• خانه
  • اخبار
  • در آپدیت جدید این سیستم عامل، یک ویژگی مفید در نوار وظیفه ویندوز 11 را حذف کنید

در آپدیت جدید این سیستم عامل، یک ویژگی مفید در نوار وظیفه ویندوز 11 را حذف کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
در آپدیت جدید این سیستم عامل، یک ویژگی مفید در نوار وظیفه ویندوز 11 را حذف کنید

ویندوز 11 را باید نقطه اوج تلاش و مهندسی مایکروسافت برای ایجاد یک سیستم عامل کاربر پسند و قدرتمند دانست. این نسخه از سیستم عامل ویندوز چند ماهی است که در دسترس است. علاوه بر موارد زیادی که در این نسخه شاهد بهبود و تغییر هستیم، با ظاهر جدید و شکل جدیدی از آیکون ها نیز مواجه شدیم. اگرچه همه چیز خوب و بی نقص به نظر می رسید اما به نظر می رسد که این مشکل پایدار نبوده و حالا شاید حذف یکی از ویژگی های مفید ویندوز 11 در آپدیت جدید این سیستم عامل به مذاق بسیاری از کاربران خوش نیاید. ادامه دادن با ترنجی با من باش.

حذف یک ویژگی مفید در نوار وظیفه ویندوز 11 و نارضایتی کاربران از این اقدام

ویندوز 11 این آخرین و بهترین نسخه سیستم عامل مایکروسافت است. چندین ماه از راه اندازی این سیستم عامل می گذرد و مایکروسافت همچنان به بهبود و توسعه آن ادامه می دهد تا تغییرات هیجان انگیزتری برای کاربران ایجاد کند. با این حال، دومی احتمالا همه را راضی نخواهد کرد.

زیرا یک ویژگی بسیار مفید را حذف می کند. همانطور که Windows Latest نشان می دهد، به زودی دیگر امکان کشیدن و رها کردن برنامه ها و انتقال آنها به نوار وظیفه وجود نخواهد داشت. این می تواند به طور قابل توجهی بر بهره وری و تجربه کاربر تأثیر بگذارد.

سهم مایکروسافت ویندوز 11 در رایانه ها تاکنون به 20 درصد رسیده است.

مایکروسافت اخیراً روش جدیدی را برای مدیریت نوار وظیفه در تبلت ها راه اندازی کرده است. با یک دستگاه صفحه نمایش لمسی، می توان آن را به حداقل رساند تا بر روی صفحه نمایش قرار گیرد و در صورت لزوم گسترش یابد. بیلد 22572 این ویژگی جدید را دارد، اما اشکال آن این است که دیگر امکان بازنشانی آیکون های مخفی وجود ندارد.

یک ویژگی مفید در نوار وظیفه ویندوز 11 را حذف کنید

در اینجا ما در مورد منوی مخفی در سمت راست نوار وظیفه صحبت می کنیم. این به شما امکان می دهد برنامه های در حال اجرا را در پس زمینه مشاهده کنید. اگر امروز امکان سازماندهی مجدد آیکون های ماوس وجود داشت، به زودی این مورد حتی در حالت دسکتاپ نیز محقق می شد. این تصمیم یک حرکت عمدی مایکروسافت برای گسترش بهینه سازی دستگاه است. البته باز هم می توان این منو را از طریق پارامترها تغییر داد، اما نمی توان مستقیماً از طریق ویندوز این کار را انجام داد.

چرا حذف این ویژگی مهم در نوار وظیفه ویندوز 11 اشتباه است؟

از طرفی مایکروسافت در آپدیت بعدی این سیستم عامل قصد دارد قابلیت کشیدن و رها کردن آثار کلاسیک را بر روی نوار وظیفه یا نوار وظیفه قرار دهد. این قابلیتی است که مدت هاست در ویندوز وجود داشته است، اما هر چند عجیب به نظر می رسد، این حرکت تکراری به نظر می رسد.

با نحوه اجرای برنامه های اندروید در ویندوز 11 آشنا شوید

به خاطر داشته باشید که همه این ویژگی ها فوراً در اختیار رایانه شما قرار نمی گیرند. طبق گفته Windows Latest، کاربران باید آپدیت بزرگ اکتبر را در 22H2 دانلود و نصب کنند. یادآور می‌شویم که مایکروسافت هر سال یک به‌روزرسانی بزرگ منتشر می‌کند که علاوه بر وصله‌ها، سهم زیادی از تغییرات را در طول سال به همراه دارد.

یک ویژگی مفید در نوار وظیفه ویندوز 11 را حذف کنید

مایکروسافت اخیراً رویدادی را اعلام کرده است که بر روی ویژگی های جدید برای عملکرد هیبریدی، امنیت و مدیریت و همچنین تجربه بهتر با ویندوز 11 تمرکز خواهد کرد. شما می توانید این رویداد را در صفحه رسمی رویدادهای مایکروسافت از 5 آوریل دنبال کنید.

سال گذشته مایکروسافت نه تنها نسل جدیدی از سیستم عامل را معرفی کرد، بلکه ویندوز 11 را برای عموم مردم عرضه کرد. از آن زمان، این غول نرم افزاری به توسعه پلتفرم نرم افزاری خود ادامه داده است و اکنون زمان آن رسیده است که کاربران بدانند در آینده ویندوز 11 چه چیزی در انتظارشان است.

به روز رسانی بعدی ویندوز 11 شامل ژست های لمسی جدید، پوشه ها در منوی استارت و موارد دیگر می شود.

به گزارش سایت خبری GizChinaپانوس پانای، مدیر محصول مایکروسافت در این مراسم سخنرانی خواهد کرد. در این رویداد، انتظار می‌رود که وی ویژگی‌های امنیتی، بهبود عملکرد و قابلیت همکاری بهتر در سیستم عامل جدید را برای کاربران رایانه‌های محلی و در فضای ابری اعلام کند. نظر شما در مورد این چیست؟ آیا حذف ویژگی های مهم و کاربردی که بهبود و بهینه سازی را توجیه می کند قابل قبول است؟ فکر می کنید مایکروسافت در عوض چه کارهای دیگری می تواند انجام دهد؟ به عنوان یک کاربر ویندوز 11، چه انتظاری از نسخه بعدی این سیستم عامل دارید؟