منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • در صورت بهینه بودن کیفیت الگوریتم اپل واچ سری 8 به عملکرد اندازه گیری دمای بدن مجهز می شود.

در صورت بهینه بودن کیفیت الگوریتم اپل واچ سری 8 به عملکرد اندازه گیری دمای بدن مجهز می شود.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
در صورت بهینه بودن کیفیت الگوریتم اپل واچ سری 8 به عملکرد اندازه گیری دمای بدن مجهز می شود.

سال گذشته برای اولین بار شایعه شد که اپل واچ سری 7 به سنسور دمای بدن جدید مجهز می شود. اما همانطور که می دانیم در نهایت این ویژگی در کنار شایعاتی مبنی بر طراحی لبه تخت جدید به مدل نرسید. با این حال، همانطور که توسط Apple Author Analyst اعتبار دارد، مینگ چی کو، توضیح داد؛ روی درزها اپل واچ سری 8 در نهایت می تواند دمای بدن را با کیفیت الگوریتم مناسب اندازه گیری کند.

عملکرد اندازه گیری دمای بدن اپل واچ سری 8

او در پستی که مینگ چی کو در حساب توییتر خود به اشتراک گذاشت، گفت:اپل اندازه گیری دمای بدن اپل واچ سری 7 را لغو کرده است زیرا الگوریتم آن قبل از ورود به EVT در سال گذشته رتبه بندی نشده بود. من معتقدم که ساعت هوشمند سری 8 اپل در نیمه دوم سال 2022 می تواند دمای بدن را اندازه گیری کند، اگر الگوریتم آن بتواند نیازهای بالای پیش از تولید انبوه اپل را برآورده کند.»

با در نظر گرفتن این موضوع، گزارش Kuo شایعات قبلی بلومبرگ و وال استریت ژورنال در مورد سنسور دمای بدن در اپل واچ آینده را تایید می کند. از آنجایی که مچ دست معمولا مکانی برای اندازه گیری دمای بدن افراد نیست، الگوریتم دقیقی برای کار با این سنسور بیش از حد ضروری خواهد بود.

عملکرد اندازه گیری دمای بدن اپل واچ سری 8

عملکرد اندازه گیری دمای بدن اپل واچ سری 8

چالش در اندازه گیری دقیق دمای بدن این است که دمای پوست بسته به محیط خارجی به سرعت تغییر می کند. ساعت هوشمند نمی تواند از نظر سخت افزاری از اندازه گیری دما پشتیبانی کند، بنابراین به یک الگوریتم عالی برای این کار نیاز دارد.

این تحلیلگر همچنین نمونه ای از آنچه سامسونگ با آن مواجه است را بیان می کند. «برخلاف گزارش‌های قبلی رسانه‌ها، فکر می‌کنم سامسونگ گلکسی واچ 5 به دلیل محدودیت‌هایی در الگوریتم، قادر به اندازه‌گیری دمای بدن در نیمه دوم سال 2022 نخواهد بود.

تنها زمان مشخص خواهد کرد که آیا اپل واچ سری 8 دارای سنسور دمای بدن خواهد بود یا خیر.

آیا فکر می کنید این سنسور می تواند افزودنی خوبی برای اپل واچ آینده باشد؟ نظر شما در مورد قابلیت اندازه گیری دمای بدن در اپل واچ سری 8 چیست؟