• خانه
  • اخبار
  • دستبند شیائومی در تاریخ 7 خرداد 1401 ارائه می شود: قیمت آن حدود 40 دلار است.

دستبند شیائومی در تاریخ 7 خرداد 1401 ارائه می شود: قیمت آن حدود 40 دلار است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
دستبند شیائومی در تاریخ 7 خرداد 1401 ارائه می شود: قیمت آن حدود 40 دلار است.

پکیج های شیائومی محصولات بسیار مهمی برای این برند بودند و به موفقیت بزرگی دست یافتند. این دستبند هوشمند در حال حاضر در نسل هفتم قرار دارد و ما اخبار رسمی در مورد آن داریم. شیائومی گریونا چه باندی معرفی شده در 3 ژوئن 1401. به طور غیر رسمی گفته می شود که قیمت Mi Band 7 حدود 40 دلار خواهد بود.

شیائومی می 7 به زودی معرفی می شود

یک تصویر غیررسمی شیائومی Mi Band 7 را در نسخه NFC نشان می دهد که به عنوان مثال پرداخت بدون تماس را مانند گوشی های هوشمند و کارت های نقدی ارائه می دهد.

شیائومی معمولاً نسخه NFC نوارها را مدتی بعد از مدل های معمولی معرفی می کند. با این حال، ظاهر مدل های دارای NFC و بدون NFC تفاوتی ندارد. هنوز امکان تایید یا رد عکس وجود ندارد.

این تصویر به طراحی شیائومی Mi Band 7 با طراحی مشابه نسل قبل نسبت داده شده است

این تصویر به طراحی شیائومی Mi Band 7 با طراحی مشابه نسل قبل نسبت داده شده است

به طور کلی این مدل شباهت زیادی به مدل قبلی خود دارد. با قضاوت بر اساس اطلاعات فاش شده از کد MIUI، انتظار می رود که از صفحه نمایش بزرگتری نسبت به نسخه قبلی استفاده کند که 40 پیکسل عریض تر و 4 پیکسل بالاتر است. باید دید که آیا Mi Band 7 میدان های نازک تری نسبت به Mi Band 6 خواهد داشت یا خیر، که ما فکر می کنیم باید باشد.

قیمت نشان داده شده در تصویر معادل قیمت Mi Band 6 است که در چین با نام Mi Smart Band 6 فروخته می شود. اگرچه امروزه 279 یوان حدود 40 دلار قیمت دارد. دستبندهای شیائومی در خارج از چین گرانتر هستند.

گفته می شود Mi Band 7 اوایل ماه آینده در چین عرضه می شود. هنوز بسیاری از جزئیات ناشناخته هستند، جز اینکه شیائومی ممکن است در نهایت این محصول اقتصادی را با ماژول GPS ارتقا دهد.

چه باندی

چه باندی

همانطور که می بینید پوستر رسمی تایید می کند که این محصول در تاریخ 23 ژوئن 1401 معرفی خواهد شد.محصولات جدید شیائومی معمولا به محض معرفی در چین عرضه می شوند.

طبق اطلاعات اولیه، شیائومی Mi Band 7 در دو نسخه استاندارد با ماژول NFC عرضه خواهد شد. ممکن است صفحه نمایش 1.56 اینچی با وضوح 490 در 192 پیکسل با باتری قابل شارژ 250 میلی آمپر ساعتی، سنسور ضربان قلب و ماژول SpO2 و GPS داشته باشد، اما هیچ کس مطمئن نیست.

نظر شما چیه؟ آیا منتظر Mi Band 7 هستید؟ من انتظار داشتم این محصول مانند رقبای خود Huawei و Honor دارای طراحی با صفحه نمایش بزرگتر باشد و شما؟