• خانه
  • اخبار
  • راهنمای تلفن همراه حرفه ای Call of Duty برای فصل 4

راهنمای تلفن همراه حرفه ای Call of Duty برای فصل 4

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
راهنمای تلفن همراه حرفه ای Call of Duty برای فصل 4

فعالیت و رقابت در فصل 4 نبرد Call of Duty می تواند هیجان انگیزترین زمان برای هر کاربری باشد. دلیل اصلی اینکه آنها سعی دارند با خرید CP Call of Duty Mobile و استفاده از آنها برای بهبود نقاط ضعف شخصیت خود، موفقیت خود را در فصل 4 Call of Duty Mobile افزایش دهند، همین است. البته لازم به ذکر است که رهبری حرفه ای فصل 4 Call of Duty Mobile بیش از هر اقدام دیگری بر شانس موفقیت هر کاربر تأثیر می گذارد.

آسان جم به عنوان منبع معتبر کالاف دیوتی موبایل قصد دارد توضیحات جامعی را در مورد نحوه افزایش شانس موفقیت در فصل 4 کالاف دیوتی موبایل به شما ارائه دهد تا بتوانید قبل از خرید این درون برنامه ای به حرفه خود پول اضافه کنید. پول

بهترین ترفندهای فصل 4 Call of Duty Mobile

قبل از هر چیز بهتر است با ترفندهای خاص این قسمت از بازی Call of Duty آشنا شوید. استفاده از هر ترفندی می تواند شخصیت شما را از سختی های بزرگ در میدان جنگ نجات دهد. زیرا بهترین ترفندهای بازی Call of Duty توسط با استعدادترین بازیکنان Call of Duty Mobile به جامعه بازی ارائه می شود. البته خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل و صرف آن برای ارتقای توانایی های قهرمان تاثیر مستقیمی در تاثیرگذاری هر ترفند دارد. در اینجا برخی از مهم ترین ترفندهای Call of Duty Mobile آورده شده است:

درگیری بالای صخره ها

راهنمای تلفن همراه حرفه ای Call of Duty برای فصل 4سنگ های Map Call of Duty Mobile ابزاری ساده اما کاربردی هستند که شانس موفقیت هر کاربر را در میدان جنگ افزایش می دهند. می توانید به بالای این صخره ها صعود کنید و میدان جنگ را از بهترین زاویه تماشا کنید. اگر آموزش و سرعت عمل لازم را داشته باشید، می توانید در حین تماشای رقبای خود، آنها را بکشید. البته با توجه به اینکه بالای صخره ها دید بسیار خوبی به رقبای شما می دهد، بهتر است در لحظه خطر به سرعت از صخره بپرید.

قبل از درگیری مهمات و گلوله را بررسی کنید

خالی بودن مهمات و درگیری با این وضعیت احتمال مرگ را دو چندان می کند. برای اطمینان از اینکه گلوله های شما به سرعت در هنگام نبرد تن به تن و شلیک مداوم تمام نمی شود، بهتر است از پر بودن مهمات خود مطمئن شوید. در غیر این صورت حریف برای چند ثانیه طلایی بر شما مسلط خواهد شد و ممکن است در همین مدت کوتاه کار شما را تمام کند.

· سلاح ها را با توجه به میدان جنگ انتخاب کنید

هر یک از سلاح های بازی Calaf Duty Mobile دارای قابلیت ها و مزایای منحصر به فردی هستند که آنها را از یکدیگر متمایز می کند. اگر کارت شما کوچک است و درگیری با رقبا تنها چند ثانیه طول می کشد، بهتر است سلاح های سنگین مانند تفنگ را برای نبرد خود انتخاب کنید. اما اگر فاصله زیادی با رقبا دارید، استفاده از تک تیرانداز و رگبار سبک می تواند نیازهای شما را در زمان درگیری برطرف کند.

با استفاده از کلاس پزشکی

راهنمای تلفن همراه حرفه ای Call of Duty برای فصل 4همانطور که می دانید کلاس های مختلفی برای هر کاربر در ابتدای Call of Duty Mobile نمایش داده می شود. یکی از بهترین گزینه ها کلاس Medic است که به شما امکان می دهد تا به سرعت زندگی شخصیت را بازیابی و بازیابی کنید. به عبارتی می توانید به محض خوردن چند گلوله و نزدیک شدن به حد باخت از این قابلیت استفاده کنید و به مسابقات Call of Duty Mobile برگردید.

Victory in Season 4 Call of Duty Mobile

مسابقاتی که در Battle Post Call of Duty Mobile برگزار می شود درگیری های زیادی دارند که جذابیت آن ها را بیشتر از مسابقات معمولی می کند. هدف اصلی کاربران در نبردها زنده ماندن تا پایان مسابقه است. زیرا تنها برنده میدان جنگ کسی است که بتواند در پایان زنده بماند. البته برخی از این نبردها به صورت گروهی انجام می شود و گروه بازمانده برنده این نبردها می شود.

اما به جرات می توان گفت که درگیری در میدان نبرد کال آف دیوتی موبایل آخرین اولویت مردم است و باید تا حد امکان از آن دوری کنند. زیرا درگیری با رقبا اگرچه نیازی به اقدامی نیست، اما احتمال مرگ را افزایش می دهد. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم قبل از موعد موعود و زمان های خطرناک سعی نکنید با دشمنان خود روبرو شوید. این به شما این امکان را می دهد تا زمانی که مجبور به مبارزه هستید با آمادگی و تجهیزات کامل وارد یک جنگ تمام عیار با دشمنان خود شوید.

اقداماتی مانند خرید یک تماس CPC ارزان برای افزایش شانس برنده شدن Call of Duty Mobile از فصل 4 نیز محبوبیت قابل توجهی در بین مردم دارد. این ارز درون برنامه ای می تواند ویژگی ها و قابلیت های مختلفی را در اختیار شما قرار دهد و در دنیای دیجیتال بسیار ارزشمند است. فروشگاه اینترنتی ایزی جم هم اکنون یک منبع شناخته شده برای خرید سی پی موبایل کالاف دیوتی ارزان است که می توانید به سرعت خرید خود را از آن ثبت کنید.

منابع:

https://www.callofduty.com/blog/2022/04/call-of-duty-mobile-season-four-wild-dogs-sandstorm-event

https://zilliongamer.com/call-of-duty-mobile/c/news/cod-mobile-season-4-all-you-need-to-know

https://asangem.com/ سیزن-4-جدیدترین- کال اف-دیوتی-موبایل /

راهنمای تلفن همراه حرفه ای Call of Duty برای فصل 4