• خانه
  • اخبار
  • در اجلاس GeekWire، کنفرانس فناوری و کسب و کار ما، از 6 تا 7 اکتبر در سیاتل به ما بپیوندید.

در اجلاس GeekWire، کنفرانس فناوری و کسب و کار ما، از 6 تا 7 اکتبر در سیاتل به ما بپیوندید.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
در اجلاس GeekWire، کنفرانس فناوری و کسب و کار ما، از 6 تا 7 اکتبر در سیاتل به ما بپیوندید.

در اجلاس GeekWire، کنفرانس فناوری و کسب و کار ما، از 6 تا 7 اکتبر در سیاتل به ما بپیوندید.
برخی از سخنرانانی که در brooztechnology Summit به ما می‌پیوندند، در جهت عقربه‌های ساعت از سمت چپ بالا: Jaime Teevan، دانشمند ارشد مایکروسافت. سناتور آمریکایی ماریا کانتول؛ چارلی بل، مایکروسافت EVP؛ بروس هارل، شهردار سیاتل؛ کریس اورمسون، مدیرعامل آرورا؛ جولی لارسون-گرین، مدیر ارشد فناوری Magic Leap. و تینا هوانگ تو از Kin Ventures. سخنرانان بیشتر را اینجا ببینید و منتظر اطلاعیه های بیشتر باشید.

برخی از بهترین خاطرات ما در brooztechnology از مکالمات صریح، گفتگوهای روشنگر، نوآوری‌های شگفت‌انگیز و لحظات سرگرم‌کننده‌ای است که اجلاس brooztechnology را تعریف می‌کند. و بسیاری از شما در کنار ما بوده اید.

برای بیش از یک دهه، کنفرانس فناوری امضا brooztechnology رهبران فناوری، علم، تجارت، ورزش، هنر و سیاست را گرد هم آورده است تا در مورد مسائل کلیدی لحظه و آینده صحبت کنند.

در اجلاس GeekWire، کنفرانس فناوری و کسب و کار ما، از 6 تا 7 اکتبر در سیاتل به ما بپیوندید.

همانطور که ما دوست داریم بگوییم آنچه در سیاتل اتفاق می افتد در همه جا اهمیت دارد و مرحله brooztechnology Summit چشم اندازی منحصر به فرد در مورد برخی از مهم ترین تحولات در دنیای نوآوری ارائه می دهد.

امسال چیزهای زیادی برای صحبت کردن وجود دارد، از جمله آینده کار هیبریدی، جهت گیری اقتصاد، و پیامدهای رو به رشد هوش مصنوعی، امنیت سایبری، واقعیت افزوده، رانندگی خودکار و سایر فناوری‌هایی که بالقوه تأثیر زیادی بر جهان در چند سال آینده

بنابراین، چه هر سال شرکت کرده‌اید و چه قبلاً هرگز شرکت نکرده‌اید، این دعوت را برای یادگیری چیزهای جدید، الهام گرفتن و خاطره‌سازی با ما در اجلاس brooztechnology، 6 تا 7 اکتبر در سیاتل در نظر بگیرید. اکنون بلیط ها برای پیوستن به ما به صورت حضوری یا آنلاین موجود است. اینجا یا زیر ثبت نام کنید.

چند نکته برجسته که باید منتظر آن باشیم:

  • The Future of Augmented Reality با جولی لارسون-گرین، مدیر ارشد فناوری Magic Leap، که هدست موردانتظار Magic Leap 2 خود را یک هفته قبل از رویداد عرضه خواهد کرد.
  • سناتور ایالات متحده ماریا کانتول به ما خواهد پیوست تا در مورد آینده نوآوری و پیشرفت در ایالات متحده، از جمله قانون دو حزبی تراشه ها و علم 2022 بحث کنیم.
  • با کریس اورمسون، مدیرعامل شرکت فناوری خودران Aurora و رئیس سابق پروژه خودروهای خودران گوگل، که یکی از برترین مبتکران در این زمینه است، خودروهای خودران چه اتفاقی می‌افتد.
  • مکالمه با چارلی بل، معاون اجرایی مایکروسافت که توسط خدمات وب آمازون برای رهبری تجارت 15 میلیارد دلاری امنیت سایبری شرکت ردموند انتخاب شد.
  • فینال مسابقه brooztechnology Elevator Pitch Startup Pitch، با اعلام برنده به صورت زنده پس از بازی های نهایی برای تماشاگران و داوران ما.
  • بینش در مورد آینده کار از جیمی تیوان، دانشمند ارشد مایکروسافت و یکی از محققان برجسته در این زمینه؛ به علاوه یک پانل در مورد این موضوع که رهبران ارشد منابع انسانی را شامل می شود.
  • دیدگاه‌های سرمایه‌گذاران خطرپذیر و سرمایه‌گذاران فناوری، از جمله تینا هوانگ تو از Kin Ventures و Amy Bohutinsky از Technology Crossover Ventures، در مورد وضعیت اقتصاد و استارت‌آپ‌ها.
  • سخنان افتتاحیه بروس هارل، شهردار سیاتل، که به عنوان رهبر شهری که به دنبال حفظ جایگاه خود به عنوان یکی از قطب های فناوری برتر کشور است، با چالش های متعددی مواجه است.

اینها تنها بخشی از نکات برجسته ای است که می توانید در اجلاس brooztechnology امسال انتظار داشته باشید. در هفته‌های آتی منتهی به اجلاس 6-7 اکتبر، سخنرانان و موضوعات بیشتری را به عنوان پیش‌نمایش رویداد معرفی خواهیم کرد.

ما امسال در بلوک 41 باز خواهیم گشت، یک فضای داخلی و خارجی عالی در محله بل تاون سیاتل. برای اطلاعات بیشتر به سوالات متداول مراجعه کنید و برای حضور حضوری یا مجازی در geekwire.com/summit یا زیر ثبت نام کنید. با هر گونه سوال به [email protected] ایمیل بزنید.

با تشکر از ارائه حامی بانک آمریکا و همه حامیانی که نشست brooztechnology را ممکن کردند. از همه شما هم ممنونم حضور در اجلاس یک راه عالی برای حمایت از روزنامه نگاری brooztechnology و نقش ما در جامعه است.

می بینمت در قله!

– بنیانگذاران brooztechnology تاد بیشاپ و جان کوک.

ثبت نام در Eventbrite