• خانه
  • اخبار
  • دستگاه پخش تلویزیون ایکس باکس مایکروسافت احتمالا سال آینده معرفی خواهد شد

دستگاه پخش تلویزیون ایکس باکس مایکروسافت احتمالا سال آینده معرفی خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
دستگاه پخش تلویزیون ایکس باکس مایکروسافت احتمالا سال آینده معرفی خواهد شد

در سال های اخیر، مایکروسافت بیش از هر زمان دیگری در زمینه سرگرمی فعال شده است. این شرکت با خرید سایر شرکت ها و استودیوهای بزرگ بازی سازی و همچنین ارائه خدمات کاربر پسند جایگاه خود را در بین گیمرها افزایش داده است. طبق اخبار و اطلاعات دریافتی، دستگاه استریم بر روی مایکروسافت ایکس باکس تی وی احتمالا سال آینده ارائه خواهد شد. اس ترنجی با من باش.

دستگاه پخش در مایکروسافت ایکس باکس تی وی با ویژگی های مختلفی عرضه می شود

با تکیه بر پلتفرم های سرگرمی مبتنی بر ابر، شرکت هایی مانند مایکروسافت اکنون می توانند استراتژی خود را به روش های جدیدی تغییر دهند که قبلاً ممکن نبود. نزدیک به یک سال و نیم پیش، فیل اسپنسر، مدیر عامل مایکروسافت گیمز و سرگرمی، فاش کرد که قابلیت استریم بازی های ایکس باکس بر روی تلویزیون شما در سال آینده در دسترس خواهد بود.

دستگاه پخش تلویزیون ایکس باکس مایکروسافت

این مشکل دوباره در ژوئن 2021 مطرح شد، زمانی که مایکروسافت تأیید کرد که هم تلویزیون هوشمند Xbox و هم یک برنامه استریم را راه اندازی می کند. طبق گزارش جدید Venture Beat، به نظر می رسد که مایکروسافت قصد دارد یک دستگاه استریم مبتنی بر Xbox را معرفی کند که سال آینده عرضه خواهد شد. به گفته منابع آگاه، این تاخیرها احتمالا به دلیل محدودیت های زنجیره تامین به دلیل اختلالات عمده در جنگ در اوکراین به دلیل حمله روسیه و همچنین در چین به دلیل قرنطینه تاج است.

طبق نظر GSMArenaچنین دستگاهی باید شبیه سیستم Amazon Fire TV Stick یا عامل توخالی مانند Roku باشد. این دستگاه به شما امکان تماشای فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی زنده را می‌دهد، اما امکان دسترسی به Xbox Game Pass Ultimate را نیز فراهم می‌کند. همچنین گزارش شده است که مایکروسافت و سامسونگ در حال همکاری نزدیک برای توسعه این اپلیکیشن استریم هستند تا دارندگان تلویزیون های هوشمند سامسونگ حتی مجبور به خرید دستگاه خاصی برای این منظور نباشند. این دستگاه احتمالا سال آینده عرضه خواهد شد.