• خانه
  • اخبار
  • دوربین گلکسی زد فولد 4 با پیشرفت چشمگیری همراه خواهد بود

دوربین گلکسی زد فولد 4 با پیشرفت چشمگیری همراه خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
دوربین گلکسی زد فولد 4 با پیشرفت چشمگیری همراه خواهد بود

همانطور که می دانید سامسونگ در بازار تاشو بسیار فعال است. این شرکت به خوبی از شتاب بازار این محصولات آگاه است و حتی قصد دارد مدل های مختلف محصولات تاشو خود را توسعه و گسترش دهد. بر این اساس، دوربین گلکسی زد فولد 4 با پیشرفت بسیار خوبی همراه خواهد بود. اس ترنجی با من باش.

دوربین Galaxy Z Fold 4 حرفی برای گفتن خواهد داشت

Samsung Galaxy Z Fold 4 تا آگوست 2022 در دسترس نخواهد بود، اما اکنون زمان آن است که کمی بیشتر در مورد قسمت دوربین گوشی هوشمند و همچنین طراحی آن صحبت کنیم که می دانیم دوام بیشتری را نوید می دهد.

بر اساس گزارش جدید GalaxyClub، Galaxy Z Fold 4 ممکن است دارای ویژگی ها و قابلیت های دوربین باشد گلکسی اس 22 به ارث بردن. در واقع، این گوشی هوشمند تاشو امسال حسگر 12 مگاپیکسلی Galaxy Z Fold 3 را که زوم اپتیکال 2 برابری را برای سنسور قدرتمندتر ارائه می دهد، از دست داده است. مدل جدید 2022 دارای سنسور 10 مگاپیکسلی با زوم اپتیکال 3 برابر در گلکسی S22 خواهد بود. بنابراین این می تواند به طور قابل توجهی کیفیت عکس ها را هنگام استفاده از تلفن هوشمند زوم بهبود بخشد.

علاوه بر این، گلکسی کلاب اعلام کرد که گلکسی زد فولد 4 در نهایت از یک دوربین سلفی مگاپیکسلی تر استفاده خواهد کرد. یادآور گلکسی زد فولد 3 دوربینی در زیر صفحه نمایش داخلی خود ارائه شد، اما تنها 4 مگاپیکسل بود که اجازه نمی داد جزئیات زیادی از عکس ها حفظ شود. گلکسی زد فولد 4 احتمالاً از سنسور جلویی 10 مگاپیکسلی استفاده خواهد کرد که برای گرفتن سلفی به اندازه کافی بهتر است.

طراحی و دوام Galaxy Z Fold 4 بهبود یافته و دوام آن افزایش می یابد

سامسونگ علاوه بر بهبود اجزای دوربین و تصویر، می تواند طراحی این گوشی هوشمند را نیز بهبود بخشد تا دوام و دوام بیشتری داشته باشد. طبق گزارش ETNews کره جنوبی، سامسونگ قصد دارد تعداد لولاهای این گوشی هوشمند را کاهش دهد. در حال حاضر، گلکسی زد فولد 3 از دو قسمت مجزا استفاده می کند، اما به نظر می رسد که گلکسی زد فولد 4 تنها از یک قطعه استفاده می کند.

دوربین Galaxy Z Fold 4

این تغییر قابلیت حمل گلکسی زد فولد 4 را بهبود می بخشد و وزن و ضخامت آن را نسبت به نسل قبلی کاهش می دهد. همچنین پیش بینی شده است با توجه به کاهش تعداد قطعات، هزینه تولید این دستگاه کاهش یابد. سامسونگ همچنین انتظار دارد این گوشی هوشمند بسیار بادوام تر باشد. زیرا چنین تغییری باعث کاهش تعداد قطعات متحرک گوشی هوشمند می شود.

می دانیم که سامسونگ تمرکز زیادی روی این نسل جدید گوشی های هوشمند تاشو دارد، زیرا قصد دارد امسال 2.9 میلیون گلکسی زد فولد 4 تولید کند، در حالی که تاکنون تنها 1 میلیون گلکسی زد فولد 3 تولید کرده است.

به گزارش سایت خبری GizChinaهنوز برای فاش کردن مشخصات و جزئیات گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 زود است. انتظار می‌رود این دستگاه‌ها در ماه آگوست معرفی شوند و تا پایان این ماه به بازار عرضه شوند. سال گذشته، گلکسی زد فلیپ 3 این اولین گوشی تاشو مقرون به صرفه سامسونگ بود.

ما امیدواریم که Z Fold 4 در سال جاری به کاهش قیمت ادامه دهد. نظر شما در مورد این چیست؟ آیا از گوشی های تاشو سامسونگ استفاده می کنید؟ به نظر شما مهمترین پیشرفت و تغییری که سامسونگ باید در این محصولات ایجاد کند چیست؟!