• خانه
 • اخبار
 • در دومین سال خود، شتاب دهنده فضایی خدمات وب آمازون، 10 استارت آپ از راه دور را تحریک می کند

در دومین سال خود، شتاب دهنده فضایی خدمات وب آمازون، 10 استارت آپ از راه دور را تحریک می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
در دومین سال خود، شتاب دهنده فضایی خدمات وب آمازون، 10 استارت آپ از راه دور را تحریک می کند

در دومین سال خود، شتاب دهنده فضایی خدمات وب آمازون، 10 استارت آپ از راه دور را تحریک می کند
این اثر هنری نشان می دهد که فضاپیمای نایکس دوباره وارد جو می شود. (تصویر توسط The Exploration Company)

برای 10 استارت آپی که امسال در شتاب دهنده فضایی خدمات وب آمازون شرکت می کنند، آسمان محدودیت ندارد.

یک شرکت در حال ساخت نسل بعدی ماهواره های رصد زمین با وضوح فوق العاده بالا است. استارت آپ دیگری در حال توسعه سیستم های پیشران الکتریکی برای فضاپیماها و ماهواره ها در مدار پایین زمین است. و یک سرمایه گذاری دیگر در حال کار بر روی نوع جدیدی از کپسول فضایی است که ممکن است روزی محموله و خدمه را به ماه منتقل کند.

کلینت کروزیر، مدیر راه‌حل‌های هوافضا و ماهواره‌ای AWS، امروز در یک پست وبلاگی گفت: «فینالیست‌های امسال ایده‌های پیشگامی ارائه کردند که بینش‌های ارزشمندی را از اعماق کف اقیانوس تا سطح ماه و تقریباً هر چیزی در بین آن‌ها به دست خواهند آورد».

اعلام امروز کلاس 2022 ادامه برنامه مقدماتی Space Accelerator در سال گذشته است. صدها استارت آپ برای دومین سال این برنامه درخواست داده اند، و AWS با برنامه مدیریت شتاب دهنده AlchemistX برای انتخاب این 10 فینالیست کار می کند:

 • آلبیدو – Albedo مستقر در تگزاس در حال ساخت ماهواره هایی در مدار پایین است که تصاویر مرئی و حرارتی را با بالاترین وضوح موجود تجاری (10 سانتی متر برای طول موج های مرئی، 2 متر برای تصاویر حرارتی) می گیرد.
 • تحلیل آسمان آبی – این استارت آپ آب و هوایی مستقر در هند و هلند، از اطلاعات آب و هوایی مبتنی بر ماهواره برای مدیریت تصمیمات مالی استفاده می کند.
 • EOSDA – EOS Data Analytics مستقر در کالیفرنیا یک ارائه دهنده جهانی تصاویر ماهواره ای مبتنی بر هوش مصنوعی است. این شرکت در سراسر جهان با همکاری دولت، تجارت و سازمان های تحقیقاتی فعالیت می کند.
 • اپسیلون 3 – این شرکت کالیفرنیایی در نرم افزاری برای مدیریت عملیات و رویه های پیچیده هوافضا، از آزمایش و طراحی گرفته تا عملیات بزرگ، تخصص دارد.
 • فضای کیهان – کیهان اسپیس مستقر در کلرادو در حال کار بر روی فرصت های جدید برای ایمنی مستقل پروازهای فضایی و آگاهی از وضعیت فضا است.
 • Magdrive – Magdrive مستقر در آکسفورد، انگلستان، در حال توسعه راه حل های پیشرانه الکتریکی نسل بعدی برای فضاپیماها و ماهواره ها در مدار پایین زمین است. این تیم قصد دارد اولین نمونه اولیه خود را اواخر امسال عرضه کند.
 • فضای ماموریت – Mission Space مستقر در لوکزامبورگ بر روی ارائه شناسایی دقیق تشعشعات در فضا، با استفاده از ترکیبی از منابع داده خارجی و آشکارسازهای اختصاصی در مدار پایین زمین متمرکز است.
 • عمق زمین – Terradepth مستقر در تگزاس یک مرورگر، پلتفرم و بازار مبتنی بر ابر و در دسترس برای مدیریت داده‌های اقیانوسی ساخته است. این محصول، Absolute Ocean، یک رابط بصری و همه جانبه برای تجسم مجموعه داده‌های مکانی با وضوح بالا (مشابه Google Earth برای داده‌های اقیانوس) ارائه می‌کند.
 • شرکت تحقیقاتی – این استارت آپ فرانسوی-آلمانی در حال توسعه Nyx است، یک وسیله نقلیه مداری قابل استفاده مجدد مدولار مبتنی بر رابط باز، Nyx برای ارائه خدمات فضایی در مدار پایین زمین و بعداً برای مأموریت های ماه طراحی شده است. یک ماموریت نمایشی در سال 2024 برنامه ریزی شده است.
 • زینر تک – ZaiNar مستقر در کالیفرنیا در موقعیت یابی، ناوبری و راه حل های آب و هوا به عنوان جایگزینی برای GPS سنتی تخصص دارد. ZaiNar تکنیک‌های ثبت اختراع شده برای پردازش سیگنال دیجیتال را برای مکان‌یابی دستگاه‌های رادیویی سه بعدی در نزدیک‌ترین سطح توسعه داده است.

به مدت چهار هفته از ماه ژوئن، هر یک از 10 استارت آپ از AlchemistX برای توسعه و استراتژی کسب و کار، آموزش تخصصی مدیریت و پردازش داده ها از AWS، مشاوره فردی توسط کارشناسان AWS در موضوعات فضا و فنی و تا سقف 100000 دلار پشتیبانی خواهند کرد. در اعتبارات تبلیغاتی AWS از طریق AWS Activate.

کلاس شتاب دهنده فضایی AWS از سال 2022
این نقشه مقر شرکت کنندگان امسال در شتاب دهنده فضایی AWS برای سال 2022 را نشان می دهد. برای مشاهده بزرگتر روی تصویر کلیک کنید. (اینفوگرافیک AWS)