• خانه
  • اخبار
  • درباره 3 جایزه برجسته Geeks Give Back از GeekWire بیاموزید

درباره 3 جایزه برجسته Geeks Give Back از GeekWire بیاموزید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
درباره 3 جایزه برجسته Geeks Give Back از GeekWire بیاموزید

درباره 3 جایزه برجسته Geeks Give Back از GeekWire بیاموزید

رهبران در اقیانوس آرام، که از فناوری برای اهداف خوب استفاده می کنند، کارهای بزرگی انجام می دهند – و ما هیجان زده ایم که این تلاش را جشن بگیریم.

در گذشته، برای جوایز brooztechnology در جوایز brooztechnology، از جامعه brooztechnology دعوت کردیم تا به بهترین سازمانی که به نفع کودکان و آموزش است، افرادی که در فناوری، محیط‌زیست، مراقبت‌های بهداشتی و سایر مأموریت‌های ارزشمند حضور ندارند، رأی دهند.

امسال ما آن را متفاوت انجام می دهیم. افراد زیادی هستند که کارهای مهمی انجام می دهند که داوران ما در عوض سه گروه را برای جایزه Geeks Return امسال انتخاب کردند. هیچ رأیی در این دسته وجود ندارد. هر سه نفر برنده ما هستند.

اینها عبارتند از: Black Boardroom Initiative، Coding Dojo و CovidWA.com.

درباره 3 جایزه برجسته Geeks Give Back از GeekWire بیاموزید

برندگان سال 2022 به یک گروه ستودنی از برندگان قبلی ملحق می شوند، که شامل اتحاد موسسان زنان (که اکنون گراهام و واکر نامیده می شود)، برنامه های آموزشی Up و Apprenti سال، بنیاد دسترسی به فناوری (TAF) و کمپینی برای توقف مالاریا .

جایزه Geeks Give Back امسال دوباره توسط BECU اهدا شد.

جوایز brooztechnology از بهترین نوآوران و شرکت‌های فناوری در شمال غربی اقیانوس آرام تقدیر می‌کند. برندگان Geeks Give Back و سایر فینالیست‌ها بر اساس نامزدهای انجمن، همراه با مشارکت داوران جوایز brooztechnology انتخاب شدند.

در سایر بخش‌ها، رای‌گیری جامعه تا 22 آوریل ادامه خواهد داشت، همراه با بازخورد داوران برای تعیین برنده در هر بخش. نتایج در مراسم جوایز brooztechnology 12 می در سیاتل اعلام خواهد شد.

(تابع (t, e, s, n) {var o, a, c; t.SMCX = t.SMCX ||[]e.getElementById (n) || (o = e.getElementsByTagName (ها)، a = o[o.length-1], c = e.createElement (s)، c.type = “text / javascript”، c.async =! 0، c.id = n، c.src = “https://widget.surveymonkey.com/collect/ website / js / tRaiETqnLgj758hTBazgd2RFXFVqBuDBY3Dpj57xsGlz_2FfjOoWMoLGRdzgt6KCpY.js “, a.parentNode.insertBefore (c, a))}) (c) (پنجره، سند; نظرسنجی بازخورد کاربر خود را ایجاد کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سه جایزه Geeks Give Back امسال به خواندن ادامه دهید.

ابتکار جلسه سیاه

درباره 3 جایزه برجسته Geeks Give Back از GeekWire بیاموزید
رهبران ابتکار اتاق هیئت مدیره سیاه، از چپ به راست: جیمز ویلیامز، استوارد لندفلد و تری چنیر. (عکس های Perkins Coie)

پرکینز کوی سیاتل با انگیزه بخشی از ترور جورج فلوید، در ژوئن 2021 طرح Black Boardroom را راه اندازی کرد. تلاش‌هایی برای افزایش تنوع هیئت‌مدیره‌های شرکتی S&P 500 با آموزش گروه‌هایی از نامزدهای بالقوه در حال انجام است. این شرکت حقوقی 12.5 درصد از مدیران سیاهپوست در واشنگتن را تا سال 2028 هدف گذاری کرده است – نسبتی که با سهم سیاه پوستان در آمریکا مطابقت دارد.

