• خانه
  • اخبار
  • راه اندازی تابوت به طور مستقیم برای کاربر 3.5 میلیون دلار برای افزایش خط تولید و سرعت تحویل جمع آوری می کند.

راه اندازی تابوت به طور مستقیم برای کاربر 3.5 میلیون دلار برای افزایش خط تولید و سرعت تحویل جمع آوری می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
راه اندازی تابوت به طور مستقیم برای کاربر 3.5 میلیون دلار برای افزایش خط تولید و سرعت تحویل جمع آوری می کند.

راه اندازی تابوت به طور مستقیم برای کاربر 3.5 میلیون دلار برای افزایش خط تولید و سرعت تحویل جمع آوری می کند.
تابوت ها در تابوت تایتان به نمایش گذاشته شده اند. (عکس از تابوت تیتانیومی)

Titan Casket، استارت‌آپی که صنعت تشییع جنازه را با مدل مستقیم به مصرف‌کننده برای خرید تابوت ناراحت می‌کند، 3.5 میلیون دلار بودجه جدید جمع‌آوری کرده است.

ماموریت این شرکت آسان‌تر کردن خرید تابوت به‌جای مراسم تشییع جنازه است و در زمان و هزینه مشتریان در طول فرآیندی احساسی صرفه‌جویی می‌کند.

Titan که در سال 2016 توسط تولید کننده و تامین کننده قدیمی تابوت، اسکات گینزبرگ، که به عنوان مدیرعامل فعالیت می کند، تأسیس شد، همچنین شامل یکی از بنیانگذاران یک زوج در Bellevue، واشنگتن است. جاش سیگل، مدیر عامل، پیش از این بیش از هشت سال را در آمازون گذرانده بود و مدیر ارشد محصول در RealSelf، یک شرکت استارت آپی بررسی لوازم آرایشی بود. لیز سیگل، رئیس تایتان، قبلاً شرکت کودک خود را اداره می کرد.

این شرکت رشد سالانه 400 درصدی را در سال 2021 گزارش کرد و تعداد تابوت های موجود برای خرید وب سایت خود را به بیش از 1000 مدل افزایش داد. تایتان که در حال حاضر بزرگترین خرده فروش تابوت آمازون است، از وب سایت جدیدی با ابزارهای انتخاب و طراحی تابوت و تاریخ های تخمینی تحویل نیز رونمایی کرد. او یک دسته تابوت برای Sam’s Club و یک خط تابوت نظامی در Costco.com راه اندازی کرد و انبارهایی را در کالیفرنیا، پنسیلوانیا و آلاباما افتتاح کرد.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی، وجوه جدید برای توسعه محصولات، ایجاد یک برند و آموزش مصرف کنندگان استفاده خواهد شد. Titan همچنین قصد دارد سرعت تحویل یک تا دو روز کاری را برای 90 درصد متروی ایالات متحده از طریق نقاط توزیع اضافی در لس آنجلس، دالاس، نیویورک و شیکاگو فراهم کند.

تعداد فزاینده ای از استارت آپ ها برای ایجاد تفاوت در صنعت تشییع جنازه 20 میلیارد دلاری نوآوری می کنند. Seattle Recompose با ارائه یک انتخاب جایگزین از روش‌های مرسوم دفن و سوزاندن با تبدیل بقایای انسان به خاک، توجه را به خود جلب کرده است. مستقر در پورتلند، Ore. Solace راحتی دیجیتالی را به روند برنامه ریزی و تسهیل خدمات سوزاندن مرده اضافه کرد.