• خانه
  • اخبار
  • دکتر آنتونی فائوچی برای پرسش و پاسخ فرد هاچ در سیاتل توقف کرد، اولین بازی را در بازی مارینرز پرتاب کرد.

دکتر آنتونی فائوچی برای پرسش و پاسخ فرد هاچ در سیاتل توقف کرد، اولین بازی را در بازی مارینرز پرتاب کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
دکتر آنتونی فائوچی برای پرسش و پاسخ فرد هاچ در سیاتل توقف کرد، اولین بازی را در بازی مارینرز پرتاب کرد.

دکتر آنتونی فائوچی برای پرسش و پاسخ فرد هاچ در سیاتل توقف کرد، اولین بازی را در بازی مارینرز پرتاب کرد.
لری کوری (سمت چپ) با آنتونی فائوچی در مرکز سرطان فرد هاچینسون صحبت می کند. (عکس از فرد هاچ)

آنتونی فائوچی، مشاور ارشد پزشکی پرزیدنت بایدن و رهبر مقابله با کووید-19 کشور، در سیاتل توقف کرد تا در مرکز سرطان فرد هاچینسون گفت‌وگو کند و اولین بازی سه‌شنبه شب مارینرز را انجام دهد.

اوایل روز سه‌شنبه، فائوچی با لری کوری، رئیس‌جمهور سابق فرد هاچ ملاقات کرد، برای گفت‌وگویی که همه چیز را از واکنش کشور به COVID-19 تا آنچه که این پیرمرد 81 ساله را شب‌ها بیدار نگه می‌دارد، پوشش داد.

من حتی نگران کابوس بعدی ام نیستم. فائوچی در مورد همه‌گیری مداوم گفت: من در حال زندگی در بدترین کابوس خودم هستم.

فائوچی در مورد تجربه خود در مبارزه با HIV، COVID-19 و اکنون آبله میمون صحبت می کند. او گفت: «هرگز یک عفونت در حال ظهور را دست کم نگیرید. هرگز نمی‌دانی کجا می‌رود.»

او همچنین در مورد مبارزه با تردید واکسن و آزار و اذیت شدید کارکنان مراقبت های بهداشتی صحبت کرد. فائوچی، که هدف تهدیدات جانکاه و مرگ بود، توسط چند محافظ همراهی شد.

فائوچی یک جایزه افتخاری از فرد هاچ به نام جایزه هاچ دریافت کرد که در سال 1965 به افتخار بازیکن لیگ اصلی فرد هاچینسون تأسیس شد. مرگ او منجر به تاسیس این موسسه توسط برادرش بیل هاچینسون، جراح سیاتل شد. فرد به خاطر خدماتش به دیگران معروف بود و این جایزه معمولاً به یک بازیکن بیسبال در لیگ برتر تعلق می گیرد که بر جامعه تأثیر گذاشته است.

فائوچی و کوری دهه‌ها یکدیگر را می‌شناختند، به زمانی که فائوچی تلاش‌های HIV را در موسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی رهبری کرد، که او از سال 1984 هدایت آن را بر عهده داشت.

در آغاز همه‌گیری، فائوچی و همکارانش از کوری برای رهبری شبکه پیشگیری از کووید-19 استفاده کردند، که در حال هماهنگ کردن آزمایش‌های بالینی در مقیاس بزرگ فاز 3 برای تزریق‌های ساخته شده توسط Moderna، Johnson & Johnson و دیگران است. گروه واکسن COVID-19 بر اساس بزرگترین شبکه آزمایش واکسن HIV با بودجه عمومی در جهان است که همچنین توسط کوری رهبری می شود.

کوری فائوچی را “یک دوست عالی و یک فرد خارق العاده” نامید. برای دیدن نکات برجسته بیشتر از حضور فائوچی در فرد هاچ به ادامه مطلب بروید. پاسخ ها برای اختصار و وضوح ویرایش شده اند.

