بعد از ظهر صبر و پشتکار نتیجه داد وقتی که سکوت پخش زنده با چند ثانیه موسیقی بسیار واضح شکسته شد. برای یک کامیون بستنی

با توجه به تاخیر 20 ثانیه ای پخش زنده، تالبوت و هم تیمی آنلاین مستقر در پورتلندش، Breanne، برای محدود کردن مکان خاص او هماهنگ شدند، چت ها با هیجان شروع شد.

پنج دقیقه بعد، Wyze “من آن را بچه ها صدا می کنم” را در چت زنده پست کرد، که نشان می دهد که آنها با حدس زدن مکان برای شب تمام می شوند. اما پس از انبوهی از اعتراضات همه افراد حاضر در چت، آنها عقب نشینی کردند و منتظر حدس رسمی تالبوت بودند. پس از چند دقیقه دیگر “مارکو پولو آهسته” او توانست سه حدس بزند که یکی از آنها روی علامت بود و به او اجازه داد از ماشینش پیاده شود و به کندن گنج برود.

دو نفر دیگر که مکان صحیح خارج از شهر را شناسایی کرده بودند اهل اوهایو و تنسی بودند و هیچ کدام قبل از اینکه تالبوت بتواند جایزه را پیدا کند، سوار هواپیما نشده بودند.

جستجوی گنج همچنین منجر به بهبود ویژگی های جدید دوربین های Wyze شد. تاکنون هیچ یک از دوربین های امنیتی Wyze قابلیت پخش زنده را نداشتند. پس از اینکه تیم Wyze ویژگی شکار را توسعه داد، تصمیم گرفتند آن را برای همه کاربران منتشر کنند.

کراسبی گفت: “نکته هیجان انگیز این است که در نهایت این ویژگی خواهد بود که همه کاربران می توانند از آن استفاده کنند.”

اگرچه دقیقاً آنطور که انتظار داشتند پیش نرفت، Wyze هنوز شکار را موفقیت آمیز می داند.

کرازبی گفت: «ما قطعاً دوباره این کار را انجام خواهیم داد. ما ایده‌های زیادی در مورد چگونگی بهتر کردن بازی بعدی داریم، عمدتاً از یک برنامه برای افراد برای ارائه حدس‌های خود، استفاده از یک طراح حرفه‌ای بازی برای کمک به ما، و بزرگ‌تر و بهتر کردن پاداش‌ها. باید خیلی جالب باشد. ما نمی‌خواهیم یک سال تمام منتظر بمانیم تا سال بعدی را انجام دهیم، اما خواهیم دید.»

Wyze که در سال 2017 توسط سه نفر از کهنه‌سربازان آمازون تأسیس شد، فراتر از دوربین‌های امنیتی کم‌هزینه اولیه‌اش، به مجموعه‌ای از دستگاه‌های خانه هوشمند، از جمله لامپ‌های کف، ساعت‌های هوشمند، سیستم‌های کنترل آبپاش، جاروبرقی و غیره گسترش یافته است. این شرکت در سال گذشته 110 میلیون دلار در دور سرمایه جذب کرد.