• خانه
  • اخبار
  • دو ویژگی جدید و مفید در ویجت پیکسل در یک نگاه. هشدار زلزله و تایمر معکوس

دو ویژگی جدید و مفید در ویجت پیکسل در یک نگاه. هشدار زلزله و تایمر معکوس

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
دو ویژگی جدید و مفید در ویجت پیکسل در یک نگاه. هشدار زلزله و تایمر معکوس

در یک نگاه، ویجت پیکسل یکی از ابزارهای کاربردی در گوشی های گوگل پیکسل است که به لطف آپدیت های مختلف، ویژگی های متفاوتی دارد. اکنون در یک نگاه شاهد اضافه شدن دو ویژگی جدید و مفید به ویجت پیکسل هستیم که عبارتند از قابلیت هشدار زلزله و تایمر معکوس. اس ترنجی با من باش.

دو ویژگی جدید و مفید در ویجت در یک نگاه.

زلزله یکی از اتفاقات بدی است که ممکن است برای هرکسی اتفاق بیفتد و اگر در آن لحظه کار خاصی انجام دهید ممکن است باعث اتفاقات بد شود. اخیراً، در برخی مناطق، می‌توانید ابزار Quick View را در پیکسل خود بررسی کنید تا ببینید آیا ویژگی هشدار زلزله دریافت کرده است یا خیر. گوگل در تلاش است تا این ویجت را به یک ویژگی قدرتمند و منعطف تبدیل کند و در عین حال ویژگی های جدیدی را پس از آپدیت ماه گذشته به دست آورد.

اکنون این ویجت یک ویژگی هشدار زلزله و همچنین تایمر ایمنی و شمارش معکوس شخصی را اضافه می کند. در ایالت هایی مانند کالیفرنیا، اورگان و واشنگتن، زمانی که سیستم USGS ShakeAlert سیگنالی را به یکی از این سه ایالت ارسال می کند، این سیگنال در ابزار دستگاه شما نیز ظاهر می شود. این هشدار زمانی ارسال می شود که زلزله ای به بزرگی 4.5 یا بالاتر در نزدیکی شما شناسایی شود. انتشار این ویژگی به دنبال به‌روزرسانی هفته گذشته است که اطلاعاتی درباره دستگاه‌های بلوتوث شما در این ویجت از جمله عمر باتری نشان می‌دهد.

دو ویژگی جدید و مفید در ویجت در یک نگاه.

کاربران پیکسل در تمام زمینه ها به زودی ویژگی های جدیدی مانند شمارش معکوس را در این ویجت دریافت خواهند کرد. این تایمر شمارش معکوس زمان باقیمانده برای چک کردن تلفن خود را قبل از تماس با پلیس، آتش نشانی و تماس های اورژانس نشان می دهد. به جای باز نگه داشتن برنامه های ایمنی شخصی خود برای بررسی تایمر شمارش معکوس، می توانید آن را نیز در این ویجت مشاهده کنید.

اگر هنوز برنامه ایمنی شخصی خود را شروع نکرده اید، اکنون زمان آن رسیده است که این کار را انجام دهید. برای نشان دادن مخاطبینی که می خواهید در مواقع اضطراری از آنها مطلع شوید، برنامه Safety را از پانل شروع دستگاه اجرا کنید. سپس اطلاعات سلامتی خود را تا جایی که می دانید پر کنید. اگر گروه خونی یا وضعیت آلرژی خود را نمی دانید، می توانید آن را ناشناخته بگذارید.

ویژگی‌های جدید ویجت Google At a Glance Pixel Series منتشر شد

هنگامی که همه چیز را تنظیم کردید، باید صفحه ای با یک کادر نارنجی به نام Security Check و یک کادر قرمز به نام Emergency Sharing را ببینید. برای انتخاب یکی از فعالیت‌های خاص برای شروع، روی بررسی امنیتی ضربه بزنید. این انتخاب ها شامل پیاده روی، دویدن، حمل و نقل و فعالیت های شخصی است که می توانید در مورد آنها بنویسید.

مدت زمانی را که می خواهید تایمر شمارش معکوس از 15 دقیقه تا 8 ساعت کار کند را انتخاب کنید. شما همچنین می توانید دوره زمانی خود را انتخاب کنید. وقتی تایمر شمارش معکوس به صفر رسید، دستگاه شما فعال می شود.

دو ویژگی جدید و مفید در ویجت در یک نگاه.

به نظر می رسد گوگل همچنان در حال معرفی ویژگی های جدید به این ویجت است. همیشه می توانید ویژگی هایی را که برای این ویجت فعال کرده اید با فشار طولانی مدت آن و لمس دکمه Customize که روی صفحه ظاهر می شود، مشاهده کنید. از آنجا، روی نماد چرخ دنده برای این ویجت ضربه بزنید. اگر برخی از ویژگی های جدید در دستگاه شما یافت نشد نگران نباشید. روندی که گوگل برای به روز رسانی ویجت استفاده می کند کمی کند است. این ویژگی ممکن است ویژگی بعدی باشد که در این ویجت محبوب و فوق کاربردی گنجانده شده است.

ویژگی دیگری که هنوز در دسترس نیست ویجت است که به شما یادآوری می کند که روز بعد بسته است تا مطمئن شوید ساعت زنگ دار خود را خاموش کرده اید. چنین ویژگی ممکن است چیز کوچکی به نظر برسد، اما موارد کوچکی که گوگل در سری پیکسل ارائه می دهد می تواند کیفیت زندگی کاربران را بهبود بخشد. اگر می‌توانید با خاموش کردن زنگ ساعت در روزهای هفته، چند ساعت خواب خود را ذخیره کنید، گوگل در این ویجت به شما یادآوری می‌کند که آن را خاموش کنید.

به گزارش سایت خبری PhoneArenaاین ویژگی هنوز منتشر نشده است، اما تا قبل از دوشنبه (30 می) به کاربران پیکسل یادآوری می‌شود که برای کمک به رفع کمبود خواب در روزهای تعطیل، آلارم‌های خود را خاموش کنند. نظر شما در مورد این آپدیت جدید و ویژگی های آن چیست؟!