منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • دانشگاه واشنگتن یک مرکز جدید نیروی کار فدرال B&H به ارزش 750000 دلار در Botel برنامه ریزی می کند

دانشگاه واشنگتن یک مرکز جدید نیروی کار فدرال B&H به ارزش 750000 دلار در Botel برنامه ریزی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
دانشگاه واشنگتن یک مرکز جدید نیروی کار فدرال B&H به ارزش 750000 دلار در Botel برنامه ریزی می کند

دانشگاه واشنگتن یک مرکز جدید نیروی کار فدرال B&H به ارزش 750000 دلار در Botel برنامه ریزی می کند
دانشگاه واشنگتن بوتل (عکس از UW Bothell)

دانشگاه واشنگتن بوتل 750000 دلار بودجه فدرال برای حمایت از یک مرکز جدید که بر آموزش نیروی کار در علوم زیستی متمرکز است، دریافت کرد.

این بودجه بخشی از میلیون‌ها دلار است که در لایحه بودجه فدرال غول‌پیکری که روز سه‌شنبه توسط رئیس‌جمهور جو بایدن امضا شد، برای ایالت واشنگتن کنار گذاشته شده است. این پول بر اساس 900000 دلار است که قبلاً توسط دانشگاه برای راه اندازی این مرکز اختصاص یافته است که هنوز در مراحل برنامه ریزی است.

سناتور ماریا کانتول در بیانیه ای گفت: “منطقه بودجه ساوند یک مرکز ملی برای تحقیق و توسعه بیوتکنولوژی است.” این لایحه 750,000 دلار برای مرکز جدید آموزش بیوتکنولوژی و نوآوری UW-Bothell فراهم می کند که آموزش های با تکنولوژی بالا را برای کارگران بیوتکنولوژی فردا ارائه می دهد و به توسعه پیشرفت بیوتکنولوژی بعدی کمک می کند.

لزلی کورنیک، رئیس دانشکده علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات UW Bothell، گفت که مرکز نوآوری و آموزش بیوتکنولوژی با شرکت های بیوتکنولوژی منطقه ای برای شناسایی زمینه های مورد نیاز و ایجاد یک برنامه درسی جدید همکاری خواهد کرد.

دانشگاه واشنگتن یک مرکز جدید نیروی کار فدرال B&H به ارزش 750000 دلار در Botel برنامه ریزی می کند
لزلی کورنیک، رئیس دانشکده علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات UW Bothell. (عکس از کورنیک)

کورنیک در مصاحبه ای با brooztechnology گفت: در نهایت، هدف این است که به نیازهای نیروی کار این بخش در حال رشد سریع و فوق العاده نوآور اقتصاد ما خدمت کنیم. او گفت که دانشگاه یک مدیر را تعیین می کند و برنامه را تا پایان سال آغاز می کند.

کارگران با ترکیب مناسب از استعدادهای بیوتکنولوژی اغلب به سختی پیدا می شوند و صنعت بیوتکنولوژی در سراسر کشور برای یافتن کارمند در تلاش است. کارگران همچنین در شمال غربی اقیانوس آرام مورد تقاضا هستند، منطقه ای که اخیراً رشد سریعی در علوم زیستی داشته است. بر اساس گزارش اخیر شرکت املاک و مستغلات CBRE، تعداد مشاغل تحقیق و توسعه در علوم زیستی بین سال‌های 2019 تا 2020 در منطقه سیاتل 5.9 درصد افزایش یافته است.

بخش عمده ای از این رشد در خارج از سیاتل در نزدیکی بوتل، محل شرکت جهانی داروسازی زیستی سیگن، تاسیسات تولیدی برای بریستول مایرز اسکویب، لایل ایمونوفارما و عملیات برای شرکت های دیگر رخ داده است. Bothell حدود 2.8 میلیون فوت مربع فضای آزمایشگاهی و تحقیقاتی دارد، در مقایسه با حدود 5.5 میلیون فوت مربع در سیاتل.

دانشگاه برای آموزش و کمک به توسعه برنامه درسی، دانشمندان صنعت را به محوطه دانشگاه دعوت می کند و این مرکز فرصت های جدید کارآموزی را تشویق می کند. او گفت که بیشتر تمرکز در ابتدا بر مدرک لیسانس و برنامه های صدور گواهینامه خواهد بود.

او گفت: “هدف بلندمدت ما این است که واقعاً یک منبع جامع و شتاب دهنده تحقیقاتی در بین همه مدارس در پردیس خود باشیم.” مهندسین نرم‌افزار با علم و دانش مورد تقاضا هستند و دانشکده بازرگانی می‌تواند برنامه‌های خود را در زمینه‌های نظارتی حفظ کند.

کورنیک گفت، بودجه فدرال به برنامه ریزی برای انتقال به “سطح بعدی” اجازه می دهد و دری را برای اجاره فضا در منطقه بیوتکنولوژی کانیون پارک باز می کند.

UW Bothell دارای نسبت بالایی از اقلیت ها، دانش آموزان کم درآمد و نسل اول از ایالت و همچنین جانبازان است. کورنیک گفت: “اینها دقیقاً انواع مشاغل مناسبی هستند که به آنها کمک می کند در منطقه بمانند و واقعاً مسیر اجتماعی-اقتصادی کل خانواده ها و جوامع را تغییر دهند.” همچنین امکان آموزش مجدد کارگران مسن‌تر مانند کارگران صنعت هوافضا را فراهم می‌کند.

او گفت که بودجه بلندمدت می تواند از سوی بنیاد ملی علوم ایالات متحده تامین شود که از چنین مراکزی حمایت می کند.

کورنیک برای اولین بار حدود یک سال پیش با همکاری اساتید تربیت بدنی هیونگ کیم، لوری رابینز و سایر همکاران، کار بر روی طرح های مرکز جدید را آغاز کرد. این دانشگاه تا 11 آوریل نظرات در مورد برنامه های مرکز جدید را می پذیرد.

کانتول و سناتور دیگر پتی موری از بودجه جدید حمایت کردند.