منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • در میان چالش ها، Kymeta و OneWeb توافق نامه ای را برای گسترش پهنای باند ماهواره ای امضا کردند

در میان چالش ها، Kymeta و OneWeb توافق نامه ای را برای گسترش پهنای باند ماهواره ای امضا کردند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
دامپزشک فنی و فیزیکدان کریستینا لوماسنی با جیمز ماتیس، ژنرال بازنشسته و رئیس سابق دفاع ازدواج کرد.

آنتن Kymeta با سرویس ماهواره OneWeb تست شده است
مهندسان در حال آزمایش سیستم آنتن Kymeta با سرویس ماهواره ای OneWeb در فرانسه هستند. (OneWeb از طریق یوتیوب)

Kymeta Corp مستقر در ردموند، مستقر در واشنگتن، یک شرکت اتصال تلفن همراه با حمایت بیل گیتس، قرارداد توزیع با OneWeb را برای ارائه خدمات پهنای باند ماهواره ای در سراسر جهان امضا کرده است.

این قرارداد راه را برای Kymeta هموار می کند تا راه حل های سخت افزاری ثابت و موبایل OneWeb را به مشتریان دولتی و تجاری در سراسر جهان بفروشد.

اعلام امروز در حالی منتشر می شود که Kymeta تمرکز خود را بر مشتریان تجاری، دولتی و نظامی بیشتر کرده است – و در حالی که OneWeb با چالش های تهاجم روسیه به اوکراین مقابله می کند.

تنها سه ماه پیش، دو شرکت توافق کردند که سیستم آنتن صفحه تخت u8 Kymeta را برای حفظ ارتباطات با صورت فلکی ماهواره OneWeb در مدار پایین زمین یا LEO به منظور ارائه این سیستم تا پایان سال جاری به بازار، تطبیق دهند.

اما این قبل از حمله نیروهای روسی به اوکراین بود که باعث ایجاد موجی از تحریم‌های اقتصادی و قطع روابط تجاری شد. موشک های سایوز روسیه که در حال حاضر تمام 428 ماهواره OneWeb را به مدار می فرستند، دیگر گزینه ای نیستند. روسیه پرتاب برنامه ریزی شده در این ماه را لغو کرد و 36 ماهواره OneWeb را زمانی که این شرکت از تغییر ساختار مالکیت انگلیسی-هندی خود امتناع ورزید و اطمینان حاصل کرد که ماهواره ها برای مقاصد نظامی استفاده نمی شوند، توقیف کرد.

این هفته، OneWeb قراردادی را برای پرتاب ماهواره های آینده موشک های SpaceX اعلام کرد. این معامله غیرعادی است، زیرا سرویس پهن باند OneWeb احتمالاً رقیبی برای سرویس Starlink SpaceX خواهد بود. Starlink اکنون در بازارهای منتخب – از جمله اوکراین – در دسترس است در حالی که OneWeb هنوز راه اندازی نشده است.

در اطلاعیه امروز، کیمتا و وان وب در مورد وعده اتصال ماهواره ای تلفن همراه صحبت کردند.

والتر برگر، رئیس و مدیر عامل شرکت Kymeta، گفت: “چه اتصال در زمین، چه در دریا یا در هوا مورد نیاز باشد، Kymeta به ارائه نتایج از طریق نوآوری و مشارکت های قوی ادامه می دهد.” «فناوری متمایز ما می‌تواند بین قطبش خطی و دایره‌ای در نرم‌افزار جابه‌جا شود و امکان پشتیبانی از صورت فلکی باند LEO و GEO را بدون هیچ گونه تغییر فیزیکی در سخت‌افزار مورد نیاز فراهم کند.

نیل مسترسون، مدیر عامل OneWeb، گفت که توافق با Kymeta «نمونه دیگری از تعهد OneWeb به ارائه اتصال پایدار و ایمن برای همه با خدمات ارتباطی پرسرعت، کم تأخیر، سرعت بالا و تأخیر کم است که می‌تواند از طریق فناوری انقلابی مانند صفحه تخت Kymeta u8.

سرویس جدید Kymeta اتصال ماهواره ای OneWeb مستقل یا بسته ای را ارائه می دهد که شامل اتصال ماهواره ای geostationary نیز می شود. این امر به ویژه برای کاربران نظامی که در حال حرکت به دنبال دسترسی به یک پلتفرم چند صورت فلکی هستند جذاب خواهد بود.

هفته گذشته، Kymeta گفت که به دور 84 میلیون دلاری بودجه تحت رهبری بیل گیتس با هدف تسریع تولید آنتن های تخت خود و گسترش پیشنهادات خود به مشتریان نظامی و همچنین کاربران پهن باند ماهواره LEO پایان داده است. در اطلاعیه امروز، برگر بر روی برنامه های مرتبط با دفاع متمرکز شد.

“گسترش Kymeta به خدمات ماهواره ای مدیریت شده به ما امکان می دهد راه حل های سخت افزاری خود را به عنوان یک سرویس بسته بندی کنیم، فرصتی برای وزارت دفاع ایالات متحده. [Department of Defense] و سایر مصرف کنندگان به طور فزاینده ای به دنبال آن هستند.

Kymeta همچنین یک برند محصول جدید را برای تمرکز بر سه بازار هدف خود اعلام کرد. پایانه اتصال تجاری آن با نام Hawk u8، ترمینال برنامه دولتی Goshawk u8 و ترمینال برنامه نظامی Osprey u8 خواهد بود.

این تمرکز بر مشتریان تجاری، دولتی و نظامی – برخلاف کاربران فردی – با استراتژی بازاریابی فعلی OneWeb مطابقت دارد.

به‌روزرسانی برای ساعت 12:10 بعد از ظهر 22 مارس: OneWeb همچنین از همکاری با یوتلست برای ارائه خدمات اتصال LEO خبر داد. با Speedcast برای توزیع خدمات. و با Telstra برای استفاده از خدمات دروازه تله پورت در استرالیا،