• خانه
  • اخبار
  • رئیس سابق پلیس سیاتل کارمن بست به مایکروسافت به عنوان مدیر عملیات ریسک امنیت جهانی می پیوندد

رئیس سابق پلیس سیاتل کارمن بست به مایکروسافت به عنوان مدیر عملیات ریسک امنیت جهانی می پیوندد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
رئیس سابق پلیس سیاتل کارمن بست به مایکروسافت به عنوان مدیر عملیات ریسک امنیت جهانی می پیوندد

رئیس سابق پلیس سیاتل کارمن بست به مایکروسافت به عنوان مدیر عملیات ریسک امنیت جهانی می پیوندد
رئیس سابق پلیس سیاتل کارمن بست در اجلاس brooztechnology 2019 سخنرانی می کند (عکس از brooztechnology / Dan Delong)

کارمن بست به عنوان مدیر عملیات ریسک امنیت جهانی به مایکروسافت پیوست.

بست از آگوست 2018 تا سپتامبر 2020 به عنوان رئیس پلیس سیاتل خدمت کرد و بیش از دو دهه را در نقش های مختلف در اداره پلیس سیاتل از جمله معاون رئیس و دستیار رئیس اداره تحقیقات گذرانده است. او پس از کاهش بودجه پلیس و اعتراضات علیه اصلاحات پلیس، آنجا را ترک کرد.

طبق گفته مایکروسافت Best، او “مسئول تیم جهانی برای عملیات امنیت مجازی، اطلاعات، اطلاعات تهدید اجرایی، امنیت دارایی ویژه، امنیت رویداد، امنیت سفر، عملیات ریسک امنیتی، دفتر مدیریت برنامه برای امنیت (PMO)” خواهد بود. لینکدین او

بست در پستی در لینکدین نوشت: «من همیشه تعهد مایکروسافت به حمایت و توانمندسازی جوامع را تحسین کرده‌ام. با چالش‌ها و فرصت‌های جدیدی که پیش رو دارم، آماده هستم تا تجربیات خود را بسازم و به تیمی بپیوندم که ارزش‌های آن برای کمک به دیگران، مشارکت دادن همه و درگیر کردن جامعه با ارزش‌های من مطابقت دارد.»

بخش امنیت جهانی مایکروسافت از افراد و دارایی های مایکروسافت محافظت می کند. ما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کنسرت جدید او با بست تماس گرفتیم و پس از دریافت پاسخ، این پست را به روز خواهیم کرد.

بر اساس گزارش ها، بست 57 ساله سال گذشته فینالیست شد تا رئیس پلیس اداره پلیس نیویورک شود. او اولین زن سیاهپوستی بود که ریاست SPD را بر عهده گرفت.

بست اخیراً مدیر حسابداری جهانی در Securitas Security Services بود که پس از بازنشستگی از SPD به آنجا پیوست.

سال گذشته، Best به هیئت اخلاق هوش مصنوعی در Axon پیوست، شرکتی که فناوری‌های اجرای قانون مانند دوربین‌های بدن را توسعه می‌دهد. Best همچنین یک مشارکت کننده MSNBC و تحلیلگر مجری قانون برای KING5 است. و در ماه اکتبر، سیاه در آبی را منتشر کرد: درس هایی برای رهبری، شکستن موانع و آشتی نژادی.