• خانه
  • اخبار
  • رأی گیری برای تأیید دامپزشکان فنی سیاتل واجد شرایط رأی گیری در نوامبر است

رأی گیری برای تأیید دامپزشکان فنی سیاتل واجد شرایط رأی گیری در نوامبر است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
رأی گیری برای تأیید دامپزشکان فنی سیاتل واجد شرایط رأی گیری در نوامبر است

رأی گیری برای تأیید دامپزشکان فنی سیاتل واجد شرایط رأی گیری در نوامبر است
سیاتل اعضای کمپین را در تالار شهر سیاتل تأیید می کند. ردیف عقب، سمت چپ: ایوان رادکوف، لوگان باورز و سارا وارد. ردیف اول: افرین هادنل، میسون تریلر و تروی دیویس. (سیاتل عکس را تایید می کند)

ابتکاری طراحی شده برای تغییر روش انتخاب رای دهندگان در سیاتل برای رای گیری ماه نوامبر.

هدف ابتکار 134 این است که به “رای موافق” در صندوق های رای اولیه در سیاتل منجر شود، جایی که رای دهندگان به جای انتخاب فقط یک نامزد، به همان تعداد که تایید می کنند، رای می دهند. درست مانند امروز، دو نامزدی که بیشترین رای را به دست آورده اند، همچنان به انتخابات عمومی خواهند رفت

رأی گیری برای تأیید دامپزشکان فنی سیاتل واجد شرایط رأی گیری در نوامبر است
نمونه ای از این که عبارت برگه های رأی ممکن است شبیه به آن باشد. (سیاتل عکس را تایید می کند)

I-134 در ژانویه توسط Seattle Approves ثبت شد، کمپینی که توسط چندین کهنه‌کار از صحنه فناوری سیاتل رهبری می‌شد. آنها باید در نیمه اول سال بیش از 26000 امضا جمع آوری می کردند.

رای گیری برای تایید در حال حاضر در سنت لوئیس و فارگو، ND در حال استفاده است. در سنت لوئیس، این سیستم در نوامبر 2020 با حمایت 68 درصد از رأی دهندگان به تصویب رسید و چهار ماه بعد با موفقیت مورد استفاده قرار گرفت.

بر اساس گزارش Seattle Approves، رأی‌گیری تأیید، رهبران نمایندگان بیشتری را نسبت به سیستم رأی‌گیری فعلی ما انتخاب می‌کند. همچنین تقسیم آرا را از بین می برد و به رای دهندگان این امکان را می دهد که در مورد حمایت واقعی خود از هر نامزد صادق تر باشند.

لوگان باورز از سیاتل گفت: “اگر تا به حال بین رای دادن به نامزدی که واقعاً دوستش دارید و دیگری که کمتر دوست دارید اما پول زیادی برای برنده شدن دارید بحث کرده اید، مشکل انتخابات فعلی ما را تجربه کرده اید.” -رئيس جمهور.

باورز، بنیانگذار استارت آپ ها و کارمند سابق آمازون که برای شورای شهر سیاتل در سال 2019 نامزد شده است، اضافه کرد که “پول هایی که به انتخابات سرازیر می شود، همراه با کاستی های سیستم رای گیری فعلی ما، به این معنی است که انتخابات ما ارزیابی منصفانه ای از آنچه رای دهندگان است، نیست. خواستن خیلی اوقات، رای دهندگان احساس می کنند که مجبورند به طور استراتژیک بر اساس اینکه چه کسی می تواند برنده شود، رای دهند.”

تروی دیویس، یکی دیگر از کهنه‌کاران فناوری و بنیان‌گذار کمپین سیاتل تایید می‌کند، گفت که در صورت تصویب در نوامبر، I-134 حتی می‌تواند به موقع برای انتخابات 2023 اجرایی شود.

دیویس گفت: “من از دیدن اینکه مردم عادی واقعاً می توانند سیستم را بهبود بخشند، هیجان زده هستم.” ما خودی های سیاسی یا کارمندان گروه های ذینفع خاص نیستیم، ما فقط رای دهندگان عادی هستیم که می خواهیم سیاتل برای 20 سال آینده پیشرفت کند.

تجربه فنی رهبران تاییدیه سیاتل بر نحوه برخورد آنها با اصلاحات انتخاباتی تأثیر گذاشته است.

من از دیدن اینکه مردم عادی واقعاً می توانند سیستم را بهبود بخشند، هیجان زده هستم.»

ایوان رادکف، مهندس سابق آمازون، پیشتر به brooztechnology گفت: «برای من، این پیشینه مرا تشویق کرد تا به تصویر بزرگ‌تری از نحوه عملکرد سیستم‌ها فکر کنم. «ما به مشارکت مدنی عادت کرده‌ایم که فقط برای چرخه انتخابات بعدی کار می‌کند. اما چگونه می خواهیم انتخابات در مقیاس چند دهه برگزار شود؟

دیویس معتقد است که بقیه کشور شروع به توجه کرده اند و رای دادن برای تصویب ممکن است هنجار جدید باشد.

دیویس گفت: «از آنجایی که اجرای این تغییر بسیار آسان است و برای درک ترجیحات رأی دهندگان عالی است، این احتمال وجود دارد که شوراهای شهر و شهرستان در سراسر کشور در حال بررسی همین تغییر باشند». “در اکثر حوزه های قضایی، شورا به سادگی می تواند آن را بپذیرد – نیازی به انتظار برای یک ابتکار، صبر برای یک فرآیند طولانی اجرا یا حتی تغییر اساسنامه نیست.”