چه چیزی شبها بیدار نگه ات میدارد؟

به هر حال خوابم نمیبره مردم همیشه از من خواهند پرسید که بدترین کابوس شما چیست؟ اگر به گذشته برگردید و به چیزهایی که 20-30 سال پیش نوشتم نگاه کنید، این ظهور یک ویروس جدید بود که از طریق دستگاه تنفسی منتقل می شود، سرعت انتقال بالایی دارد و می تواند سطح بالایی از انتقال را داشته باشد. مرگ و میر. من حتی نگران کابوس بعدی ام نیستم، من دارم بدترین کابوس خود را زندگی می کنم. این هدیه وحشتناکی است که به دادن ادامه می دهد. این وارد سومین سال ما در ژانویه می شود. هیچ کس در وحشیانه ترین رویاهای خود فکر نمی کرد که ما ویروسی خواهیم داشت که آنقدر حیله گر است که قبلاً یک میلیون آمریکایی را کشته است. … این ویروس حقه بسیار ظالمانه و بدی را با همه ما بازی می کند.

آنچه در انتظار پاییز برای COVID-19 است

تقویت کننده ها بسیار مهم خواهند بود زیرا ما به وضوح می دانیم که ایمنی – حداقل در برابر عفونت علامتی، شاید نه چندان در برابر بیماری شدید – پس از حدود چهار یا پنج ماه کاهش می یابد. ما نگران این هستیم که در پاییز یک جهش وجود داشته باشد. ما دقیقا نمی دانیم چه زمانی اتفاق می افتد. ما به احتمال زیاد از تقویت کننده دو ظرفیتی BA.4/BA.5 استفاده خواهیم کرد [against both prevalent strains]. به احتمال زیاد فایزر آن را تا هفته اول یا دوم سپتامبر خواهد داشت و مدرنا احتمالاً تا پایان سپتامبر، اوایل اکتبر، آن را دریافت خواهد کرد.

آبله میمون

ما تشخیص، درمان، و واکسن داریم، بنابراین در مورد اجراست.

در مورد تردید واکسن

واقعاً یک گروه متنوع از مردم است. اگر آنها را تک بعدی کنید، این واقعیت را از دست می دهید که برخی افراد نمی خواهند واکسینه شوند زیرا اطلاعات کافی ندارند. دیگران اطلاعات نادرست زیادی به آنها داده اند. و دیگران فقط هاردکور هستند، هیچ کاری نمی توانید انجام دهید تا نظر آنها را تغییر دهید. همانطور که اطلاعات نادرست منجر به سیل سیستم می شود، ما سعی می کنیم سیستم را با اطلاعات صحیحی که به روشی غیر تحقیرآمیز توسط پیام رسان های مورد اعتماد ارائه می شود، پر کنیم. به همین دلیل است که من بسیاری از این اطلاعیه های عمومی را با گروه های رپ انجام دادم. کار می کند!

در مورد رهبران کنگره که در مورد COVID-19 و سایر مسائل علمی اطلاعات نادرست منتشر می کنند

رای.

برای آنچه در سخنرانی های مقدماتی و جاهای دیگر به جوانان می گوید

تحریف حقیقت و واقعیت را بدیهی تلقی نکنید. زیرا وقتی این کار را انجام دهید، حقیقت هیچ معنایی ندارد. ما باید به مخالفت با تحریف‌های واقعیتی که می‌بینیم ادامه دهیم، نمی‌توانیم تسلیم شویم و بگوییم این اتلاف وقت است.

در مورد “اثر فائوسی”، افزایش در علوم زیست پزشکی و افراد بهداشت عمومی

من اتفاقاً شخص بسیار قابل مشاهده ای هستم، بنابراین به آن “اثر فائوسی” می گویند. به من اعتماد کنید، من در مورد آن هیجان زده نیستم. در عصر عادی سازی دروغ ها و دروغ ها و همه چیزهایی که می بینید در جامعه از 6 ژانویه تا هر چیز دیگری اتفاق می افتد، مردم خواهان ثبات برای صداقت، برای حقیقت، و برای افرادی هستند که به مردم اهمیت می دهند.

