منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • در اینجا 5 مورد از بهترین مدارس در کانادا آورده شده است

در اینجا 5 مورد از بهترین مدارس در کانادا آورده شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
در اینجا 5 مورد از بهترین مدارس در کانادا آورده شده است

امروزه افراد زیادی قصد مهاجرت به خارج از کشور به خصوص کانادا را دارند. برای ورود به کانادا راه های مختلفی وجود دارد که یکی از آنها تحصیل است. تحصیل در این کشور نه تنها شامل دانشگاه ها و کالج ها، بلکه مدارس کانادایی نیز می شود. سیستم آموزشی مطابق با استانداردهای روز دنیا است و مدارس این کشور امکانات رفاهی متنوعی را در اختیار دانش آموزان خود قرار می دهند.

تکمیل 12 سال تحصیل و فارغ التحصیلی از مدارس کانادا می تواند ورود به دانشگاه های مطرح جهان را تضمین کند. در سال های اخیر، تعداد دانشجویان بین المللی در بهترین مدارس کانادا به طور چشمگیری افزایش یافته است. زبان آموزشی در بهترین مدارس کانادا انگلیسی و فرانسوی است. شهریه ها از استانی به استان دیگر متفاوت خواهد بود. مدارس کانادا شامل مدارس دولتی، خصوصی و شبانه روزی است و دانشجویان بین المللی می توانند در بهترین مدارس شبانه روزی خصوصی در کانادا تحصیل کنند.

بهترین مدارس در کانادا

بهترین مدارس کانادا برنامه های درسی کلاس جهانی و جدیدترین امکانات و فناوری های آموزشی را ارائه می دهند. پس از اتمام تحصیلات و تکمیل این مدارس، می توانید به راحتی وارد کالج یا دانشگاه شوید. بهترین مدارس در کانادا طبق گزارش های سازمان های مختلف به شرح زیر است:

  • • مدرسه قدیمی اسکونا
مدارس کانادا

مدارس کانادا

Old Scona Academic یا OSA واقع در ادمونتون یکی از بهترین مدارس در کانادا است. این مدرسه در سال 1976 تأسیس شد. جمعیت دانشجویی این مرکز تقریباً بین 340 تا 360 نفر می باشد. برنامه های درسی شامل هنرهای زیبا، ریاضیات و علوم انسانی است. OSA در کلاس های 10 تا 12 موجود است و امکانات ورزشی مختلفی مانند والیبال، بسکتبال، هندبال، فوتبال، بدمینتون و شنا را ارائه می دهد. Old Scona یکی از قدیمی ترین دبیرستان های غرب کانادا است و یک مرکز آموزشی برتر برای دانش آموزان است و دائما آنها را به چالش می کشد.

Badwell یک مدرسه شبانه روزی در ونکوور است که در سال 1991 تأسیس شد. مدرسه Badoul کانادا دارای 650 دانش آموز است که 95٪ آنها از سراسر جهان هستند. شهریه سالانه این مدرسه 38450 دلار است و دانش آموزان آن در ورزش، هنر و علم سرآمد هستند.

  • • مدرسه یورک هاوس

این مدرسه یک مرکز مستقل دخترانه است که در قلب شانسینی، ونکوور واقع شده است. قدمت این مرکز به سال 1932 برمی گردد. برنامه درسی این موسسه دقیق و مبتکرانه است. ورودی 350 دلار است. متقاضیان بین المللی برای آموزش در این مرکز بورسیه تحصیلی دریافت خواهند کرد.

  • • مدرسه برنت وود

برنت وود یکی دیگر از بهترین مدارس کانادا است که کلاس های 9-12 را آموزش می دهد. رویکرد مدرسه آماده سازی داوطلبان برای ورود به دانشگاه است. این مرکز از سال 1923 سخت تلاش کرده است تا مرکزی برای تغییر برای آموزش و رهبری ایجاد کند. هدف اصلی این مرکز کمک به دانش آموزان برای رشد استقلال و مهارت های لازم برای موفقیت است.

  • • مدرسه آکادمیک سلطنتی تاج
مدارس کانادا

مدارس کانادا

Royal Crown Academic یک دبیرستان خصوصی پیشرو در کانادا است. این مرکز دارای سابقه طولانی و استثنایی در آموزش است. با حدود 500 دانش آموز، کلاس های 9 تا 12 را ارائه می دهد. آنها تضمین می کنند که دانش آموزان از حمایت علمی معلمان برخوردار می شوند.

مزایای حضور در بهترین مدارس در کانادا

به جرات می توان گفت که ورود به بهترین مدارس کانادا از بسیاری جهات انتخاب مناسبی برای علاقه مندان به یادگیری است. زیرا باعث رشد و توسعه در جنبه های مختلف فرهنگی و شخصی افراد می شود. اخذ اقامت کانادا، ورود به بازار کار، پذیرش در بهترین دانشگاه های این کشور و دانشگاه های جهان تنها بخشی از مزایای ورود به بهترین مدارس کانادا می باشد. تمرکز اصلی آموزش در مدارس کانادا بر کسب مهارت ها خواهد بود و داوطلبان می توانند علایق خود را شناسایی کرده و استعدادهای خود را شکوفا کنند.

در بهترین مدارس کانادا و لتونی تحصیل کنید

فرآیند ثبت نام و پرداخت هزینه برای مدارس زمان بر و در برخی موارد استرس زا است. هزینه درخواست در استان متفاوت است. بدون شک داشتن مربی و مشاور می تواند تا حد زیادی نگرانی شما والدین عزیز را برطرف کند. Letsgo Uni یک برنامه کاربردی رایگان برای تسهیل آموزش در کانادا ارائه می دهد.