• خانه
  • اخبار
  • در رقابت برای ترویج تنوع و شمول، Acumatica اسپانسر یک تیم IndyCar تحت رهبری زنان است.

در رقابت برای ترویج تنوع و شمول، Acumatica اسپانسر یک تیم IndyCar تحت رهبری زنان است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
در رقابت برای ترویج تنوع و شمول، Acumatica اسپانسر یک تیم IndyCar تحت رهبری زنان است.

در رقابت برای ترویج تنوع و شمول، Acumatica اسپانسر یک تیم IndyCar تحت رهبری زنان است.
Paretta Autosport IndyCar با حمایت مالی Kirkland، مستقر در واشنگتن Acumatica. (عکس از Acumatica)

آکوماتیکا در حال پیشبرد ابتکارات بازاریابی خود است.

این شرکت و تیم روز سه‌شنبه اعلام کردند که سازنده نرم‌افزار برنامه‌ریزی منابع سازمانی مبتنی بر کرکلند در واشنگتن، حامی اصلی IndyCar است که توسط Paretta Autosport اجرا می‌شود.

Paretta Autosport تنها تیم زنانه است که توسط زنان هدایت می‌شود و در سری NTT INDYCAR شرکت می‌کند و این آخر هفته در جایزه بزرگ موسیقی بیگ ماشین در نشویل، تنسی شرکت خواهد کرد.

بیش از 62 درصد از تیم را زنان در تمام نقش ها تشکیل می دهند، از جمله راننده سیمونا دی سیلوسترو. Paretta Autosport مستقر در دیترویت که در سال 2021 تأسیس شد، می‌گوید هدف آن تابش نور روشنی بر تنوع و گنجاندن برای همه است و در عین حال استعدادهایی را برای تقویت نیروی کار STEM بسیار فراتر از موتوراسپورت ایجاد می‌کند.

بث پارتا، مدیرعامل تیم، آکوماتیکا را “شرکت عالی” برای حمایت مالی از خودروی خود نامید.

مانند ما، Acumatica مشتاق تعمیق ابتکارات تنوع، برابری و شمول خود است. ما مفتخریم که این تلاش ها را در پیست برای الهام بخشیدن به دیگران به نمایش می گذاریم.»

به نوبه خود، Acumatica گفت که به سرمایه گذاری بر روی تنوع و اولویت دادن به استخدام زنان ادامه می دهد. این شرکت در سال 2008 تاسیس شد و بیش از 500 کارمند دارد. در سال 2021، 40 درصد از استخدام‌های جدید آکوماتیکا زن بودند.

جان کیس، مدیر عامل Acumatica گفت: «ما بر برنامه AcumaticCares خود متمرکز هستیم که هدف آن تبدیل جهان به مکانی بهتر و فراگیرتر است. “تعهد پارتا اتواسپورت به آموزش نسل بعدی زنان در STEM عمیقاً با ما طنین انداز می شود زیرا ما در تلاش برای ایجاد فرصت هایی برای زنان در صنعت خود هستیم.”

این مسابقه برای یکشنبه ظهر به وقت اقیانوس آرام برنامه ریزی شده است و از شبکه NBC پخش خواهد شد.