• خانه
  • اخبار
  • درک کیلمر واشنگتن در مورد کارآفرینی، نوآوری دریایی، قانون کاهش قیمت و موارد دیگر

درک کیلمر واشنگتن در مورد کارآفرینی، نوآوری دریایی، قانون کاهش قیمت و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
درک کیلمر واشنگتن در مورد کارآفرینی، نوآوری دریایی، قانون کاهش قیمت و موارد دیگر

درک کیلمر واشنگتن در مورد کارآفرینی، نوآوری دریایی، قانون کاهش قیمت و موارد دیگر
درک کیلمر، نماینده ایالات متحده، این هفته در رویداد TractionSpace در تاکوما، واشنگتن سخنرانی کرد. (عکس از استیو کیس)

نماینده درک کیلمر (D-Wash) سخنران برجسته رویدادی در تاکوما، واشینگتن بود که این هفته توسط Maritime Blue، یک ائتلاف دولتی-خصوصی ایالت واشنگتن که فناوری‌های مرتبط با دریا را ترویج می‌کند، حمایت مالی شد. کیلمر برای یک دهه در هیئت توسعه اقتصادی شهرستان تاکوما-پیرس قبل از کاندیداتوری خدمت کرد و یک کارمند دارد که در کمیته راهبری مرکز رشد نوآوری دریایی تاکوما خدمت می‌کند. در اینجا خلاصه ای از نظرات او در رویدادی است که در دفاتر همکار TractionSpace در تاکوما برگزار شد. پاسخ ها برای اختصار و وضوح ویرایش شده اند.

در مورد اهمیت کارآفرینان نوآور

مهم است که همه ما شرکت‌های نوآور، کارآفرینان نوآوری را که در جامعه ما کارهای بزرگی انجام می‌دهند، بپذیریم. به این دلیل است که این مهم است: اگر به داده‌های مربوط به بهبود اقتصادی نگاه کنید، این افراد بزرگ نیستند که شغل ایجاد می‌کنند و ما را از چالش‌های اقتصادی خارج می‌کنند. کسب و کارهای کوچک معمولاً این کار مهم را انجام می دهند.

برای کمک دولت به کارآفرینان

من آنها را به عنوان ستاره ما در حال بازگشت فکر می کنم. آنها افرادی هستند که در یاردهای سخت بالا می روند و تاچ داون ها را به ثمر می رسانند. و من فکر می کنم بخشی از نقش دولت فدرال، بخشی از نقش مردم توسعه اقتصادی محلی و رهبری شهر و دیگران این است که اطمینان حاصل کنند که ما برخی از موانع را برای شما انجام می دهیم و به شما توپ می دهیم. و حداقل، مطمئن شوید که شما را ناکام می‌کنیم تا بتوانید آن تاچ‌دان‌هایی را که برای گل زدن شما نیاز داریم به ثمر برسانید.

اقتصاد آبی

من احساس می کنم این یک هفته اقتصاد آبی برای من است. ما فقط وزیر انرژی را به منطقه ما آمدیم تا در مورد اقتصاد آبی صحبت کنیم. و او به Sequim آمد تا از آزمایشگاه PNNL، تنها آزمایشگاه علوم دریایی وزارت انرژی در کل کشور بازدید کند. این اولین بار بود که یک معاون یا وزیر نیرو به منطقه ما می آمد تا این فرصت های اقتصاد آبی را بررسی کند.

من بدون استفاده از قیاس فوتبالی دیگر و عدم اشاره به کسی که دیگر برای تیم ما بازی نمی کند، از آن خارج شدم، اما همانطور که راسل ویلسون گفت: “چرا ما نه؟” به فرصت های موجود در فضای اقتصاد آبی فکر می کنم و واکنش من این است که چرا نه. و ما؟ چرا این فرصت ها در اینجا در تاکوما و اینجا در منطقه ما اتفاق نمی افتد؟ بخشی از دلیل حمایت من از کمک هزینه فدرال برای انکوباتور دریایی این بود که چنین فرصتی در اینجا وجود دارد تا فرصت‌هایی را در فضای انرژی، فضای آب پاک، و فضای لجستیک و نوآوری دریایی ایجاد کنیم.


اهمیت انکوباتورها

چرا ما نه؟ چرا اینجا نیست؟ بخشی از دلیلی که من از این موضوع حمایت کردم، ایده حمایت از کارآفرینان با راهنمایی و فضا و دسترسی به بودجه و همه آن کارهای مهمی است که انکوباتورها انجام می دهند. این بی معنی است. ما باید از این امر دفاع کنیم، و صادقانه بگویم، دولت فدرال باید از این کار حمایت کند. بنابراین من فکر می کنم که این واقعاً برای جامعه ما و همه کسانی که درگیر هستند یک موهبت است. همه کسانی که از او حمایت می کنند یا او را تشویق می کنند، از این بابت از شما متشکرم، زیرا فکر می کنم واقعاً، واقعاً مهم است.

قوانین اخیر که بر بنادر، آبراه ها و سازمان هایی مانند Maritime Blue و Tacoma Maritime Innovation Incubator تأثیر می گذارد.

شما لایحه زیرساختی را دیدید که مهمترین سرمایه گذاری در زیرساخت های کشور ما در چند دهه اخیر خواهد بود. مهمترین سرمایه گذاری زیرساخت بندر در تاریخ معاصر. مهم ترین سرمایه گذاری در جاده ها و پل ها از زمان ایجاد سیستم بزرگراهی بین ایالتی. مهم ترین سرمایه گذاری در ترانزیت در تاریخ معاصر. و همین امروز صبح، Pierce Transit یک کمک هزینه فدرال برای سرمایه گذاری در ایستگاه های شارژ اتوبوس برقی دریافت کرد.

