• خانه
  • اخبار
  • درون نوار بازی احیا شده GameWorks Seattle، که این هفته افتتاح می شود

درون نوار بازی احیا شده GameWorks Seattle، که این هفته افتتاح می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
درون نوار بازی احیا شده GameWorks Seattle، که این هفته افتتاح می شود

درون نوار بازی احیا شده GameWorks Seattle، که این هفته افتتاح می شود
نمای طبقه اول GameWorks Seattle. (عکس از brooztechnology/Thomas Wilde)

قبل از بسته شدن در اواخر سال 2021، نوار آرکید GameWorks در خیابان هفتم مرکز شهر یکی از مشخصه‌های جامعه گیک سیاتل بود. اکنون تحت مدیریت جدید مدیران قدیمی قرار دارد و قصد دارد درهای خود را از دوم آگوست بازگشایی کند.

من این شانس را داشتم که قبل از روز افتتاحیه GameWorks جدید، با دارن دز روچز، تور جدید را بازدید کنم.

Des Roches قبلاً مدیر اجرایی GameWorks Inc. قبل از بسته شدن زنجیره در دسامبر 2021. او به درخواست گرگ استیونز، مدیر عامل سابق GameWorks، که با شریک هاوارد برانت بودجه احیاء را تامین می کرد، برای نظارت بر راه اندازی مجدد GameWorks در سیاتل بازگشت.

Des Roches به من گفت: “ما رنگ را لمس می کنیم، کف ها را جلا می دهیم و همه چیز را مرتب می کنیم.” «تلفنم زنگ می‌خورد، ایمیلم در حال انفجار است. مدیران ما، که همه قبل از تعطیلی ما اینجا کار می کردند، همه برگشته اند و تعداد زیادی از آنها [former] کارکنان به عقب باز می شوند. شور و هیجان زیادی در جامعه وجود دارد.»

اگر بخواهم واکنش فوری خود را هنگامی که دوباره از درب ورودی GameWorks عبور کردم، خلاصه کنم، در کمال تعجب، “کسب و کار مثل همیشه” بود. یک حس متمایز از تداوم در طبقه آرکید GameWorks وجود دارد. این کمتر شروعی جدید است و بیشتر بازگشتی از یک غیبت طولانی است.

هیچ‌کدام از دستگاه‌های آرکید GameWorks پس از بسته شدن فروخته یا حذف نشدند، و هیچ‌کدام در فاصله زمانی آن اضافه نشدند. من شب های طولانی زیادی را در GameWorks گذرانده ام و تقریباً تمام بازی هایی را که در حال حاضر در ساختمان هستند شناسایی کرده ام.

جدیدترین بازی‌های روی زمین، چندین مورد از جاذبه‌های بزرگ‌تر به سبک کارناوال هستند که درست قبل از بسته شدن مکان در سال 2021 اضافه شدند، مانند دو غرفه واقعیت مجازی برای انجام یک بازی ریتم. صابر را بزن. خیلی جدید نیست، اما چیزی هم کم ندارد.

با این حال، سازماندهی مجددی وجود دارد که عمدتاً در خدمت ترتیبات موضوعی است. دی روش گفت: «همیشه خوب است که در خود تجدید نظر کنید و کمی خود را دوباره اختراع کنید.

درون نوار بازی احیا شده GameWorks Seattle، که این هفته افتتاح می شود
دارن دی روش: “خیلی خیلی خوشحالیم که برگشتیم.” (عکس brooztechnology/ توماس وایلد)

بسیاری از بازی‌های مبارزه‌ای که قبلاً به‌طور تصادفی در طبقه دوم GameWorks پراکنده می‌شدند، اکنون در یک غرفه در کنار ورودی قرار دارند و یک “سالن رترو” در طبقه دوم دارای ماشین‌های آرکید کلاسیک است. قورباغه و کهکشانی به بازیکن بزرگ 4 مرد پاک کابینت کوکتل.

چندین کابینت بازی مانند رقص انقلاب رقص در تلاشی برای افزودن آنچه Des Roches «اتصال» بین رستوران و محوطه‌های بازی محل برگزاری می‌نامد، به قسمت نشیمن طبقه اول، همراه با چندین دستگاه پین‌بال و اسکی‌بال اضافه شده‌اند.

منطقه قدیمی ورزش‌های الکترونیکی بازسازی شده و به بالکن بالای ورودی منتقل شده است تا به بار نزدیک‌تر باشد. این منطقه اکنون بازتر است و مجموعه‌ای از پلی‌استیشن 4s و ایکس‌باکس وان با قفل امنیتی و ردیف بالایی از رایانه‌های جدید Alienware را در خود دارد. هر ایستگاه دارای یک صندلی بازی مشکی جدید از Cougar است.

