• خانه
  • اخبار
  • دکمه جدید CC در توییتر امکان فعال یا غیرفعال کردن زیرنویس ها را فراهم می کند

دکمه جدید CC در توییتر امکان فعال یا غیرفعال کردن زیرنویس ها را فراهم می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
دکمه جدید CC در توییتر امکان فعال یا غیرفعال کردن زیرنویس ها را فراهم می کند

توییتر اخیرا قابلیت جدیدی را در قالب دکمه CC برای برخی از کاربران معرفی کرده است که از طریق آن می توانید زیرنویس ویدیو را فعال و غیرفعال کنید. این ویژگی در حال حاضر تنها برای تعداد محدودی از کاربران iOS در دسترس است.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و فناوری تکنا، توییتر از دکمه جدیدی به نام CC در حساب پشتیبانی رسمی خود رونمایی کرد. ویدیویی که توییتر در مورد این ویژگی منتشر کرده است در فیلم های زیرنویس و در گوشه سمت راست این دکمه قابل مشاهده است. در این توییت آمده است: برخی از کاربران iOS می‌توانند زیرنویس ویدیو را نشان دهند یا نشان ندهند. کاربران اندروید به زودی از آن بهره مند خواهند شد. این ویژگی برای ویدیوهای زیرنویس به صورت آزمایشی با گزینه CC shut-off فعال است.

قابلیت زیرنویس خودکار در سال گذشته برای تمامی کاربران این شبکه اجتماعی فعال شد. تا تمامی کاربران ناشنوا و ناشنوا بتوانند از این قابلیت استفاده کنند. تاکنون زبان هایی مانند انگلیسی، اسپانیایی، ژاپنی، عربی، هندی و سایر زبان ها به این قابلیت نمایش اضافه شده است. اخیراً ویژگی دیگری به نام آیکون ALT در نمایش محتوا قرار داده شده است که در آن عکس ها با متن جایگزین مشخص می شوند. به این ترتیب با قرار دادن ماوس بر روی آن، توضیحات این عکس قابل مشاهده خواهد بود. از دیگر تلاش‌های توییتر در چند روز گذشته، اضافه شدن دکمه ویرایش توییت بود.