• خانه
  • اخبار
  • دوربین سری 7 گوگل پیکسل تنها شامل ارتقاء نرم افزاری بدون ارتقاء سخت افزاری می شود

دوربین سری 7 گوگل پیکسل تنها شامل ارتقاء نرم افزاری بدون ارتقاء سخت افزاری می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
دوربین سری 7 گوگل پیکسل تنها شامل ارتقاء نرم افزاری بدون ارتقاء سخت افزاری می شود

سال گذشته گوگل گوشی های هوشمند سری پیکسل 6 را با طراحی جدید و مشخصات قدرتمندتر به خصوص در بخش دوربین به لطف پردازنده Tensor خود معرفی کرد. گفته می شود که این شرکت اکنون در حال کار بر روی نسل بعدی گوشی های هوشمند سری Pixel 7 است که جزئیات دوربین آن ها امروز به صورت آنلاین منتشر شد که نشان می دهد آنها از سنسور جدید استفاده نمی کنند و در عوض روی بهبود نرم افزار دوربین گوگل تمرکز می کنند.

مشخصات دوربین پیکسل سری ۷ گوگل

آخرین گزارش جزئیاتی در مورد مشخصات دوربین های پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو فاش کرد. کاشف یوگش برار این ادعا می‌کند که گوشی‌های هوشمند پرچمدار آینده گوگل دارای مشخصات دوربین مشابه با مدل‌های قبلی خود خواهند بود.

اگر این گزارش را باور دارید، پیکسل 7 دارای سنسور 50 مگاپیکسلی برای دوربین اصلی و همچنین سنسور 12 مگاپیکسلی برای لنز فوق عریض خواهد بود. از سوی دیگر، پیکسل 7 پرو دارای ترکیب دوربین سه گانه با اضافه شدن یک لنز تله فوتو پریسکوپ با سنسور 48 مگاپیکسلی است.

اگرچه ممکن است پیکربندی دوربین قدرتمند به نظر نرسد، اما گوگل تاکنون تنها به سخت افزار متکی نبوده است تا سری پیکسل را به یکی از بهترین گوشی های دوربین موجود در بازار تبدیل کند.

دوربین گوگل پیکسل 7

دوربین گوگل پیکسل 7

گفته می شود گوگل قصد دارد حسگرهای مورد استفاده در پرچمداران آینده خود را بهینه کند تا شاهد عملکرد بهتری نسبت به آنها باشیم. همچنین مانند مدل های نسل قبلی این سری، بسیاری از پردازش ها توسط نرم افزار دوربین خود گوگل انجام می شود.

در این سطح، برای پیکسل 7، نباید تعجب آور باشد که سخت افزار دوربین مشابه سری پیکسل 6 است. کیفیت قابل قبول سخت افزار موجود، برای بهبود به نرم افزار مراجعه کنید. تجربه عکاسی یک گزینه منطقی و مقرون به صرفه استاز این نظر سودآور است.

کیفیت دوربین گوشی های هوشمند طی چند سال اخیر به طرز چشمگیری بهبود یافته است، اما ممکن است به جایی برسد که کاربران عادی نسلی به نسل دیگر شاهد پیشرفت قابل توجهی نباشند.

نظر شما در مورد مشخصات سری دوربین های ۷ پیکسلی گوگل و تمرکز این شرکت بر بهبود نرم افزار به جای ارتقای سخت افزار چیست؟