• خانه
  • اخبار
  • درام اکتساب همچنان ادامه دارد که تیم تضمین کیفیت شرکت تابعه Activision به حمایت از اتحادیه رای می دهد.

درام اکتساب همچنان ادامه دارد که تیم تضمین کیفیت شرکت تابعه Activision به حمایت از اتحادیه رای می دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
درام اکتساب همچنان ادامه دارد که تیم تضمین کیفیت شرکت تابعه Activision به حمایت از اتحادیه رای می دهد.

درام اکتساب همچنان ادامه دارد که تیم تضمین کیفیت شرکت تابعه Activision به حمایت از اتحادیه رای می دهد.
(تصویر مطبوعاتی اکتیویژن)

تضمین کیفیت ویسکانسین ندای وظیفه توسعه‌دهنده نرم‌افزار Raven به ادغامی رأی مثبت داده است که می‌تواند به طور قابل‌توجهی بر شرکت مادر، Activision Blizzard تأثیر بگذارد و تأثیرات بالقوه‌ای بر خرید Activision و صنعت بازی‌های ویدیویی توسط مایکروسافت داشته باشد.

حرکت Raven QA به سمت اتحادیه‌سازی در ژانویه گذشته و پس از اخراج تقریباً یک سوم تیم آن در اوایل دسامبر 2021 آغاز شد. تیم افزونگی مسئول اصلی آزمایش عنوان رایگان تلفن همراه بود. Call of Duty: Warzoneطبق گزارشات، اکتیویژن بلیزارد در سال 2021 حدود 5.2 میلیون دلار درآمد داشته است.

این کاهش همچنین با ماهها وعده افزایش دستمزدها همراه شد. از بسیاری از کارگران آسیب دیده خواسته شد که بدون کمک مالی از سوی ریون یا اکتیویژن بلیزارد به زادگاه ریون در مدیسون، ویسکانسین نقل مکان کنند.

در نتیجه، 60 کارمند ریون در 6 دسامبر 2021 دست به اعتصاب زدند. متعاقباً اعتصاب در 22 ژانویه با اعلام این که تیم کیفیت قصد دارد متحد شود، حل و فصل شد.

رای اتحادیه صبح روز دوشنبه از طریق برگه های رای نامه ای که در دفتر شورای ملی کار میلواکی ثبت شده بود، انجام شد و 19 بر 3 به پایان رسید. اتحادیه جدید که Game Workers Alliance نامیده می شود، اکنون وارد مذاکره با اکتیویژن بلیزارد خواهد شد.

این دومین جنبش بزرگ اتحادیه کارگری در یک شرکت بازی های ویدئویی در آمریکای شمالی است (به نظر می رسد اولین آن بوده است بازی های Vodeo در دسامبر 2021و اولین مورد در بخش پرهزینه و قابل مشاهده صنعت است که اغلب به عنوان اصطلاح بیسبال “AAA” نامیده می شود.

اکتیویژن بلیزارد، به نوبه خود، از همان ابتدا، از طریق اظهارات کارکنان داخلی و درخواست ناموفق به NLRB، با فشار برای اتحادیه سازی مبارزه کرده است. در پاسخ به رای امروز، سخنگوی شرکت از صحبت با واشنگتن پست پشیمان شد و گفت که “تصمیم مهمی که بر کل استودیوی نرم افزار ریون متشکل از 350 نفر تاثیر می گذارد، نباید توسط 19 کارمند ریون گرفته شود.”

این احتمالاً یک رویداد لرزه‌ای در صنعت بازی‌های ویدیویی ایالات متحده است، به‌ویژه با توجه به QA. آزمایش بازی اغلب به عنوان یک کار میدانی یکبار مصرف دیده می شود و علیرغم ارتباط کلی آن با تولید، اغلب به پیمانکاران یا کارکنان موقت برون سپاری می شود.

Activision Blizzard و Raven Software نمونه های شناخته شده ای از یک مشکل بومی هستند. اگر تیم QA Raven موفق شود شرکت مادر چند میلیارد دلاری خود را تصاحب کند و برنده شود، ممکن است جرقه ای باشد که به ابتکارات اتحادیه های کارگری گسترده در آمریکای شمالی دامن بزند.

علاوه بر این، بحث نرم افزار Raven به عنوان نمونه ای از مشکلات موجود در اکتیویژن بلیزارد است که مایکروسافت در صورت نهایی شدن و نهایی شدن خرید مجبور به مواجهه با آن خواهد شد.

این خرید، یک معامله 68.7 میلیارد دلاری که بلافاصله پس از اعلام آن در ژانویه به بزرگترین خرید در تاریخ مایکروسافت تبدیل شد، به مایکروسافت کنترل برخی از محبوب ترین فرنچایزها و استودیوهای توسعه بازی های آمریکایی را می دهد.

این قرارداد در حال حاضر در کمیسیون تجارت فدرال در حال بررسی ضد انحصار است و به نقطه‌ای رسیده است که براد اسمیت از مایکروسافت اخیراً آن را “آغاز میانه” نامیده است.

سندیکای موفق ریون بدترین اتفاقی نیست که می‌توانست در اینجا بیفتد. در واقع، زمان زیادی بود، و اگر Raven QA سکان هدایت اینجا را به دست نمی گرفت، می توانست تعدادی بخش دیگر از ده ها توسعه دهنده دیگر باشد. در طول چهار سال گذشته، صحبت های اتحادیه به اندازه کافی در زمینه توسعه بازی و حوزه های مربوط به آن مطرح شده است که این مسئله زمان و مکان بود، نه اینکه آیا.

نکته این است که ریون، در واکنش به وضعیت ورشکستگی، به عنوان نمونه دیگری از اختلال عملکرد عمیق در قلب اکتیویژن بلیزارد عمل می کند. این شامل تعدادی از موارد آزار جنسی است که یکی از آنها در ماه مارس به مبلغ 18 میلیون دلار حل و فصل شد و “فرار مغزها” تدریجی از بلیزارد که بسیاری از فرنچایزهای آن را در وضعیت بدی قرار داد. وقتی و اگر بالاخره خرید انجام شود، مایکروسافت ممکن است کارهای زیادی برای بازگردانی Activision Blizzard انجام دهد، اگر اصلاً ارزش آن را داشته باشد.