• خانه
  • اخبار
  • در حالی که ایالت ها برای شفافیت پرداخت تلاش می کنند، Payscale رقیب Agora را به دست می آورد

در حالی که ایالت ها برای شفافیت پرداخت تلاش می کنند، Payscale رقیب Agora را به دست می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
در حالی که ایالت ها برای شفافیت پرداخت تلاش می کنند، Payscale رقیب Agora را به دست می آورد

در حالی که ایالت ها برای شفافیت پرداخت تلاش می کنند، Payscale رقیب Agora را به دست می آورد
اسکات توری، مدیرعامل PayScale. (عکس از طریق PayScale)

استارت‌آپ داده‌های غرامت سیاتل Payscale روز سه‌شنبه اعلام کرد که رقیب مستقر در سانفرانسیسکو Agora Solutions را در میان باد مخالف قانون‌گذاران که کارفرمایان را برای شفافیت بیشتر حقوق فشار می‌دهند، خریداری می‌کند.

شرایط معامله اعلام نشده است. تیم Agora به عنوان بخشی از خرید به Payscale خواهد پیوست. اسکات توری، مدیرعامل PayScale در بیانیه ای گفت: “ما مشتاقانه منتظر اضافه کردن خدمات آنها به مجموعه گسترده تر خود و استفاده از استعداد و دیدگاه آنها در سایر بخش های تجارت خود هستیم.”

این سومین معامله M&A PayScale در 18 ماه گذشته است. در آگوست 2021، این شرکت CURO Compensation Ltd.، یک شرکت مستقر در اسکاتلند را خریداری کرد که نرم افزار جبران خسارت را نیز می فروشد. شش ماه قبل از آن، PayScale با Payfactors، یکی دیگر از شرکت های مدیریت داده های جبران خسارت ادغام شد.

قوانین گسترده تر، شفافیت پرداخت را برای جویندگان کار در دسترس تر می کند. ایالت هایی از جمله کلرادو، کالیفرنیا، نیویورک، واشنگتن و اوهایو، از جمله، کارفرمایان را مجبور به فروش دستمزد خود می کنند. این به شرکت‌های نرم‌افزاری کمک می‌کند که ابزارهایی را در اختیار شرکت‌ها برای برقراری ارتباط با برنامه‌های کلی جبران خسارت قرار می‌دهند.

Payscale اکثراً متعلق به شرکت سهام خصوصی Francisco Partners مستقر در سانفرانسیسکو است که از آوریل 2019 مالک اکثریت آن بوده است. به گفته LinkedIn اکنون بیش از 760 کارمند دارد.

آگورا که در سال 2020 توسط مایلز هابی و جفری تیسراند تأسیس شد، بستری برای کارفرمایان برای برقراری ارتباط با بسته‌های مزایا، پرداخت‌ها و طرح‌های سهام است. طبق گفته PitchBook، این استارتاپ حدود 7.5 میلیون دلار در مجموع بودجه جذب کرده است. حامیان آن عبارتند از جیسون کالاکانیس، سرمایه‌گذار استارت‌آپ، ناوال راویکانت، بنیان‌گذار AngelList، و استفان هافمن، مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران Reddit، در میان دیگر حامیان برجسته.