• خانه
  • اخبار
  • در اینجا آمار مربوط به کسری آموزش در ایالت واشنگتن است که رهبران فناوری در سیاتل را “ترسناک” کرده است.

در اینجا آمار مربوط به کسری آموزش در ایالت واشنگتن است که رهبران فناوری در سیاتل را “ترسناک” کرده است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
در اینجا آمار مربوط به کسری آموزش در ایالت واشنگتن است که رهبران فناوری در سیاتل را "ترسناک" کرده است.

در اینجا آمار مربوط به کسری آموزش در ایالت واشنگتن است که رهبران فناوری در سیاتل را "ترسناک" کرده است.
لورا رادرمن، مدیر اجرایی اتحادیه فناوری، ظهر چهارشنبه از وضعیت فناوری این سازمان در مرکز شهر سیاتل خبر داد. (عکس از brooztechnology / تاد بیشاپ)

سیاتل و واشنگتن وقتی صحبت از اقتصاد نوآورانه به میان می‌آید، چیزهایی برای چشم انتظاری دارند، از جمله اشتغال نامتناسب در فناوری و سرمایه‌گذاری در تحقیق و توسعه در مقایسه با بسیاری از ایالت‌های دیگر.

متفاوت با مخاطبان رهبران فناوری.

رودرمن با تشریح اهداف آتی ائتلاف گفت: «ما می‌خواهیم عمیقاً بر اساس داده‌ها به این مشکل بپردازیم که چرا واشنگتن دائماً در قعر ایالت‌هایی است که فرزندان خود را به دانشگاه می‌فرستند، در داخل یا خارج از ایالت.» .

نیاز به فارغ التحصیلان کالج محلی یک مسئله کلیدی برای شرکت های فناوری تشنه استعداد است. ظاهراً این آمار برخی از حضار، از جمله سخنران اصلی، یوکو میاشیتا، مدیر عامل شرکت اطلاع رسانی حشیش Leafly را شگفت زده کرد، که در مصاحبه ای صحنه ای با Naughty Mehta Wahi از K&L Gates از او نام برد.

در اینجا آمار مربوط به کسری آموزش در ایالت واشنگتن است که رهبران فناوری در سیاتل را "ترسناک" کرده است.
یوکو میاشیتا، مدیر عامل Leafly، به همراه شیطان مهتا واهی از K&L Gates در اتحاد فناوری در مرکز شهر سیاتل روز چهارشنبه. (عکس از brooztechnology / تاد بیشاپ)

میاشیتا گفت: “این فقط تکان دهنده است و ما باید واقعاً از آن وحشت کنیم.”

پس آمار دقیقا چیست؟ دنبال کردیم تا بیشتر بدانیم.

رودرمن منابعی را در اختیار ما قرار داد، از جمله گزارش‌های معیار اتحاد فناوری، که نسخه 2021 آن خلاصه‌ای از داده‌های مرکز ملی سیستم‌های مدیریت آموزش عالی را ارائه می‌دهد: «53 درصد دانش‌آموزان در واشنگتن مستقیماً از دبیرستان به کالج می‌روند، که ما را در رتبه 46 قرار می‌دهد. این کشور و تنها از یوتا در ایالت های همگروه ما جلوتر است. نزدیک به 80 درصد از دانشجویان در ماساچوست مستقیماً به آموزش عالی می روند.

این سوال جدیدی نیست. سیاتل تایمز تقریباً یک دهه پیش گزارش داد: “کارشناسان آموزش می گویند هیچ دلیل واحدی وجود ندارد که واشنگتن به طور تصادفی بچه ها را برای رفتن به دانشگاه وادار کند.” این مجموع مشکلات مختلفی است که در کنار هم فرهنگ ضعیف حضور در دانشگاه را ایجاد کرده است.»

وب سایت Puget Sound Indexer مجموعه ای از داستان ها را در مورد این موضوع منتشر کرده است، از جمله این مقاله 2020: “چرا کودکان بیشتری از واشنگتن به دانشگاه نمی روند؟”

در اینجا آمار مربوط به کسری آموزش در ایالت واشنگتن است که رهبران فناوری در سیاتل را "ترسناک" کرده است.
LR: Colleen Kerr، مدیر ارشد قانونگذاری، دانشگاه ایالتی واشنگتن. ماگدالنا بالازینسکا، مدیر دانشکده علوم و مهندسی کامپیوتر آلن در دانشگاه واشنگتن؛ میشل رید، رئیس ناحیه مدرسه نورثشور؛ و جاناتان اسپاساتو، کارآفرین و رئیس brooztechnology (که به صورت مجازی ظاهر می شود) در جریان یک بحث پانل Tech Alliance در روز چهارشنبه. (عکس از brooztechnology / تاد بیشاپ)

این موضوع نیز در میزگردی در این مراسم مطرح شد. میشل رید، رئیس ناحیه مدرسه نورث‌شور، در شمال شرقی سیاتل، گفت که ایالت واشنگتن در بین تمام ایالت‌ها، چهل و هشتمین در ارسال دانش‌آموزانی که به طور سنتی دارای نمایندگی کمتری هستند به تحصیلات پس از متوسطه است.

“من فکر می کنم ما باید از فکر کردن به این موضوع به عنوان یک مشکل دانشجویی دست برداریم. این یک مشکل سیستمیک است. هیچ مشکلی با شاگردان ما وجود ندارد، “رید برای تشویق گفت. «مگر اینکه نتوانیم نظام را به شکل قابل توجهی مختل کنیم، همچنان افراد خوبی را در سیستم قرار می دهیم که نمی توانند پیشرفت کنند یا نتایج پایدار داشته باشند.

رودرمن گفت که اتحادیه فناوری که بیست و پنجمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد، در نظر دارد در ماه آینده گزارشی به روز در مورد تاثیر اقتصادی منتشر کند و وضعیت فعلی اقتصاد نوآوری را با نسخه 1997 گزارش مقایسه کند.