دکمه CC Twitter برای نمایش زیرنویس برای ویدیوهای در حال توسعه

دکمه CC Twitter برای نمایش زیرنویس برای ویدیوهای در حال توسعه

اگر کاربر یوتیوب یا پلتفرم ویدیویی هستید، آیا می دانید دکمه CC برای چیست؟ این دکمه به شما امکان می دهد زیرنویس فیلم را فعال کنید. در واقع این ویژگی یک ویژگی کاربردی و پرکاربرد است. اکنون به نظر می رسد که دکمه CC Twitter برای نمایش زیرنویس های ویدئویی در حال توسعه است. اس ترنجی با من باش.

دکمه Twitter CC برای نمایش زیرنویس ویدیو به این شبکه اجتماعی اضافه خواهد شد

شبکه اجتماعی محبوب توییتر امروز اعلام کرد که دکمه «CC» برای ویدیوهای این پلتفرم در حال توسعه است. هنگام تماشای ویدیو در توییتر، دکمه «CC» به کاربران اجازه می‌دهد زیرنویس‌ها را روشن یا خاموش کنند. این ویژگی در حال حاضر بر روی برخی از کاربران iOS در حال آزمایش است و به زودی نسخه اندروید آن در دسترس خواهد بود. دکمه “CC” در گوشه سمت راست بالای ویدیو نمایش داده می شود. این دکمه فقط در ویدیوهایی با زیرنویس فعال ظاهر می شود.

این اولین تلاش این شرکت برای زیرنویس نیست. در ماه دسامبر، توییتر قابلیت زیرنویس خودکار ویدیوها را معرفی کرد. این ویژگی اکنون در دسترس همه کاربران توییتر است، خواه از iOS، اندروید و یا شبکه استفاده کنند. پلتفرم های دیگر نیز این ویژگی را دارند. TikTok مدتی است که ویژگی زیرنویس خودکار را ارائه می دهد. همین ماه گذشته، اینستاگرام برای ویدیوهای خود کپشن خودکار معرفی کرد.

فعال کردن زیرنویس ویدیو پیشرفت قابل توجهی است. همچنین تماشای ویدیوهای کم حجم و درک آنچه گفته می شود برای کاربران خوب است. در اوایل این ماه، توییتر همچنین زیرنویس تصاویر خود را به منظور مشاهده بیشتر متن برای کسانی که از صفحه خوان ها استفاده می کنند، اصلاح کرد.

ایلان ماسک می خواهد دکمه ویرایش را در توییتر اضافه کند

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، قطعا یکی از تاثیرگذارترین مدیران عامل در جهان است. نفوذ او در میان کاربران این شبکه اجتماعی، پس از اینکه بزرگترین سهامدار آن شد، بیش از گذشته شده است. ایلان ماسک در اولین حرکت خود به عنوان بزرگترین سهامدار توییتر، شب گذشته نظرسنجی را در توییتر منتشر کرد. در این نظرسنجی از کاربران خواسته شد که در مورد اینکه آیا مایلند دکمه ویرایش در توییتر داشته باشند یا خیر، رای دهند. در کمتر از 12 ساعت، این نشریه در حال حاضر بیش از 2.5 میلیون رای دارد. علاوه بر این، در حال حاضر 73.5 درصد از رأی دهندگان می خواهند دکمه ویرایش را اضافه کنند و حدود 26.5 درصد این ویژگی را نمی خواهند.

مطابق با GizChinaالبته لازم به ذکر است که نظرسنجی چیزی نیست و مستقیماً به نتیجه خاصی منتهی نخواهد شد. با این حال، وضعیت جدید ایلان ماسک به طور خودکار به او ارتباط بهتری با مدیریت توییتر می دهد. تا پیش از این، این شرکت نسبت به نیازهای دیرینه کاربران برای ویرایش نشریات نوشته شده و منتشر شده از قبل بی تفاوت بود. در همین حال، ماسک نیز برنامه های خود را برای توییتر اعلام کرد.

به گفته DPA، او سهام خود را در این شرکت به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در قالب 13G گزارش کرد که به گفته DPA به این معنی است که او به دنبال نفوذ فعال در سیاست است. این یک تجارت یا مکانی در هیئت نظارت نیست. در این صورت باید فرم 13 بعدی را تکمیل کند. ارزش سهام توییتر در پایان معاملات روز دوشنبه بیش از 27 درصد افزایش یافت.

با این حال، مدیران ارشد توییتر هنوز در مورد این نظرسنجی اظهار نظری نکرده اند. نظر شما در مورد این چیست؟! آیا افزودن دکمه ویرایش و دکمه زیرنویس در توییتر می تواند محبوبیت این شبکه اجتماعی را افزایش دهد؟!