• خانه
  • اخبار
  • دن پرایس، مدیر عامل 70 هزار دلاری، از سمت رئیس Gravity Payments پس از اتهامات تجاوز استعفا کرد.

دن پرایس، مدیر عامل 70 هزار دلاری، از سمت رئیس Gravity Payments پس از اتهامات تجاوز استعفا کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
دن پرایس، مدیر عامل 70 هزار دلاری، از سمت رئیس Gravity Payments پس از اتهامات تجاوز استعفا کرد.

دن پرایس، مدیر عامل 70 هزار دلاری، از سمت رئیس Gravity Payments پس از اتهامات تجاوز استعفا کرد.
دن پرایس، مدیر عامل Gravity Payments در سال 2016 به دلیل شکایتی که توسط برادر و شریک تجاری سابقش علیه او مطرح شد، در دادگاه حاضر شد. پرایس که با اتهامات ضرب و جرح و رانندگی بی احتیاطی مواجه است، روز چهارشنبه از سمت مدیرعاملی استعفا داد. (عکس فایل brooztechnology/Todd Bishop)

دن پرایس که هفت سال پیش با برنامه خود برای افزایش حداقل دستمزد در Gravity Payments به تیتر خبرهای بین المللی تبدیل شد، روز چهارشنبه از سمت مدیرعاملی این شرکت مستقر در سیاتل استعفا داد.

قیمت توییت کرد ایمیلی در مورد استعفای او برای کارمندان ارسال شد. او نوشت: “اولویت شماره 1 من این است که کارمندانمان برای بهترین شرکت جهان کار کنند، اما حضور من در اینجا به یک حواس پرتی تبدیل شده است.” من همچنین باید از این وظایف کناره گیری کنم تا به طور کامل بر مبارزه با اتهامات نادرست علیه خود تمرکز کنم. من جایی نمی روم.”

در ماه مه، پرایس در رابطه با حادثه ای که در آن به گفته دادستانی، او سعی کرد زنی 26 ساله را در ماشین خود ببوسد و سپس گلوی او را پس از دفع او گرفت، به اتهام حمله و رانندگی بی احتیاطی اعتراف کرد.

مدیر عامل Gravity Payments Tammy Kroll جایگزین Price به عنوان مدیر عامل شد. شرکت پردازش کارت اعتباری و فناوری، مستقر در محله بالارد سیاتل، 240 کارمند دارد.

Gravity Payments به دلیل تصمیم پرایس که در آوریل 2015 اعلام شد مبنی بر افزایش حداقل دستمزد شرکت به 70000 دلار در طی سه سال و بلافاصله کاهش غرامت – که قبلا بیش از 1 میلیون دلار بود – به 70000 دلار برای کمک به تامین مالی این افزایش ها، سرفصل بین المللی شد.

در این فرآیند، پرایس به یک مدافع صریح حقوق کارگران و دستمزد منصفانه تبدیل شد و اغلب از رهبران شرکت ها در رسانه های اجتماعی و در مصاحبه های مطبوعاتی انتقاد می کرد.

قیمت ۱۸ سال پیش به راه‌اندازی Gravity Payments کمک کرد.

در سال 2016، او در دادخواستی که توسط برادر و شریک تجاری سابقش، لوکاس پرایس، علیه او مطرح شد، پیروز شد، که شامل این ادعا بود که دن پرایس از کنترل اکثریت خود در Gravity Payments برای پرداخت غرامت بیش از حد به خود استفاده کرده است. سوابق دادگاه نشان می دهد که دعوای حقوقی به دن پرایس در روزهای قبل از اعلام دستمزد برجسته او در شرکت ارائه شده است.

اکنون Gravity حداقل دستمزد 80000 دلاری دارد و سال گذشته رکورد درآمدی را گزارش کرده است. طبق یک توییت از پرایس که چهارشنبه منتشر شد.