منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • راجیو راجان، مهندس سابق متا سیاتل، به عنوان CTO به Atlassian می پیوندد

راجیو راجان، مهندس سابق متا سیاتل، به عنوان CTO به Atlassian می پیوندد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
راجیو راجان، مهندس سابق متا سیاتل، به عنوان CTO به Atlassian می پیوندد

راجیو راجان، مهندس سابق متا سیاتل، به عنوان CTO به Atlassian می پیوندد
راجیو راجان. (عکس فیسبوک)

راجیو راجان، که آخرین بار تلاش های مهندسی سیاتل را برای متا رهبری کرد، در ماه می به عنوان مدیر ارشد فناوری جدید شرکت به Atlassian پیوست.

راجان نزدیک به پنج سال به عنوان معاون رئیس و رئیس بخش مهندسی فیس بوک در شمال غربی اقیانوس آرام گذراند. این شرکت برای اولین بار در سال 2014 یک مرکز مهندسی در نزدیکی سیاتل افتتاح کرد و از آن زمان به بیش از 7000 کارمند در منطقه افزایش یافته است. brooztechnology در ژوئن گذشته قبل از تغییر نام فیس بوک به Meta با راجان صحبت کرد.

قبل از متا، راجان 23 سال را در مایکروسافت بر روی محصولات مختلف از Exchange گرفته تا SQL Server و Active Directory گذراند که در آفیس 365 به اوج خود رسید.

Atlassian مستقر در سیدنی، استرالیا، نرم افزاری برای همکاری و بهره وری می سازد. دفتر مرکزی آن در ایالات متحده در سانفرانسیسکو است و مشتریان آن عبارتند از Bank of America، Redfin، NASA، Verizon و Dropbox و غیره.

اطلسیان اجاره نامه جدید را به عنوان بخشی از گزارش سود سه ماهه خود در روز پنجشنبه اعلام کرد که مجموعاً 740.5 میلیون دلار درآمد سه ماهه سوم داشت که نسبت به مدت مشابه سال قبل 30 درصد افزایش داشت.

حرکات فنی بیشتر: مدیر سابق مایکروسافت به DroneSeed می پیوندد. یک ستون نویس سابق WSJ در آمازون فرود می آید