برای پی بردن به اینکه شرکت‌های شمال غرب اقیانوس آرام از کجا آمده‌اند، brooztechnology تابستان گذشته به ترکیب 30 شرکت سهامی فناوری و بیوتکنولوژی در واشنگتن نگاه کرد. مطالعه ما نشان داد که تقریباً 6 درصد از مدیران این شرکت ها سیاه پوست هستند.

گروه مقدماتی این طرح شامل 23 مدیر سیاهپوست در C-Suite یا گزارش مستقیم به C-Suite از صنایع مختلف بود. این برنامه هفت ماه آموزش رایگان و شبکه را ارائه می دهد. اولین کلاس در نوامبر به پایان رسید و یک شرکت کننده قبلاً به عضویت دو هیئت مدیره شرکت های دولتی منصوب شده است.

بهار امسال، این برنامه به نیویورک گسترش می یابد و گروه های جدیدی در آنجا و در سیاتل در ماه می ایجاد خواهند شد.

طرح Black Boardroom همچنین درخواست‌هایی را برای موقعیت‌های هیئت مدیره باز ارسال می‌کند و به شرکت‌کنندگان برنامه معرفی می‌کند.

جیمز ویلیامز از پرکینز کوی، استوارت لندفلد و تری چنیر شرکای رهبری این تلاش هستند.

ویلیامز در ابتدای این برنامه گفت: “یک شرکت دولتی که هیئت مدیره شرکتی متنوع تری دارد، مزایای زیادی دارد، از جمله تنوع نظرات، حاکمیت شرکتی قوی تر و ارتقای تنوع در سراسر سازمان.”

این ابتکار همچنین توسط دیلویت پشتیبانی می‌شود و حامیان مالی اولین گروه شامل مایکروسافت، آمازون، گروه Zillow، F5 و RealNetworks هستند. در حال حاضر تلاش ها در حال ایجاد اسپانسر برای دور بعدی است.

پوشش مرتبط: The طرح Black Boardroom Initiative با پشتیبانی فناوری در سیاتل برای افزایش تنوع هیئت مدیره راه اندازی شد

کدنویسی دوجو

ریچارد وانگ
ریچارد وانگ، مدیرعامل کدینگ دوجو. (کدینگ عکس دوجو)

از زمانی که ریچارد وانگ در سال 2013 Coding Dojo را تأسیس کرد، کمپ آموزشی برنامه نویسی کامپیوتر بیش از 11000 دانش آموز را در سراسر جهان به صورت حضوری و آنلاین آموزش داده است.

این شرکت مستقر در سیاتل که در زمینه برنامه نویسی کامپیوتر، علم داده، امنیت سایبری و سایر فناوری ها آموزش می دهد، تمرکز طولانی مدتی بر کمک به جوامع محروم داشته است. Coding Dojo در طول تاریخ خود 13 میلیون دلار کمک هزینه تحصیلی و کمک هزینه تحصیلی اعطا کرده است.

اما اخیرا وانگ که در سن 13 سالگی از چین به ایالات متحده مهاجرت کرده بود، سعی کرد به گروه خاصی از دانش آموزان کمک کند. در سال 2020، Coding Dojo یک برنامه خدمات پناهندگی را راه اندازی کرد. پنج دانش آموز برای آموزش 14 هفته ای خود بورسیه تحصیلی نزدیک به 15000 دلار دریافت کردند. این شرکت با سرویس خانواده یهودی و آزمایشگاه اعتبار اجتماعی همکاری کرده است تا ماهانه 3000 تا 4000 دلار بورسیه برای حمایت از غذا و مسکن ارائه کند.

والری شیما، پناهنده رواندا و وکیل سابق گروه اول، گفت: “من توانایی های خود را ارزیابی کردم و احساس کردم که فناوری راه خوبی است.” دنیا به سمت فناوری در حال پیشرفت است و من می‌خواهم بخشی از آن باشم.»

