منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • دولت ایالات متحده از موانع iOS که کاربران را محدود می کند انتقاد کرده است

دولت ایالات متحده از موانع iOS که کاربران را محدود می کند انتقاد کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
دولت ایالات متحده از موانع iOS که کاربران را محدود می کند انتقاد کرده است

موضوع انحصارها و محدودیت های اعمال شده توسط اپل مدتی است که در کانون توجه قرار گرفته است. ظاهراً انتقاد توسعه دهندگان و قانونگذاران کافی نبود و اکنون دولت آمریکا از موانع موجود در iOS انتقاد می کند. در واقع، دولت ایالات متحده معتقد است که موانع iOS دسترسی مصرف کنندگان را به فروشگاه های دیگر محدود می کند. اس ترنجی با من باش.

دولت آمریکا از موانع iOS برای محدود کردن کاربران انتقاد کرده است

اداره ملی ارتباطات و اطلاعات ایالات متحده (NTIA) تحقیقاتی را در مورد رقابت در اکوسیستم های اپلیکیشن موبایل آغاز کرده است. به نمایندگی از وزارت بازرگانی ایالات متحده، NTIA اکنون به دنبال بازخورد در مورد رقابت در اکوسیستم برنامه های تلفن همراه است. به نظر می رسد IOS یک هدف بزرگ در این مطالعه باشد. انگیزه اصلی برای این مطالعه یک فرمان اجرایی برای ترویج رقابت در اقتصاد ایالات متحده در ژوئیه گذشته بود. همچنین هدف آن ارائه توصیه هایی برای بهبود رقابت بود. هدف این مطالعه کاهش موانع ورود و به حداکثر رساندن منافع برای مصرف کنندگان است.

دستور اجرایی رئیس جمهور ایالات متحده جو بایدن این بود که بخش فناوری اطلاعات ایالات متحده مدتهاست که محرک نوآوری و رشد در این کشور بوده است، اما امروزه تعدادی از سیستم عامل های غالب قدرت حذف ورود به بازار برای جمع آوری اطلاعات شخصی و انحصاری را دارند. از آنچه ممکن است منبع سوء استفاده برای آنها باشد استفاده کنند. علاوه بر این، بسیاری از کسب و کارهای کوچک در سراسر اقتصاد به این پلتفرم ها و بازارهای آنلاین برای بقا نیاز دارند.

دولت ایالات متحده از موانع iOS انتقاد کرده است

درخواست رسمی برای اظهار نظر، فهرستی از این است که چگونه می توان iOS را بخشی از تحقیقات در نظر گرفت. در این مورد، سوالات زیادی در مورد مزایای توسعه یک برنامه کاربردی مستقل برای یک پلتفرم که با برنامه های کاربردی وب چند پلتفرمی مقایسه می شود، وجود دارد. این مطالعه همچنین شامل نحوه عملکرد برنامه های تلفن همراه بر روی پلتفرم های تلفن همراه، در دسترس بودن سایر روش های توزیع برنامه و بارگذاری جانبی برنامه ها (قابلیت استفاده از فروشگاه های شخص ثالث) است.

به همین دلیل در این تحقیق به سیستم عامل iOS توجه ویژه ای شده است. بر اساس این گزارش، سیستم عامل اپل دارای موانع منحصر به فردی است که کاربران و توسعه دهندگان را از استفاده بهتر از اپلیکیشن های تحت وب باز می دارد. علاوه بر این، آن‌ها می‌توانند از فروشگاه‌های اپلیکیشن یا لوازم جانبی جایگزینی که اپل از آنها جلوگیری کرده است بهره ببرند. البته به نظر می رسد که این سه دستورالعمل امنیتی اپل را نقض می کنند.

IOS در سراسر جهان محبوب است

این نظر توضیح می دهد که چگونه اپلیکیشن Economics در حال تبدیل شدن به یک راه اصلی برای تعامل کاربران با محیط خود است، بنابراین بسیار مهم است که این بازار بسیار قوی و در دسترس همه باشد. همچنین شایان ذکر است که دولت ایالات متحده به تازگی یک سیستم ثبت نام فدرال را افتتاح کرده است. در نتیجه، همه می توانند در مورد رقابت در اکوسیستم اپلیکیشن موبایل خود نظر دهند. این اطلاعات همچنین به عنوان بخشی از تحقیقات مورد استفاده قرار خواهد گرفت و در آینده نزدیک بخشی از دستور کار جو بایدن خواهد بود.

مطابق با GizChina، ایالات متحده اولین دولتی نیست که بر وضعیت iOS نظارت دارد. اخیرا بریتانیا، ژاپن، کره جنوبی و اتحادیه اروپا با سیاست های اپل در زمینه iOS مخالفت کردند. همه این دولت‌ها می‌خواهند اپل بتواند برنامه‌های کاربردی و قابلیت همکاری برنامه‌ها را بارگیری کند. دانلود و نصب برنامه ها خارج از فروشگاه های بزرگ مزایای زیادی دارد.

با این حال، برخی نگرانی های امنیتی وجود دارد و این نیز می تواند عامل مهمی در کاهش امنیت کاربران در هر پلتفرمی باشد. در حالی که اپل باید با این نبرد حقوقی جدید دست و پنجه نرم کند، باید کارمندان خود را نیز که از بازگشت به عملکرد عادی خود ناراضی هستند، کنترل کند. با وجود مشکلات، این شرکت یکی از بهترین نتایج خود را در سه ماهه دوم مالی خود کسب کرده است. این شرکت اخیراً نتایج رکورد خود را از ژانویه تا مارس به اشتراک گذاشته است.