درآمد نیروی فروش 24 درصد رشد کرد. تابلو 18 درصد افزایش یافت. بنیوف تأثیر کمی از آشفتگی اقتصادی می بیند

درآمد نیروی فروش 24 درصد رشد کرد. تابلو 18 درصد افزایش یافت. بنیوف تأثیر کمی از آشفتگی اقتصادی می بیند

مارک بنیوف یکی از مدیران عامل Salesforce می گوید که این شرکت “هیچ تاثیر قابل توجهی” از اقتصاد نامطمئن جهانی نمی بیند. (عکس brooztechnology / کوین لیسوتا)

درآمد Salesforce در نتایج سه ماهه 24 درصد افزایش یافت و به 7.4 میلیارد دلار رسید، که سرمایه گذاران از نزدیک برای شواهدی از جهت مخارج فناوری شرکت ها در میان نگرانی ها در مورد جهت گیری اقتصاد جهانی مشاهده کردند.

مارک بنیوف، موسس و مدیرعامل Salesforce، طی یک کنفرانس تلفنی برای بحث در مورد پایان اولین سه ماهه مالی شرکت، گفت: «در حال حاضر، ما هیچ تاثیر قابل توجهی از دنیای اقتصادی گسترده‌تری که در آن هستید نمی‌بینیم. . 30 آوریل. “محیط جستجوی ما بسیار قوی است.”

سهام Salesforce در معاملات پس از ساعت کاری بیش از 7 درصد افزایش یافت.

بر اساس ارائه‌ای که توسط سرمایه‌گذاران Salesforce انجام شد، شرکت تجسم داده‌های مستقر در سیاتل، Tableau Software، 464 میلیون دلار به‌عنوان بخشی از Salesforce در این سه‌ماهه تولید کرد که حدود 18 درصد نسبت به فصل مشابه سال قبل افزایش داشت.

برت تیلور، مدیر عامل Salesforce در طول مصاحبه گفت: مشتریان جدیدی که توسط Tableau در طول سه ماهه جذب شدند شامل ADT، Bose و Lookers Motor Group در بریتانیا بودند.

Tableau توسط Salesforce در سال 2019 به مبلغ 15.7 میلیارد دلار خریداری شد. یک سخنگوی اخیراً گفت: کارمندان Salesforce در منطقه سیاتل اکنون حدود 4000 نفر از جمله کارکنان Tableau هستند.

Tableau در کنفرانس سالانه اخیر خود فناوری‌های جدیدی از جمله ویژگی داستان‌گویی را به نمایش گذاشت که به طور خودکار داده‌های داشبورد Tableau را به زبان ساده و ادغام با فناوری هوش مصنوعی Salesforce Einstein توضیح می‌دهد.

بهترین نتایج Salesforce و حاشیه سود عملیاتی برای سه ماهه منتهی به 30 آوریل 2022. برای پاورقی کامل و اسلایدهای اضافی به ارائه کامل سرمایه گذار مراجعه کنید. (نمودار نیروی فروش)

Salesforce مستقر در سانفرانسیسکو مجموع درآمد سه ماهه خود را 98 سنت در هر سهم گزارش داد که 1.21 دلار به ازای هر سهم در سال گذشته کاهش داشت، اما بالاتر از انتظار تحلیلگران برای 94 سنت برای هر سهم.

درآمد خالص از 469 میلیون دلار در سه ماهه مشابه سال قبل به 28 میلیون دلار کاهش یافت.

Salesforce دستورالعمل های درآمدی خود را برای کل سال مالی به 31.7 میلیارد دلار به 31.8 میلیارد دلار کاهش داد، از 32 میلیارد دلار به 32.1 میلیارد دلار قبل، با استناد به نوسانات نامطلوب نرخ ارز. با این حال، او دستورالعمل‌های درآمد هر سهم خود را به محدوده 4.74 دلار تا 4.76 دلار از 4.62 دلار به 4.64 دلار افزایش داد.

طبق پاورقی در ارائه سرمایه گذار، دستورالعمل های درآمد برای سال مالی جاری شامل حدود 1.5 میلیارد دلار از Slack است. Salesforce سال گذشته پلتفرم ارتباط و همکاری را به مبلغ 27.7 میلیارد دلار به دست آورد.

در رابطه با گزارش درآمد، Salesforce مایک اسپنسر، مدیر کل سابق روابط سرمایه‌گذار مایکروسافت را به عنوان رهبر جدید روابط سرمایه‌گذار خود معرفی کرد. بنیوف طی یک کنفرانس تلفنی گفت که اسپنسر، که اخیراً مدیر مالی هانیول بود، در آتلانتا باقی خواهد ماند.