طرف دیگر این، که واقعاً دردناک و شرم آور است، سوء استفاده ای است که کارکنان بهداشت عمومی برای گفتن حقیقت در مورد آنچه در حال وقوع است، دریافت می کنند. هرگز در تاریخ ندیده ام که پزشکان و کارکنان بهداشت عمومی مورد آزار و اذیت و تهدید قرار گیرند. نه فقط من، من همیشه این را دریافت می کنم. به همین دلیل است که من این بچه ها را دارم که چیزهایی در گوششان دارند و از من مراقبت می کنند. اما واقعاً برای سلامت عمومی وحشتناک است که پزشکان و کارکنان بهداشت عمومی مورد آزار و اذیت قرار گیرند و خانواده‌هایشان به خاطر اینکه به مردم می‌گویند کارهایی مانند واکسن زدن یا ماسک زدن را انجام دهند مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرند.

در مورد آنچه که ایالات متحده می توانست متفاوت در مورد واکنش اولیه به COVID انجام دهد

اگر در هفته های اول آنچه را که اکنون می دانیم می دانستیم، همه چیز را طور دیگری انجام می دادیم. اما کشور حرف ما را نمی پذیرد. آنچه اکنون می دانیم این است که در حالی که یکی دو مورد را بررسی می کردیم، مواردی وجود داشت که در سراسر کشور گسترش یافت و به هزاران نفر تبدیل شد که به میلیون ها نفر تبدیل شد. برخلاف آنچه در ابتدا فکر می کردیم، انتقال نه تنها از حیوان به انسان، بلکه از انسان به انسان است. این انتقال شخص به فرد بسیار کارآمد است. و بیشتر توسط افراد بدون علامت منتقل می شود. کل برنامه CDC چیزی بود که به آن برنامه سندرمی می گویند، به این معنی که شما فقط افرادی را آزمایش کردید که علائم داشتند، که در گذشته بسیار زیاد بود.

اگر می‌گفتیم، می‌دانم که این کار دشواری خواهد بود، اما همه قرار است ماسک بزنند و همه قرار است شش فوت از هم بایستند، مردم می‌گفتند، “اما دکتر فائوچی، فقط سه مورد در کشور وجود دارد!” اگر می‌گفتم «به من اعتماد کن!» هرگز اتفاق نمی‌افتد.

بر توسعه درمان HIV و خاستگاه شبکه آزمایشات واکسن HIV، که مدلی برای شبکه پیشگیری از کووید-19 است.

ما شبکه‌ای از آزمایش‌های بالینی HIV را قبل از درمان ایجاد کردیم. مخالفت های زیادی از سوی افراد دانشگاه صورت گرفت. اما زمانی که شبکه را راه اندازی کردیم، داروهای زیادی برای آزمایش داشتیم و این واقعاً داستان موفقیت بود. بعد گفتیم باشه، به شبکه ای از واکسن ها نیاز داریم. این به آن فیلم کوین کاستنر برمی گردد: آن را بسازید و آنها خواهند آمد… از سال 1997 تا 2000، ما HIV را کاملاً متحول کردیم. انتظار می رود افرادی که قبلاً هشت ماه طول عمر داشتند، طول عمر طبیعی داشته باشند.

درباره خاستگاه PEPFAR (طرح اضطراری رئیس جمهور برای کمک به ایدز)

من پرزیدنت جورج دبلیو بوش را می شناختم زیرا بعد از یازده سپتامبر یک حمله سیاه زخم رخ داد. من مسئول توسعه اقدامات متقابل پزشکی علیه بیوتروریسم شدم. ما رابطه بسیار خوبی برقرار کردیم. من یک برنامه 500 میلیون دلاری برای جلوگیری از انتقال از مادر به فرزند در آفریقا به رئیس جمهور ارائه کردم. او آنقدر هیجان زده بود که بچه های زیادی را از عفونت نجات دهد که گفت این کافی نیست. با طرح دیگری برگشتیم. PEPFAR تاکنون جان 18 تا 20 میلیون نفر را نجات داده است. اعتبار به جورج دبلیو بوش می رسد.