• خانه
  • اخبار
  • در قسمت جدیدی از GeekWire’s Elevator Pitch، 3 مدیر عامل استارتاپ مصرف کننده را تماشا کنید.

در قسمت جدیدی از GeekWire’s Elevator Pitch، 3 مدیر عامل استارتاپ مصرف کننده را تماشا کنید.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
در قسمت جدیدی از GeekWire's Elevator Pitch، 3 مدیر عامل استارتاپ مصرف کننده را تماشا کنید.

در قسمت جدیدی از GeekWire's Elevator Pitch، 3 مدیر عامل استارتاپ مصرف کننده را تماشا کنید.
از سمت چپ: ارین کوئیک، مدیرعامل PairTree، رابین واترمن، مدیرعامل Spot Tot و اشلی مایکل، مدیر عامل شرکت Welcome Home. (عکس brooztechnology/کوین لیزوتا)

رقابت استارت آپ brooztechnology Elevator Pitch با اپیزود جدیدی بازگشته است که به سه محصول مصرفی می پردازد.

اکنون در سومین فصل خود، این مجموعه ویدیویی – ارائه شده توسط گروه WestRiver – رهبران استارت‌آپ‌ها را در سفری 32 ثانیه‌ای به طبقه بالای برج اسمیت سیاتل دنبال می‌کند.

آخرین قسمت، که می توانید در زیر تماشا کنید، شامل سه مدیر عامل است که استارتاپ های متمرکز بر مصرف کننده خود را معرفی می کنند.

  • ارین کوئیک، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت PairTree، سرویسی که ابزارها، منابع و پشتیبانی را برای هدایت و ساده‌سازی فرآیند پذیرش ارائه می‌دهد.
  • رابین واترمن، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Spot Tot، سازندگان دستگاه های پوشیدنی که به خانواده ها کمک می کند تا موقعیت و رفاه فرزندان خود را نظارت کنند.
  • اشلی مایکل، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Welcome Home، یک سرویس پیش بینی تعمیر و نگهداری خانه که به سازماندهی پیمانکاران و برنامه ریزی معاملات محله کمک می کند.

وقتی در آسانسور باز می‌شود و مدیران اجرایی به طبقه 35 می‌روند، با هیئت داوران ما روبرو می‌شوند: آنتونی بونتراگر، مدیر عامل WestRiver Group. ماریا کولاکورسیو، مدیر عامل Syndio و برنده فصل دوم Elevator Pitch. و کربی وینفیلد، کارآفرین قدیمی سیاتل و شریک اصلی Ascend.vc.

قسمت کاملاً جدید Elevator Pitch را در بالا تماشا کنید.

در قسمت جدیدی از GeekWire's Elevator Pitch، 3 مدیر عامل استارتاپ مصرف کننده را تماشا کنید.
از چپ: آنتونی بونتراگر از گروه WestRiver، ماریا کولاکورسیو از Syndio و کربی وینفیلد از Ascend.vc. (عکس brooztechnology/کوین لیزوتا)

قسمت پایانی فصل سوم هفته آینده پخش خواهد شد. برندگان قسمت‌های یک، دو، سه و چهار در فینال استیج زنده با ریسک بالا در تاریخ 6 اکتبر در brooztechnology Summit 2022 به مصاف هم می‌روند. همه قسمت‌های این فصل را اینجا بیابید.

از تماشای شما سپاسگزاریم و برای تماشای هر قسمت در کانال YouTube brooztechnology مشترک شوید.

آیا داوران در قسمت سوم تصمیم درستی گرفتند؟ به زیر رای دهید و انتخاب کنید که فکر می کنید برنده شده است.

var pd_tags = آرایه جدید؛ pd_tags[“11199812-src”]=”نظرسنجی-oembed-simple”;