• خانه
  • اخبار
  • رابط کاربری MIUI GO برای گوشی های ارزان قیمت معرفی شده است

رابط کاربری MIUI GO برای گوشی های ارزان قیمت معرفی شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
رابط کاربری MIUI GO برای گوشی های ارزان قیمت معرفی شده است

پنج سال از معرفی نسخه اندروید Go ادامه می دهد. این سیستم عامل در واقع نسخه ای از اندروید برای گوشی های مقرون به صرفه است. Android Go فضای ذخیره سازی کمتری را در دستگاه اشغال می کند و برنامه های Google به طور خاص برای این نسخه بهینه شده اند. شیائومی در حال حاضر در حال توسعه رابط کاربری خود بر اساس اندروید گو و معرفی آن با نام MIUI GO است.

رابط کاربری MIUI GO مبتنی بر نسخه اندروید 11 گو است

بسیاری از دستگاه‌ها با Android Go عرضه شدند، اما محبوبیت زیادی کسب نکردند. با این حال، شیائومی تصمیم گرفته است تجربه گوگل را تکرار کند و در حال آماده شدن برای عرضه MIUI Go است. از نام این رابط کاربری مشخص است که با همان اندروید گو روبرو هستیم اما این بار به سبک چینی!

رابط کاربری MIUI GO برای گوشی های ارزان قیمت معرفی شده است

رابط MIUI GO برای دستگاه های مقرون به صرفه با رم محدود و سخت افزار ضعیف طراحی شده است. آخرین گزارش در سایت GizChina این ادعا می کند که رابط کاربری جدید شیائومی بر اساس نسخه اندروید 11 Go است. همانطور که در ابتدا ذکر شد، برخی از اپلیکیشن های گوگل برای گوشی های هوشمند ارزان قیمت نیز بهینه شده اند. انتظار می رود Miwa Go نیز این اپلیکیشن ها را داشته باشد.

رابط کاربری MIUI GO برای گوشی های ارزان قیمت معرفی شده است

Poco C40 احتمالاً اولین گوشی هوشمند با رابط کاربری جدید شیائومی است

این برنامه‌ها (مانند YouTube Go، Google Maps Go و Gmail Go) مقدار کمی از حافظه داخلی و رم دستگاه را اشغال می‌کنند و تلفن‌های هوشمند ارزان قیمت را روان‌تر می‌کنند. انتظار می رود اولین گوشی با رابط کاربری MIUI GO Poco C40 باشد. این گوشی هوشمند همچنین اولین دستگاه شیائومی است که به تراشه JLQ مجهز شده است. هنوز مشخص نیست که ترکیب چنین سخت افزاری و نرم افزاری چقدر موفق خواهد بود.

با ویژگی های Xiaomi MIUI 13 آشنا شوید

در پایان سال گذشته، شیائومی یک رویداد بزرگ معرفی محصول برگزار کرد. نکته قابل توجه این رویداد، معرفی پرچمداران شیائومی 12 و 12 پرو بود. رابط های کاربری MIUI 13 و MIUI 13 Pad نیز در همین رویداد ارائه شدند.

لی جون، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران شیائومی، در آن زمان گفت که نسخه جدید رابط کاربری این شرکت از حریم خصوصی و امنیت مصرف کننده محافظت می کند. سایر دستگاه‌های شیائومی (مانند گجت‌های پوشیدنی، تلویزیون‌های هوشمند و سایر دستگاه‌ها) نیز می‌توانند برای ایجاد یک اکوسیستم به خوبی متصل شوند.

نظر شما در مورد نسخه سیزدهم رابط کاربری شیائومی چیست؟