قانون چیپ فقط در مورد تراشه ها نیست

چند هفته پیش، کنگره لایحه‌ای به نام قانون تراشه‌ها را تصویب کرد که عمدتاً بر تلاش برای تولید نیمه‌هادی‌ها در آمریکا متمرکز بود، نه هر جای دیگر. اما مؤلفه‌های دیگری نیز در این لایحه وجود داشت که بر حمایت از کارآفرینی، حمایت از نوآوری، حمایت از آموزش علمی و حمایت از نوآوری از دانشکده‌ها و دانشگاه‌های ما متمرکز بود.

نکته مهم این است که شامل یک میلیارد دلار برای برنامه‌ای بود که من نوشتم که بر سرمایه‌گذاری در جوامع متمرکز است، از جمله محله‌هایی که با چالش‌های اقتصادی دائمی روبرو هستند. اگر به منطقه ای که من نمایندگی می کنم نگاه کنید، ما حدود 80 درصد از تاکوما و سپس همه چیز در غرب هستیم، یک دسته کامل از محله ها و جوامعی وجود دارد که با چالش های اقتصادی دائمی روبرو هستند.

قانون کاهش تورم

اگر به قانون کاهش تورم که در روز جمعه به تصویب رسید اشاره نکنم، نادیده گرفته می شوم. بدیهی است که تمرکز اصلی این امر بر تلاش برای کاهش هزینه‌ها برای مردم آمریکا است و مردم شاهد تاثیر آن از نظر کاهش حق بیمه خدمات درمانی، هزینه‌های داروهای تجویزی خواهند بود و امیدواریم به مرور زمان کاهش قیمت بنزین رخ دهد. اما همچنین نشان‌دهنده مهم‌ترین سرمایه‌گذاری در مبارزه با بحران آب و هوا در تاریخ است و واقعاً نمونه‌ای از پیشرفت و تلاش ایالات متحده برای نشان دادن رهبری است.

بنابراین بخشی از دلیلی که من این موضوع را مطرح کردم این بود که وقتی وزیر انرژی دیدار داشتیم، تمرکز او فقط روی مسائل بزرگ نظارتی یا مواردی از این قبیل نبود. او می‌خواهد مطمئن شود که ما کارآفرینی را در فضای آب و هوایی پیش می‌بریم و کسب‌وکارهای کوچک از برخی از این فرصت‌ها استفاده می‌کنند که با تصویب این قانون جدید رشد خواهند کرد. و من واقعاً معتقدم که وقتی آن را با هر یک از شما، هر کارآفرینی در اینجا با Maritime Blue به اشتراک می‌گذارم، اگر آن را دنبال کنیم، فرصتی از آن را خواهیم دید.

اهمیت اتحاد

من قویاً معتقدم که یک قایق زمانی بهترین حرکت را دارد که همه پاروها در آب باشند و در یک جهت پارو بزنند. این کمی متفاوت از کنگره است، جایی که اغلب پاروها از آب بیرون می‌آیند و مردم فعالانه روی سر یکدیگر می‌کوبند. اما من فکر می‌کنم تاکوما نشان می‌دهد که وقتی با هم روی چیزهایی کار می‌کنیم، چه کاری می‌توانیم انجام دهیم، و این انکوباتور نمونه‌ای عالی از آن است.

برای یافتن راه هایی برای حفظ استعدادهای فناوری در تاکوما و شهرستان پیرس

ما مواد شگفت انگیز زیادی داریم. ما افراد باهوش زیادی داریم که در اینجا زندگی می‌کنند، بسیاری از آنها هر روز سوار Interstate 5 می‌شوند و آرزو می‌کنیم که ای کاش گزینه‌هایی برای این کار نداشتیم. متأسفانه من به عنوان کسی که در آستانه ورود به Interstate 5 هستم، این را می گویم. بنابراین نقش دانشکده ها و دانشگاه های ما در این زمینه بسیار مهم است. نقشی که اندرو فرای (مدیر دانشکده مهندسی و فناوری دانشگاه واشنگتن تاکوما) ایفا می‌کند و تلاش می‌کند تا ارتباطات صنعتی بین افراد کارآفرین و دانشجویان کارآفرین و استارت‌آپ‌ها و مواردی از این قبیل را تسهیل کند.

بخشی از دلیلی که ما این پویایی را داریم این است که مسکن مقرون به صرفه تری نسبت به سیاتل داریم، اما ما در بخش مسکن در تاکوما با مشکل عرضه مواجه هستیم و این بار زیادی را بر دوش مردم وارد می کند. بنابراین ما روی برخی از قوانین کار کردیم و سعی کردیم مسکن ارزان قیمت اضافی را تحریک کنیم. ما واقعاً توانستیم بودجه فدرال را در قانون تخصیص به معنای واقعی کلمه برای صدها و صدها واحد مسکونی دیگر مقرون به صرفه در اینجا در تاکوما دریافت کنیم. مهم است این تنها کاری نیست که باید انجام دهیم، بلکه کاری است که باید انجام دهیم.

در واقع، من فکر می‌کنم تلاش‌هایی مانند انکوباتور مهم است زیرا به مردم اجازه می‌دهد از اینجا شروع کنند، شبکه‌ای را در اینجا توسعه دهند، و امیدوارم رشد کنند و در اینجا بمانند.