Coding Dojo گروه دومی متشکل از پنج دانش‌آموز دیگر را در فوریه امسال راه‌اندازی کرد. یکی از فارغ التحصیلان گروه اول برای کمک به راهنمایی و حمایت از دانشجویان جدید بازگشت. هدف این است که روزی برنامه را به طور گسترده تر گسترش دهیم.

پوشش مرتبط: پناهندگان در یک برنامه آزمایشی که توسط Coding Dojo و شرکا راه اندازی شده است، آموزش حرفه ای فناوری رایگان دریافت می کنند.

CovidWA.com

درباره 3 جایزه برجسته Geeks Give Back از GeekWire بیاموزید
جورج هو، مهندس سابق مایکروسافت و رهبر CovidWA.com. (عکس از CovidWA.com)

هنگامی که واکسن‌ها علیه کووید-19 در اوایل سال 2021 رواج یافتند، این امر باعث ایجاد یک مبارزه هشداردهنده برای یافتن دوزهای موجود شد. واکسیناسیون فرصتی برای جلوگیری از خطر اعضای خانواده پرخطر بود. این امر پس از ماه ها جدایی، در را برای ملاقات با عزیزان باز کرد. اما با وجود خطرات زیاد، جایی برای دانستن اینکه چه کسی و چه زمانی ضربه می‌زند وجود نداشت.

بنابراین تیمی از متخصصان فناوری داوطلب در واشنگتن برای پر کردن سریع این شکاف مداخله کردند.

این گروه در اوایل فوریه تشکیل شد و CovidWA.com را ظرف پنج روز راه‌اندازی کرد تا به مردم کمک کند عکس‌هایی را در شهرستان کینگ، که شامل سیاتل، بلیو و ردموند می‌شود، پیدا کنند. کمتر از دو هفته بعد، سایت کل ایالت را در بر گرفت.

مورین اوهارا، مدیر پروژه CovidWA.com در زمان راه اندازی آن گفت: «همه ما کارگرانی را تحسین می کنیم که توانستند در خط مقدم تفاوت ایجاد کنند. من نمی‌توانم کووید را درمان کنم، اما می‌توانم به مردم کمک کنم اطلاعاتی را که برای محافظت از خودشان نیاز دارند، دریافت کنند.»

این پلتفرم اطلاعات در دسترس بودن جلسات را از وب‌سایت‌های 1400 ارائه‌دهنده واکسن بازیابی می‌کند و هر پنج دقیقه یک بار به‌روزرسانی‌هایی را در مورد باز کردن واکسن ارائه می‌دهد.

این تیم سایت را در اواخر ماه مه تعطیل کرد زیرا کمبود واکسن کاهش یافت و وزارت بهداشت ایالتی سایت خود را بهبود بخشید. بیش از 1.1 میلیون نفر از ساکنان واشنگتن از CovidWA.com استفاده کردند و این ابتکار داده هایی را در اختیار DOH قرار داد که به 2 میلیون کاربر دیگر خدمات ارائه کرد.

رهبران اصلی جورج هو مهندس سابق مایکروسافت، دارن لیم دانشجوی مهندسی نرم افزار MIT، دیمیتری گریگورنکو مهندس فیس بوک و اولگا ایلاریونوا مهندس مایکروسافت بودند. (گریگورنکو و ایلاریونوا نیز یک زوج متاهل هستند.) این تلاش 130 داوطلب را جذب کرد.

پوشش مرتبط: آیا واجد شرایط واکسن COVID-19 هستید؟ تکنسین های سیاتل در حال ایجاد سایتی هستند که جلسات آزاد را نشان می دهد


با تشکر فراوان از Astound Business Solutions، حامی جوایز brooztechnology 2022.

همچنین، با تشکر از سطح طلا و حامیان دسته‌ها: Wilson Sonsini، ALLtech، JLL، DreamBox Learning، Blink UX، BECU، Baird، Fuel Talent، RSM، Aon و Meridian Capital. و با تشکر از حامیان نقره ای: JP Morgan Chase و Material +.

اگر مایل به حمایت مالی از یک دسته یا خرید اسپانسر میز برای رویداد هستید، لطفاً با ما در [email protected] تماس بگیرید.