• خانه
  • اخبار
  • در شکایت SEC، ائتلاف اتحادیه ادعا می کند که آمازون سرمایه گذاران را با داده های خسارت “گرفته شده” گمراه کرده است.

در شکایت SEC، ائتلاف اتحادیه ادعا می کند که آمازون سرمایه گذاران را با داده های خسارت “گرفته شده” گمراه کرده است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
در شکایت SEC، ائتلاف اتحادیه ادعا می کند که آمازون سرمایه گذاران را با داده های خسارت "گرفته شده" گمراه کرده است.

در شکایت SEC، ائتلاف اتحادیه ادعا می کند که آمازون سرمایه گذاران را با داده های خسارت "گرفته شده" گمراه کرده است.
جزئیات نامه اندی جاسی، مدیر عامل آمازون به سهامداران، بخشی از مبنای شکایتی است که ائتلاف اتحادیه های کارگری علیه این شرکت ارائه کرده است. (عکس فایل brooztechnology توسط Dan DeLong)

ائتلافی متشکل از سه اتحادیه کارگری از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده می‌خواهد تا درباره آمازون به دلیل استفاده از آنچه که این گروه به عنوان «داده‌های انتخابی و منسوخ» درباره میزان خسارت در انبارهایش در ارتباطات با سرمایه‌گذاران در بهار امسال توصیف می‌کند، تحقیق و اقدام کند.

آمازون با این ادعاها مخالفت می‌کند و می‌گوید در بیانیه سالانه نمایندگی سالانه خود و نامه مدیر عامل اندی جاسی به سهامداران، به «جدیدترین، معتبرترین داده‌های ایمنی تأیید شده مستقل از اداره آمار کار» متکی است.

ائتلاف اتحادیه موسوم به مرکز سازماندهی استراتژیک در تشکیل پرونده خود در صبح پنجشنبه در SEC ادعا کرد که آمازون با استفاده از داده های سال 2020، زمانی که میزان آسیب کمتر بود، به جای آمار سال 2021، از سهامداران کلاهبرداری کرده است. افزایش میزان آسیب دیدگی

این گروه که در گذشته درباره شرایط کاری آمازون صحبت کرده است، ادعا می کند که سرمایه گذار نهادی BlackRock زمانی که تصمیم گرفت علیه قطعنامه سهامداران رای دهد که به دنبال ممیزی شخص ثالث از شرایط کاری انبار بود، به اعداد ارائه شده توسط آمازون اعتماد کرد. این قطعنامه 44 درصد آرا را به خود اختصاص داد.

این شکایت به بیانیه بلک راک اشاره کرد که به گزارش آسیب‌دیدگی آمازون در سال 2020 اشاره کرد. به گفته این شرکت سرمایه‌گذاری، بلک راک افشاگری‌ها و ابتکارات ایمنی محل کار این شرکت را “بسیار قوی” خواند.

مرکز سازماندهی استراتژیک مدعی است که این اعداد کج شده و در حال حاضر قدیمی هستند. بر اساس این شکایت، بلک راک به عنوان دومین سهامدار نهادی بزرگ آمازون، تردیدی را نشان می دهد که منجر به تصویب قطعنامه می شود. brooztechnology برای اظهار نظر با BlackRock تماس گرفته است.

این شکایت همچنین ادعا می‌کند که آمازون داده‌ها را با ارائه انتخابی میانگین‌های صنعتی و حذف نرخ آسیب برای رانندگان تحویلی که توسط شرکت‌های شخص ثالثی که با آمازون قرارداد دارند، نادرست ارائه کرده است.

در بیانیه ای، سخنگوی آمازون گفت که آخرین داده های منتشر شده توسط اداره آمار کار سال 2020 را پوشش می دهد و انتظار می رود که داده های سال 2021 در ماه نوامبر پس از تکمیل تجزیه و تحلیل BLS برای سال منتشر شود. این شرکت در گزارش ایمنی که در ارتباط با سهامداران به آن اشاره می کند، توضیح مشابهی ارائه می دهد.

سخنگو گفت که این شرکت هیچ دلیلی در این شکایت نمی بیند.

سخنگوی آمازون افزود: «آمازون به آخرین، معتبر، داده‌های ایمنی تأیید شده مستقل از اداره آمار کار متکی است. برخی گروه‌ها هستند که داده‌ها را برای پیشبرد برنامه‌های خود شکل می‌دهند، اما این «گزارش‌ها» به ندرت توسط منابع معتبر و بی‌طرف مانند اداره آمار کار تأیید می‌شوند.»

جاسی در صحبت با سهامداران در ماه مه در مجمع سالانه شرکت، در پاسخ به سوالی در مورد افزایش میزان صدمات با اشاره به اینکه این شرکت تنها در سال 2021 حدود 300000 نفر را استخدام کرده است.

جاسی گفت: تمام داده هایی که ما داریم نشان می دهد که میزان مصدومیت در شش ماه اول همیشه بسیار بیشتر از بعد از آن است. بنابراین هنگامی که افراد زیادی را استخدام می کنید، قیمت های شما افزایش می یابد.

مدیر عامل آمازون در ادامه مجموعه‌ای از ابتکارات طراحی شده برای کاهش میزان آسیب‌دیدگی را تشریح کرد که بسیاری از آنها بر پیشرفت‌های فناوری متمرکز هستند. از آن زمان، این شرکت مجموعه جدیدی از ربات‌های انبار را معرفی کرده است که بر روی انجام کارهای تکراری متمرکز شده‌اند که اغلب می‌تواند منجر به آسیب به کارگران انسانی شود.

مرکز سازماندهی استراتژیک خود را به عنوان یک ائتلاف دموکراتیک از اتحادیه بین المللی کارکنان خدمات (SEIU)، کارگران ارتباطات آمریکا (CWA) و کارگران مزرعه متحد آمریکا (UFW) توصیف می کند.

آمازون با فشار فزاینده ای برای تشکیل اتحادیه در میان کارگران انبارهای خود در سراسر کشور، از جمله اولین رای موفقیت آمیز اتحادیه در نیروی کار این شرکت در ایالات متحده، که توسط اتحادیه مستقل آمازون در انبار این شرکت در استیتن آیلند، نیویورک، در بهار امسال سازماندهی شد، مواجه شده است.