برای آنچه Des Roches به عنوان شب‌های “کنترل‌کننده خود را بیاورید” و رویدادهای دیگر از این قبیل توصیف می‌کند، یک محوطه بیرونی بزرگ در کنار بار در طبقه دوم وجود دارد که می‌تواند اکثر تنظیمات را انجام دهد. برخی از مبلمان جدید نیز در سرتاسر ساختمان اضافه شد تا فضاهای استراحت و صندلی های باز بیشتری ایجاد شود.

درون نوار بازی احیا شده GameWorks Seattle، که این هفته افتتاح می شود
یک بار دیگر از شما دعوت می کنیم که با لینک بیایید. (عکس از brooztechnology/Thomas Wilde)

زمانی که من آنجا بودم، منو نهایی نشد، اما Des Roches دوباره آن را به عنوان “غذاهای کلاسیک آمریکایی با کمی مزیت” توصیف می کند.

این منعکس کننده چیزی است که به نظر می رسد تمرکز اصلی GameWorks بوده است: بازگرداندن روابط خود با سیاتل و صحنه کلی گیک آن. انجمن پخش آنلاین سیاتل (SOBA)، سازمانی برای جامعه پخش کننده ایالت واشنگتن، قبلاً جلسه بزرگ بعدی خود را در GameWorks در 13 آگوست رزرو کرده است.

دی روش گفت: “ما طیف کاملی از بازی های ورزشی الکترونیکی را خواهیم داشت.” “ما خواهیم داشت Super Smash Brothersبر لیگ افسانه ها، انجام خواهیم داد مبارز خیابانی چیزها ما تمام بازی‌های مبتنی بر رایانه شخصی را خواهیم داشت که مردم می‌دانستند ما داریم، و سپس با آوردن عناوین جدید شروع به اضافه کردن آن‌ها خواهیم کرد.”

ما قبلاً سؤالات زیادی را برای عصرهای خاصی از هفته با رویدادهای مختلف از جمله دریافت کرده ایم خرابش کن برای داشتن یک جمعه شب یا جامعه بازی های مبارزه ای برای گرفتن سه شنبه شب. ما به آرامی آنها را دوباره با هم ادغام خواهیم کرد و مطمئن شویم که بهترین کار خود را برای جامعه ورزش های الکترونیکی انجام می دهیم.”

درون نوار بازی احیا شده GameWorks Seattle، که این هفته افتتاح می شود
سالن ورزش های الکترونیکی GameWorks، در حال ساخت در جولای 2022. (عکس توسط brooztechnology/Thomas Wilde)

پس از افتتاح، GameWorks در نظر دارد از تمام دستورالعمل‌های ایمنی فعلی و محلی ایمنی COVID پیروی کند. وقتی آنجا بودم، علائم متعددی را دیدم که دستورالعمل‌های بهداشتی را تعیین می‌کرد، از جمله تشویق شدید به پوشیدن ماسک در داخل، و همچنین ایستگاه‌های ضدعفونی کننده متعدد دست. تابلویی در ناحیه ورزش‌های الکترونیکی از مشتریان می‌خواهد که قبل از دست زدن به هر وسیله‌ای با کارکنان آن را بررسی کنند تا بتوان آن را بین استفاده‌ها کاملا ضدعفونی کرد.

آن زمان هنوز به حالت عادی قبل از همه گیری بازنگشته است، اما خلأ بسته شدن GameWorks را در فرهنگ گیک سیاتل پر می کند. GameWorks ترکیبی از دسترسی آسان، موقعیت مرکزی و انعطاف پذیری مکان را داشت که آن را به مکانی بسیار مهم برای بسیاری از صحنه های محلی شهر تبدیل کرد. برای بسیاری از جوامع آسیب دیده، واقعاً هیچ راه مناسبی برای جایگزینی آن وجود نداشت.

در حال حاضر، برنامه پشت صحنه GameWorks همچنان به تعویق انداختن تصمیم گیری های مهم در مورد آینده کسب و کار تا شش ماه پس از راه اندازی مجدد است.

دی روش گفت: “ما به باز کردن، استقبال از جامعه بازگشته و سیستم ها را کار خواهیم کرد.” بدیهی است که استخدام در سراسر کشور یک مسئله است، بنابراین ما مطمئن خواهیم شد که افراد مناسب را در مکان های مناسب داریم.

وی ادامه داد: با پیشرفت کار، تصمیمات تجاری را خواهیم گرفت. “اگر کمی زودتر بیاید، عالی است. اگر نه، پس شش ماه فرصت ماست… قبل از انجام هر کار مهم یا خرید بازی‌های جدید، می‌خواهیم آن را باز کنیم، دوباره کار را شروع کنیم و آن را روی همه سیلندرها زمزمه کنیم. سپس می‌توانیم ابتکارات جدیدی را آغاز کنیم.»