• خانه
  • اخبار
  • دفاتر GeekWire در سیاتل را تماشا کنید که برای سومین بار در طول همه گیری همه گیر می شود

دفاتر GeekWire در سیاتل را تماشا کنید که برای سومین بار در طول همه گیری همه گیر می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
دفاتر GeekWire در سیاتل را تماشا کنید که برای سومین بار در طول همه گیری همه گیر می شود


نا امیدی. غمگینی. خشم ما درد تو را احساس می کنیم، سیاتل.

برای سومین بار از زمان شروع همه‌گیری، دفاتر brooztechnology در محله Fremont سیاتل در اوایل پنجشنبه توسط فردی که قفل درب ما را از راهرو ساختمان آپارتمان ما باز کرد، شکسته شد و غارت شد.

اتفاقاً و از قضا، این اتفاق چند ساعت قبل از انتشار یک داستان از پیش برنامه ریزی شده درباره تأثیر افزایش نرخ جرم و جنایت بر روحیه شرکت های فناوری که قصد بازگشت به دفتر را دارند، رخ داد.

خوشبختانه، همانطور که در ویدیوی امنیتی بالا مشاهده می کنید، این بار سیستم هشدار ما، دزد را قبل از اینکه بتواند همه چیز با ارزش را از دفتر خارج کند، فراری داد.

با این حال او یک گاری از استودیوی ما به همراه چند دستگاه صوتی و تصویری منتشر کرد. همانطور که در انتهای ویدیو مشاهده می کنید، در آخرین ثانیه او سبدی از وسایل منسوخ شده از مجموعه سوغات 10 سالگی را در لابی brooztechnology ما برداشت.

امیدوارم از این گوشی های ویندوزی قدیمی خوشش بیاید.

همانطور که ما قطعات را جمع آوری می کردیم و سعی می کردیم بفهمیم چه چیزی کم است، نمی توانستیم با شرکت های دیگری که در مورد آینده مشاغل شخصی خود در همه این موارد بحث می کنند، همدردی نکنیم.

تعداد کمی از ما هنوز به طور مرتب وارد دفتر brooztechnology می شویم، بنابراین این یک هدف است، و با چند سال باقی مانده به اجاره، جایگزین های آسان زیادی نداریم. اما از آنجایی که بیشتر اعضای تیم هنوز از خانه کار می‌کنند، مطمئناً به فضایی که قبلاً فکر می‌کردیم در اختیار داریم، و قطعاً به قیمتی که می‌پردازیم، نیاز نداریم.

همانطور که مایکل شوتزلر از WTIA پس از ضبط پادکست brooztechnology در این هفته در مورد چشم انداز صنعت برای بازگشت به دفتر به من گفت، جرم و جنایت “عامل دیگری را ایجاد می کند که افراد را به بازگشت یا ترک کامل سوق می دهد.”

در این داستان عمیق توسط امی رولف از شوتزلر و دیگران بیشتر بخوانید.

به نوبه خود، ما دوباره هر چیزی را که ارزش قابل توجهی دارد از دفتر خارج کرده ایم و این بار برای یک شب چیزی که نمی خواهیم دزدیده شود، نمی گذاریم. فکر می‌کردیم اقدامات احتیاطی کافی برای جلوگیری از سرقت دیگر انجام داده‌ایم. متاسفانه ما اشتباه کردیم.